Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
  1. #1

    Domyślnie Mamiya ZD i DM40

    Masakryczna matryca ciekawe czy to wartosc realne czy znow jakas interpolacja

    poza tym bydlak 1,2 kg i cena rozwala 10,000 euro
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 02-03-2010 o 12:32

  2. #2

    Domyślnie

    znow linki zablokowane
    pozdrawiam Sebastian

  3. #3

    Domyślnie

    Czy to jest to cuś co ma udawać średni format a ledwo przekracza mały obrazek
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  4. #4
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    postep foto cyfrowej robi sie wrecz niesmaczny .... to zupelnie nie wyglada jak mamyia
    echhh ajk tylko wroce z rpacy do domu to pojde nacieszyc oczy .... srednim kievem

  5. #5

    Domyślnie

    Panowie, spokojnie. To prototyp i pewnie ma za zadanie wybadac rynek. jak na razie to sa proby zastosowania matryc wydartych tylnim scianom i wrzucenie ich w mobilniejszy korpus. Zapora dla takich dzialan jest cena. Aparat wyceniony na podobna kwote co blizniak z tylna sciana jest skierowany do dokladnie tych samych, potencjalnych odbiorcow. Reszta biedakow biega z D2x czy D1 MK II...

  6. #6
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    To przeca sredni format....koszt tej matrycy jest zaporowy. Pewnie kupi to kilka bardzo bogatych agencji foto i na tym koniec. Kto z reszta kupuje tylne scianki do sredniego formatu kosztujace majatek ?

  7. #7
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    hmm no ja bym z checia kupil taka tylna scianke .. ale do kieva nie robia

    pare minut pozniej ....

    ups ... sparawdzilem i jednak robia ...
    http://www.kievcamera.com/product.php?ID=48

    ...coz.. moze po wyplacie :P

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Reszta biedakow biega z D2x czy D1 MK II...
    No tak, To ja chyba też bym chciał być biedakiem którego stać na D2x
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    To przeca sredni format....koszt tej matrycy jest zaporowy. Pewnie kupi to kilka bardzo bogatych agencji foto i na tym koniec. Kto z reszta kupuje tylne scianki do sredniego formatu kosztujace majatek ?
    Ja nie wnikałem w dane tego korpusu, ale na pl.rec.foto też była wzmianka o digimamyi. Goście twierdzą że matryca jest niewiele większa niż mały obrazek, wiec dlatego moje pytanie ?
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  10. #10

    Domyślnie

    Ja tez... Ale jak mi podeslecie kase na 500 koszulek to juz nie bede sie zastanawial skad wziac na D2x

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •