Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie 8 lat więzienia za soligrafię

    Wiem, że tytuł bardzo clickbaitowy ale wrzucam gdyby komuś przyszedł podobny pomysł do głowy

    http://www.lublin112.pl/fotografowi-...e_info_content

    TL;DR:
    Pewien gość chciał pobawić się w soligrafię. Umieścił aparaty w różnych miejscach. Zainteresowały się tym służby porządkowe. Utworzono objazdy. Wezwano saperów, którzy ściągali "ładunki" robotem.
    Kara 8 lat grozi za wywołanie fałszywego alarmu bombowego.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

    Domyślnie

    Gdyby kolo wiedział, że mu w ogóle postawią zarzuty to by pewnie cicho siedział.
    Z drugiej strony można by zgłosić, że zostaną zamontowane w określonych miejscach przez określony czas aparaty otworkowe, znając urzędniczy beton zanim by dostał pozwolenie o ile w ogóle to już przestałby się tematem interesować. A i tak pewnie znalazłby się ktoś kto by nie wiedział i zgłosił.
    Byłem na kilku wystawach soligrafii, gdzie aparaty były zamontowane w centrum Wrocławia. Ale widać były lepiej zamaskowane lub nikogo to nie obeszło.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #3

    Domyślnie

    W najgorszym przypadku dostanie "zawiasy". No chyba, że to jakaś recydywa

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Gdyby kolo wiedział, że mu w ogóle postawią zarzuty to by pewnie cicho siedział.
    Z drugiej strony można by zgłosić, że zostaną zamontowane w określonych miejscach przez określony czas aparaty otworkowe, znając urzędniczy beton zanim by dostał pozwolenie o ile w ogóle to już przestałby się tematem interesować. A i tak pewnie znalazłby się ktoś kto by nie wiedział i zgłosił.
    Byłem na kilku wystawach soligrafii, gdzie aparaty były zamontowane w centrum Wrocławia. Ale widać były lepiej zamaskowane lub nikogo to nie obeszło.
    Przy okazji dowiedziałem się co to jest analema.

    http://analemma.pl/nowa-glowna/strona/5

    Pozdro
    Wiesiek

  5. #5

    Domyślnie

    Ja słyszałem jeszcze że jak się zgłosił na komisariat i powiedział że on powiesił te aparaty to dyżurny mu kazał usiąść w poczekalni, chłop siedział 40 minut zanim go ktoś przesłuchał.
    hahah

  6. #6

    Domyślnie

    Po co montował je przy drodze i przy kolei? Tylko tam jest słońce? Podejrzane...
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Po co montował je przy drodze i przy kolei? Tylko tam jest słońce? Podejrzane...
    A co w tym takiego podejrzanego?
    Chciał coś złapać ciekawego w kadrze to poustawiał w różnych miejscach.
    Dodatkowo pewnie typ wziął pod uwagę, że część aparatury ulegnie zniszczeniu więc pochował w różnych miejscach.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    A co w tym takiego podejrzanego?
    Chciał coś złapać ciekawego w kadrze to poustawiał w różnych miejscach.
    Dodatkowo pewnie typ wziął pod uwagę, że część aparatury ulegnie zniszczeniu więc pochował w różnych miejscach.
    "Typ", a podobno moderatorzy mają dawać przykład, również w słownictwie
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #9

    Domyślnie

    zamontował 6 tub co 50 metrów. Mega pomysłowo.
    Nie mam nic przeciwko fotografowaniu taka technika ale naprawdę są setki miejsc gdzie to mozna ustawić i nie narazić się absolutnie nikomu. Droga jest chyba ostatnia z nich.

  10. #10

    Domyślnie

    @stachmuszel a co jest nie tak w słowie "typ"? Z małej litery też jest poprawnie.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nowe prawo: Mandat zamiast więzienia
    By Calme in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 17-04-2012, 09:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •