Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Problemy z rozładowaniem baterii P900 i P1000

    Kupując swoją dziewięćsetkę miałam tego pecha, że bateria (pełna) rozładowywała się w ciągu 3-4 dni na wyłączonym aparacie. Sprawdzałam każdą możliwość czy przypadkiem ja nie mam czegoś z głową ale jednak sprzęt był wadliwy. Sklep w którym kupowałam nie chciał za bardzo przyjąć go do reklamacji dlatego sama bujałam się długi czas z serwisem i to czeskim bo w Polsce do coolpixów takowegoż brak.
    Suma summarum wymieniono płytę główną i gniazdo baterii. Pół i co działa.
    Teraz mój facet przesiadł się z P900, z którym akurat nie miał problemów, na P1000 gdzie rozładowuje sie bateria po 3 dniach na wyłączonym aparacie. Sprzęt za 4500 zł...
    Dwa na trzy zakupione przez nas nikony były felerne!
    Co więcej nikt nie pisze w necie na temat tego problemu NIGDZIE! A jak napisałam komentarze pod filmami chwalącymi p900 I p1000 pod niebiosa niestety takie komentarze zostają wykasowane.
    Piszę tutaj, bo może komuś przyda się taka informacja i nie będzie musiał błądzić po omacku.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ruda1977 Zobacz posta
    ...Co więcej nikt nie pisze w necie na temat tego problemu NIGDZIE! ...
    Oj tam, piszą , piszą, pewnie jest tego znacznie więcej....

  3. #3

    Domyślnie

    Moj P1000 tygodnie lezy w torbie i bateria na full ale co chcialem powiedziec, kiedys mialem taka felerna torbe ze zawsze po wkladaniu D200 do torby wajcha od zasilania sie przekrecala na on oraz jak niektorzy pisza, wylacz wifi na stale, dla mnie jest szybciej wyciagnac karte i przegrac foty niz laczyc sie bezprzewodowo.
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  4. #4

    Domyślnie

    Gdyby to była tylko torba byłoby pięknie ale niestety aparat leżał w każdej pozycji kiedy to sprawdzałam i ewidentnie była to płyta główna. W tysiączce też sprawdziliśmy parę razy I dokladnie te same objawy. Coś we flakach powoduje rozładowywanie baterii i ewidentnie nikon sobie z tym nie radzi. Choć myślałam, że nauczą się na błędach przy nowym modelu.. A jednak nie

Podobne wątki

  1. P1000
    By dziennikarz in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 209
    Ostatni post / autor: 24-10-2023, 21:23
  2. Nikon Coolpix P1000 jaki kabel HDMI???
    By OVERDRIVE in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-11-2018, 00:30
  3. Tablet - Samsung P1000
    By d50kid in forum Komputery
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 12:42
  4. Vista i problemy, problemy, problemy...
    By t0m3k in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-10-2010, 22:32
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-11-2009, 22:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •