Close

Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 172
  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Motyla noga ale depczają mi po piętach

    Wesołego Nowego Rawka !

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Motyla noga ale depczają mi po piętach

    Wesołego Nowego Rawka !
    To znaczy, że czas na kolejny hat-trick
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Trochę upadłe to śródmieście, takie urbexowe
    To miejsce z ostatniego zdjęcia, powili znika. Kilka ulic dalej miałem rodzinę i jako dziecko tam czasem chodziłem. Ta ulica wtedy była zamieszkana. Teraz, część budynków jest opustoszała, część została rozebrana, część stoi pusta, bo nie nadają się do mieszkania a są zabytkowe. Oczywiście te w dobrym stanie są ciągle zamieszkałe.
    Pewnie już dawno stały by tutaj nowe wysokie budynki, ale problemem jest sąsiedztwo. To jest wąski pasek ziemi, otoczony przez teren należący do Kościoła Katolickiego. Są tam domy dla księży emerytów, ogrody klasztorne, szkoła prowadzona przez zakonnice itd.
    Nie ma zgody by tam coś wybudować.

    Ostatnio od jednego z mieszkańców dowiedziałem się że pewna firma kupiła 3 walące się, puste kamienice stojące koło siebie i nie może dostać zgody na rozbiórkę i budowę nowych budynków. Mieszkańcy czekają aż wreszcie coś się tam zmieni, ale póki co część terenu straszy takimi widokami.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    To znaczy, że czas na kolejny hat-trick
    Najlepszego w Nowym Roku.

    Tylko w czyim wykonaniu tym razem

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    To miejsce z ostatniego zdjęcia, powili znika. Kilka ulic dalej miałem rodzinę i jako dziecko tam czasem chodziłem. Ta ulica wtedy była zamieszkana. Teraz, część budynków jest opustoszała, część została rozebrana, część stoi pusta, bo nie nadają się do mieszkania a są zabytkowe. Oczywiście te w dobrym stanie są ciągle zamieszkałe.
    Pewnie już dawno stały by tutaj nowe wysokie budynki, ale problemem jest sąsiedztwo. To jest wąski pasek ziemi, otoczony przez teren należący do Kościoła Katolickiego. Są tam domy dla księży emerytów, ogrody klasztorne, szkoła prowadzona przez zakonnice itd.
    Nie ma zgody by tam coś wybudować.

    Ostatnio od jednego z mieszkańców dowiedziałem się że pewna firma kupiła 3 walące się, puste kamienice stojące koło siebie i nie może dostać zgody na rozbiórkę i budowę nowych budynków. Mieszkańcy czekają aż wreszcie coś się tam zmieni, ale póki co część terenu straszy takimi widokami.
    Też by się tutaj znalazło kilka takich miejsc. Jest kilka zrewitalizowanych dzielnic ale jest też nadal sporo zapomnianych, szczególnie w okolicach centrum, które powinno być reprezentatywne...
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Motyla noga ale depczają mi po piętach

    Wesołego Nowego Rawka !
    Zawsze lepiej gonić niż uciekać ))

  7. #17
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Wyłonienie zwycięzcy potrwa wyjatkowo 3 dni , natomiast ewentualna dogrywka - 1 dzień
    To jeszcze poproszę o unikanie szarego na białym (a tak naprawdę jasnoszarym) tle. Błękit tez jest słaby. W sumie to niby jest wiele kolorów, ale takich co pasuja na obie skórki jest mało.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    To jeszcze poproszę o unikanie szarego na białym (a tak naprawdę jasnoszarym) tle. Błękit tez jest słaby. W sumie to niby jest wiele kolorów, ale takich co pasuja na obie skórki jest mało.
    Przeoczyłem przy kopiowaniu i dosłownie chwilę wcześniej sam sprawdzałem na białym, jak siądę na kompa to poprawię
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  9. #19

    Domyślnie

    Krecik, taka myśl mnie naszła. Rawki 1 to już były, łohoho dawno temu. Może by rok dodać? Masz wtedy RAWki 1/2019. I można co roku spokojnie nr resetować.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Krecik, taka myśl mnie naszła. Rawki 1 to już były, łohoho dawno temu. Może by rok dodać? Masz wtedy RAWki 1/2019. I można co roku spokojnie nr resetować.
    W sumie można dać... doda przejrzystości. Z kolei to niejako wymusi reset co roku.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    W belce to nie ma znaczenia i tak a tutaj będzie zawsze unikatowy numer.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki nr 131
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 14-01-2017, 00:39
  2. Zabawa w RAWki nr 57
    By pszemson in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 20-04-2014, 20:23
  3. Zabawa w RAWki nr 37
    By Reed in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-05-2013, 13:16
  4. Zabawa w Rawki nr 36
    By sea21 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 21:40
  5. Zabawa w Rawki nr 36
    By Reed in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 12-05-2013, 21:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •