Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Doświadczenia

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cahe
    generalnie - szerokie lobby F80 (gALL, Czornyj) poleca ten aparat jako ultimate-shooting machine. twierdzą oni, że korpus ten posiada wszystko, co szaremu pstykaczowi mogłoby być kiedykolwiek potrzebne! nie biore jednak odpowiedzialności za tą opinię ;]
    No no no, tylko nie szaremu

  2. #12
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Cytat Zamieszczone przez cahe
    generalnie - szerokie lobby F80 (gALL, Czornyj) poleca ten aparat jako ultimate-shooting machine. twierdzą oni, że korpus ten posiada wszystko, co szaremu pstykaczowi mogłoby być kiedykolwiek potrzebne! nie biore jednak odpowiedzialności za tą opinię ;]
    No no no, tylko nie szaremu
    no to jeszcze ew. czornemu
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2005
    Miasto
    Toronto i Krakow
    Posty
    39

    Domyślnie

    A co wy sie znacie F90x jest the besciak

    Moze ktos podepsze moja opinie.... ktos z lobby 90tek
    F90X D70s i chcial bym jak H. Newton, to robic.

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Jaworzno, Dominikowice
    Posty
    212

    Domyślnie

    F(N)80 jest świetne tylko ktoś tam wsadził ślimaki do autofocusa, nawet na AF-Sie to widac. 90x ma świetny silnik śrubokręta bardzo szybki.
    Ogólnie to dobre Nikony
    F6,F5,F100,F80,F50,FM3a
    Hasselblad 503,905
    D6,D800E,D700,D70IR,Z6II


  5. #15

    Domyślnie

    Faktycznie, dołączam się do osób które polecają F80. Sam mam taki korpusik i oceniam go bardzo dobrze. Sam jednak przyzwyczaiłem się do manualnych metalowych puszek i trzymając F80 mam wrażenie że jest zbyt delikatny. Potwierdzam również że silnik jest za słąby na dłuższe obiektywy bo ze standardowym szłem chodzi całkiem nieźle. Poza tym mam jeszcze Nikona FM i jest naprawdę super istny człog.

  6. #16

    Domyślnie

    Jak komus F80 za slaby to olac F90x i wziac F100 (teraz w smiesznej cenia sa uzywane).

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •