Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1

    Domyślnie The Shroud of the Self-Inquisition

    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli to autoportret, to jeden z najlepszych jakie tu ktoś pokazywał.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #4

    Domyślnie

    Fantastyczne!

    Trochę chrystusowe ale równocześnie model/autor (to Ty?) na celowniku. Jak ktoś chce to stołu laboratoryjnego i wiwisekcji się w tym dopatrzy.

    Przechodząc do technikaliów - bardzo nieoczywisty kadr. Mam na myśli pozostawiony fragment ramy na górze - pewnie Ci to wyszło w toku pracy nad kompozycją. A i od razu wytłumacz się w trzech punktach dlaczego tak nieostro!

    Pozdro
    Wiesiek

  5. #5

    Domyślnie

    Wiesiek - pierwsze, co napisałeś, to że fantastyczne. I z wykrzyknikiem.
    Dalej, że technicznie bardzo nieoczywisty kadr, poddający w wątpliwość ramę i ostrość...
    Moja odpowiedź: Bardzo nieoczywisty komentarz, bardzo mi się podoba i bardzo dziękuję.

    PS Rama? Co w niej złego? Jest też po bokach - bo jest ramą. Ostrość? Też jest. Na brodzie i brwiach. Bo oczy są, jakby co, zamknięte. Szeroko...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Wiesiek - pierwsze, co napisałeś, to że fantastyczne. I z wykrzyknikiem.
    Dalej, że technicznie bardzo nieoczywisty kadr, poddający w wątpliwość ramę i ostrość...
    Moja odpowiedź: Bardzo nieoczywisty komentarz, bardzo mi się podoba i bardzo dziękuję.

    PS Rama? Co w niej złego? Jest też po bokach - bo jest ramą. Ostrość? Też jest. Na brodzie i brwiach. Bo oczy są, jakby co, zamknięte. Szeroko...
    No to się wytłumaczę:

    - w kwestii ostrości to był żart (mogłeś przekleić odpowiedź z "drwala")
    - co do kompozycji - to chciałoby się mieć oczy centralnie bądź ponad połową kadru. Tu jest poniżej - co wynika z równowagi plam, być może ciemnego na górze "powinno" być nawet nieznacznie więcej. Technicznie rzecz biorąc mogłeś manewrować odległością model-okna i wysokością cięcia. Tak czy tak rozwiązałeś ten problem w sposób nieszablonowy i ciekawy.

    Jak napisałem - bardzo udana fota - więcej, lub zgoła samych takich, życzę w 2019 roku.

    Pozdro
    Wiesiek

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjęcie przypomina mi postaci z filmów Akira Kurosawy.
    Często byli nieogoleni, z siwiejącymi długimi włosami. I często byli filmowani pod światło przy zachowaniu małej głębi ostrości.

  8. #8
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Robota dla psychologów. To moja pierwsza myśl. Zapewne oparła się o wcześniejsze publikacje krajobrazowe dla których ten portret, wydaje się być oczywistą kontynuacją. Wszystko to wygląda na nadzwyczaj konsekwentne, choć pojęcia nie mam do czego zmierza. Być może nie ma żadnego celu a jest jedynie fascynacją tym, co jest dla autora bardzo osobiste i dostępne tylko w jego świecie.
    Teraz będzie bardzo trudno oderwać te mroczne zimowe pejzaże od tego portretu. Stał się oczywistą druga warstwą, każdej z tych prac.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2015
    Miasto
    Dobre pytanie
    Posty
    156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    Robota dla psychologów. To moja pierwsza myśl. Zapewne oparła się o wcześniejsze publikacje krajobrazowe dla których ten portret, wydaje się być oczywistą kontynuacją. Wszystko to wygląda na nadzwyczaj konsekwentne, choć pojęcia nie mam do czego zmierza. Być może nie ma żadnego celu a jest jedynie fascynacją tym, co jest dla autora bardzo osobiste i dostępne tylko w jego świecie.
    Teraz będzie bardzo trudno oderwać te mroczne zimowe pejzaże od tego portretu. Stał się oczywistą druga warstwą, każdej z tych prac.
    Wielkie brawa za odwagę moralną. Również tak uważam. Jak w`Misiu`.
    Pozdrawiam.

  10. #10

    Domyślnie

    Za przedmówcami, ale krócej - ŚWIETNY!
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •