Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 109
  1. #1

    Thumbs up Przygoda z krajobrazem :: Biegly

    Nowy wątek, tym razem zostanie jeden w odróżnieniu od pozostałych z ostatnich dwóch lat!

    Będzie dużo fotografii krajobrazowej i jak się uda, to jakiś film się doda dla połączenia z naturą.
    Przygoda zawsze jest, a jak się dobrze uda złapać to czemu tego nie pokazać

    Postanowienia noworoczne już są, więc zaczynamy

    Peyto Lake panoramicznie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ph_04.jpg
Wyświetleń:	1572
Rozmiar:	583,2 KB
ID:	19393

    Tym razem nie Nikon, tylko Sony ;P
    Pozdrawiam
    Rafal
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  2. #2

    Domyślnie

    Cóż by tu napisać Piękne miejsce i zajefajne zdjęcie! Super kolorki, choć pewnie w bardziej odpowiednich godzinach jest miazga Niemniej bardzo mi się podoba. Jak na taki mały aparat jest naprawdę spoko Zresztą nie od dziś wiadomo, że to nie sprzęt jest najważniejszym ogniwem, choć ten jest coraz, coraz lepszy
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    Fajne , przyciąga wzrok .
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  4. #4

    Domyślnie

    Cóż by tu napisać Piękne miejsce i zajefajne zdjęcie! Super kolorki, choć pewnie w bardziej odpowiednich godzinach jest miazga Niemniej bardzo mi się podoba. Jak na taki mały aparat jest naprawdę spoko Zresztą nie od dziś wiadomo, że to nie sprzęt jest najważniejszym ogniwem, choć ten jest coraz, coraz lepszy
    Dziękuję bardzo
    Co do odpowiednich godzin, to mialo być! Niestety pogoda czy też warunki drogowe nie pozwoliły na dojechanie i trzeba bylo zmienić plan - ale też fajnie bylo
    Film z tego pleneru na kanale YT
    Tu tak późno jeszcze nie było, okolo 10am więc jeszcze źle tak nie było tyle że niebo z lampą!
    Obecny sprzęt naprawdę dużo wybacza, a małe Sony daje radę i tworzy czasami niesamowite 90Mpx panoramy!
    W sumie jeżeli się nie napiszę czym fotografowane, to nikt się nie dowie

    Fajne , przyciąga wzrok .
    Dziękuję, miło słyszeć
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  5. #5

    Domyślnie

    Właśnie siłą tego zdjęcia jest to, że pokazuje że nawet pomimo braku "magicznych warunków", w środku dnia gdy krajobrazowcy śpią, można zrobić zapierające dech zdjęcie. Jak się potrafi. Podoba mi się.

  6. #6

    Domyślnie

    zdjęcie ciekawe , mile w odbiorze , ale do tego już mnie przyzwyczaiłes że u Ciebie zawsze mega. filmy z Kanady wszystkie obejrzałem, ale wystarczy już tego cukru , czekam na następne
    Nowy

  7. #7

    Domyślnie

    Piękne to jezioro. Z zaciekawieniem obejrzałem też relację na YT. Kanada od dawna chodzi mi po głowie. Trochę ostudziły mnie te tłumy turystów ale to chyba powoli staje się standardem. Gratuluje ciekawej wyprawy i świetnych zdjęć

  8. #8

    Domyślnie

    Właśnie siłą tego zdjęcia jest to, że pokazuje że nawet pomimo braku "magicznych warunków", w środku dnia gdy krajobrazowcy śpią, można zrobić zapierające dech zdjęcie. Jak się potrafi. Podoba mi się.
    Wydaje mi się że akurat tu działa miejsce i warunki zastane, co do pory dnia to tak jak pisałem wcześniej to nie jest środek dnia!
    Przez to że jest śnieg i czyste niebo, można wnioskować że tak było ale Ci co wiedzą zobaczą po cieniach że jeszcze leżą i jest przed południem ;P
    zdjęcie ciekawe , mile w odbiorze , ale do tego już mnie przyzwyczaiłes że u Ciebie zawsze mega. filmy z Kanady wszystkie obejrzałem, ale wystarczy już tego cukru , czekam na następne
    Dziękuję bardzo i miło słyszeć że się podoba
    Piękne to jezioro. Z zaciekawieniem obejrzałem też relację na YT. Kanada od dawna chodzi mi po głowie. Trochę ostudziły mnie te tłumy turystów ale to chyba powoli staje się standardem. Gratuluje ciekawej wyprawy i świetnych zdjęć
    Dziękuję, co do dużej ilości ludzi - to chyba w takich miejsca jest nie uniknione. ( dodam że byłem poza sezonem )
    Można pokombinować i wybierać inne miejsca, ale tam wszędzie trzeba trochę chodzić!
    A wiadomo jak jedziesz na dwa tygodnie, to czas ucieka i odrazu wiedz że wszystkiego nie sfotografujesz tak jak byś chciał
    Ale warto jechać

    Teraz, takie uderzenie światła.


    Pozdrawiam
    Rafal
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  9. #9

    Domyślnie

    Każde Twoje nowe zdjęcie to gwarancja jakości, ciekawego spojrzenia, nienagannej techniki i obróbki. Jest na kim się wzorować. Bez wazeliniarstwa, ciekawy kadr, ale przede wszystkim wyczekane warunki. Super.

  10. #10

    Domyślnie

    Każde Twoje nowe zdjęcie to gwarancja jakości, ciekawego spojrzenia, nienagannej techniki i obróbki. Jest na kim się wzorować. Bez wazeliniarstwa, ciekawy kadr, ale przede wszystkim wyczekane warunki. Super.
    Dziękuję bardzo za taki komentarz, jest mi naprawdę miło to słyszeć - dziękuję

    Jeden z piękniejszych poranków jakie mialem w Kanadzie.
    Tu jeszcze jest przed wschodem, tylko niebieska godzina
    nad Lake Louise w Banff National Park - Kanada.
    Panoramicznie.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	D75_0853.jpg
Wyświetleń:	753
Rozmiar:	256,5 KB
ID:	19638

    Relacja z tego pleneru


    Pozdrawiam
    Rafal
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak ruszyć krajobraz :: by biegly
    By biegly in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 203
    Ostatni post / autor: 26-08-2021, 00:17
  2. [ Krajobraz ] Krajobrazem przez 2017 :: Biegly
    By biegly in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post / autor: 21-01-2018, 22:00
  3. [ Krajobraz ] The Baily Lighthouse by biegly
    By biegly in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-11-2015, 00:29
  4. [ Krajobraz ] Sztafaż z krajobrazem
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-05-2013, 22:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •