Close

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 109
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    To zdjęcie nie było edytowane wcześniej, czekając na spotkanie z Marc Adamus specjalnie dużo zdjęć nie dotykałem
    Piękna praca, podziwiam.
    Rafale mógłbyś opisać oczywiście na tyle ile chcesz, nowe zmiany o których wspominasz. Na czym polega różnica wcześniejszych Twoich prac z tymi po spotkaniu? Zdaje sobie sprawę że nie będziesz ujawniał wszystkiego, ale tak ogólnie o tyle ile chcesz i możesz powiedzieć.

  2. #92

    Domyślnie

    Nie ogarniam dlaczego robiona jest z tego aż taka tajemnica. No chyba, że Adamus sobie to zastrzegł i zdradził swoje tajniki tylko Rafałowi. Przecież obróbka to tylko jedna z części całego procesu. Trzeba najpierw posiadać TAKIE zdjęcia w surówce. Czy naprawdę myślisz, że każdy kto posiądzie taką wiedzę (dżizus, jak to zabrzmiało), to zagrozi w jakimś stopniu Adamusowi, czy Rafałowi? No błagam... A jeśli ktokolwiek wykorzystałby (ba, potrafiłby WŁAŚCIWIE wykorzystać) w swoich fotach jakąś część tego know-how aby choć trochę lepiej się prezentowały, to chyba nic złego, prawda?
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  3. #93

    Domyślnie

    28 nie mogę wzroku oderwać
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  4. #94

    Domyślnie

    Różnice są w detalach które na pierwszy rzut oka nie są takie oczywiste.

    Nie ogarniam dlaczego robiona jest z tego aż taka tajemnica.
    Może zabrzmi to trochę nie sympatycznie - ale nie bierz tego do siebie
    Tajemnicy nikt nie robi, tylko dlaczego ktoś ma dzielić się za darmo czymś na co poświęcił dużo czasu i pieniędzy?
    Czy naprawdę myślisz, że każdy kto posiądzie taką wiedzę (dżizus, jak to zabrzmiało), to zagrozi w jakimś stopniu Adamusowi, czy Rafałowi?
    Nie zagrozi, ponieważ każdy ma swoje w głowie i z mojego doświadczenia pokazując komuś coś krok po kroku nie jest sam w stanie zrobić tego na swoim zdjęciu!
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  5. #95
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Nie ogarniam dlaczego robiona jest z tego aż taka tajemnica. No chyba, że Adamus sobie to zastrzegł i zdradził swoje tajniki tylko Rafałowi. Przecież obróbka to tylko jedna z części całego procesu. Trzeba najpierw posiadać TAKIE zdjęcia w surówce. Czy naprawdę myślisz, że każdy kto posiądzie taką wiedzę (dżizus, jak to zabrzmiało), to zagrozi w jakimś stopniu Adamusowi, czy Rafałowi? No błagam... A jeśli ktokolwiek wykorzystałby (ba, potrafiłby WŁAŚCIWIE wykorzystać) w swoich fotach jakąś część tego know-how aby choć trochę lepiej się prezentowały, to chyba nic złego, prawda?
    No ale niby jaka ma byc tajemnica w zrobieniu takiego zdjęcia. Odpowiednie miejsce i godzina a nastepnie podrasowanie zdjęcia i tyle nie bardzo wiem o co takie mecyje

  6. #96

    Domyślnie

    No ale niby jaka ma byc tajemnica w zrobieniu takiego zdjęcia. Odpowiednie miejsce i godzina a nastepnie podrasowanie zdjęcia i tyle nie bardzo wiem o co takie mecyje
    Aby to było takie proste ale owszem dużo prawdy w tym!

    Wydaje mi się że bardziej koledze chodziło o edycję zdjęcia, niż samo pójść i zrobić.
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Aby to było takie proste ale owszem dużo prawdy w tym!

    Wydaje mi się że bardziej koledze chodziło o edycję zdjęcia, niż samo pójść i zrobić.
    Chodzi o ten złoty klucz - edycja zdjęcia jest wyraźna, ale jednocześnie subtelna
    Takie pytanie ode mnie - używasz nowego Luminara?

  8. #98

    Domyślnie

    Dawno nic nie pokazywałem tu
    Grudniowy wyjazd w północną część Republiki zaowocował całkiem ciekawym zdjęciem, tuż przy górze Errigal.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	D75_2371.jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	430,6 KB
ID:	37616
    Mam nadzieję, to zdjęcie nie zainspiruje was do wyjścia w plener!

    Pozdrawiam,
    Rafal.
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  9. #99

    Domyślnie

    Fajny, pastelowy klimacik.
    Z6II, Nikkor 14-30 f4 S, Nikkor 24-70 f4 S, Nikkor 50 mm f1.8 G, Nikkor 70-200 f4 G, Tamron 150-600 5.0-6.3 G2

  10. #100

    Domyślnie

    W końcu się doczekałem, jak zwykle klasa
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak ruszyć krajobraz :: by biegly
    By biegly in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 203
    Ostatni post / autor: 26-08-2021, 00:17
  2. [ Krajobraz ] Krajobrazem przez 2017 :: Biegly
    By biegly in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post / autor: 21-01-2018, 22:00
  3. [ Krajobraz ] The Baily Lighthouse by biegly
    By biegly in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-11-2015, 00:29
  4. [ Krajobraz ] Sztafaż z krajobrazem
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-05-2013, 22:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •