No no no, tylko nie szaremuZamieszczone przez cahe
![]()
Szukaj
No no no, tylko nie szaremuZamieszczone przez cahe
![]()
no to jeszcze ew. czornemuZamieszczone przez Czornyj
![]()
A co wy sie znacie F90x jest the besciak![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Moze ktos podepsze moja opinie.... ktos z lobby 90tek
F90X D70s i chcial bym jak H. Newton, to robic.
F(N)80 jest świetne tylko ktoś tam wsadził ślimaki do autofocusa, nawet na AF-Sie to widac. 90x ma świetny silnik śrubokręta bardzo szybki.
Ogólnie to dobre Nikony
F6,F5,F100,F80,F50,FM3a
Hasselblad 503,905
D6,D800E,D700,D70IR,Z6II
Faktycznie, dołączam się do osób które polecają F80. Sam mam taki korpusik i oceniam go bardzo dobrze. Sam jednak przyzwyczaiłem się do manualnych metalowych puszek i trzymając F80 mam wrażenie że jest zbyt delikatny. Potwierdzam również że silnik jest za słąby na dłuższe obiektywy bo ze standardowym szłem chodzi całkiem nieźle. Poza tym mam jeszcze Nikona FM i jest naprawdę super istny człog.
Jak komus F80 za slaby to olac F90x i wziac F100 (teraz w smiesznej cenia sa uzywane).
Skontaktuj się z nami