Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie parę strzałów w Nepalu

    Witam - chciałem pokazać parę swoich strzałów z Nepalu - wycieczka na jakiej byłem była objazdową(2600 km)
    Zdaje sobie sprawę że posypie się nieziemska krytyka ale i pewnie wskazówki - no ale cóż - na tym polega to forum

    1

    Himalaje - zdjęcie robione z samolotu na wysokości około 4500m - jest poskładane z paru pojedynczych zdjęć. - wielkość oryginalnej panoramy to ponad 14000 pikseli - zdjęcie było robione z kabiny pilota - więc pod kontem około 45 stopni do fotografowanych gór. Najwyższy szczyt to Mount Everest




    2

    Machhaphuchhare - zdjęcie zrobione w Basundhara Park , Pokhara - Nepal - odległość od obiektu 33km



    3

    Annapurna II – 7937 m - zdjęcie zrobione w Basundhara Park - Nepal
    Odległość od obiektu około 40 km.

    Ostatnio edytowane przez VEN ; 04-01-2019 o 21:29
    D5300, Nikkor AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED, Nikon AF-S Zoom-Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED VR - fotografowanie amatorskie

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wygłąda to tak straszniez daleka. Chyba dałoby się tam wejść. Dla mnie fotka 3.
    d300

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smutniacha Zobacz posta
    Nie wygłąda to tak straszniez daleka. Chyba dałoby się tam wejść. Dla mnie fotka 3.
    nie wszędzie można wejść @smutniacha - Machhaphuchhare to święta góra i jest zakaz całkowitego wchodzenia na nią - chyba tylko raz ktoś się odważył tam wejść w 1980 roku.
    Z odległości 40 km wszystko wydaje się łatwe do pokonania
    D5300, Nikkor AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED, Nikon AF-S Zoom-Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED VR - fotografowanie amatorskie

  4. #4

    Domyślnie

    1. Strasznie brakuje troche dolu zdjecia. Jako milosnik gor llubie takie panoramiczne jamniki. Ale tutaj ewidentnie brakuje dolu, jakiegos wprowadzenia, pierwszego planu...
    2. Moze byc, tylko za sprawa tego kondora to mi sie bardziej Andami kojarzy.
    3. Jest najmniej krajobrazowa w sumie, ale jest najlepsza mz. Na pewno mi sie podoba. Taki wycinek obcego i troche egzotycznego swiata z mocnym gorskim akcentem. mogla by z tej 3 powstac szersza seria zdjec w "tym styl".

    P.S Na wszystkich zdjeciach mogloby byc lepsze swiatlo niz okolice poludnia, niekoniecznie zlota godzina, ale nie samo poludnie prawie.
    Ja wiem, ze czas gonil pewnie i nie wsztstko zalezy od nas zawsze, ale fotograf powinien dbac o swiatlo.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    3 najlepsza, może to nie do końca typowy krajobraz, ale coś się dzieje i jest ciekawie. Co było z przodu? Może jeszcze ciut więcej dołu by dało więcej kontekstu. No i jak już napisane, światło niestety całkiem nie takie.

  6. #6

    Domyślnie

    Masz coś więcej? Jak tak to dawaj.

Podobne wątki

  1. Paralotnie w Nepalu
    By domino737 in forum Video/film
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-04-2013, 14:35
  2. [ Portret ] Parę strzałów z łódzkich targów foto
    By D_Z_I_A_D_E_K in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 29-03-2013, 01:57
  3. [ Portret ] Mój kolega z Nepalu...
    By Adamtkd in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-02-2013, 16:37
  4. [ Portret ] Pare strzałów
    By greego in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 22:32
  5. [ Krajobraz ] Parę strzałów w Beskidzie.
    By kd78 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-02-2010, 19:21

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •