Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zvierzak Zobacz posta
    Ja słyszałem jeszcze że jak się zgłosił na komisariat i powiedział że on powiesił te aparaty to dyżurny mu kazał usiąść w poczekalni, chłop siedział 40 minut zanim go ktoś przesłuchał.
    To akurat nic dziwnego. Skoro sprawa był w toku to miała policjanta prowadzącego. Mógł być czym innym akurat zajęty. Czasem służbowo jeżdżę składać zeznania na policję i mimo, że jestem umówiony na konkretną godzinę i się nie spóźniam, to zdarza się, że jednak muszę poczekać, bo się przeciągnęły inne sprawy, które miał do zrobienia policjant, z którym byłem umówiony.

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Po co montował je przy drodze i przy kolei? Tylko tam jest słońce? Podejrzane...
    Tak, tylko tam.

    Pięknie się marnują pieniądze z moich podatków. Ja rozumiem, że może dwa dni to mało, żeby gościa rozpracować, zachowując pewność, że jednak nie terrorysta, ale zasadniczo prokuratura powinna odmówić wszczęcia postępowania, chyba, że jednak policja coś znalazła.
    Myślę, że gościu przestanie takie zdjęcia robić, teraz co znajdą aparat otworkowy w Świdniku to będą do niego jeździli.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 27-01-2019 o 15:50 Powód: pis.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Typ jak typ na forum, ja tam nie mogę zrozumieć jak można w TV mówić "facet"

  3. #13

    Domyślnie

    postraszą, postraszą i skończy się umorzeniem z bcp

  4. #14

    Domyślnie

    Trochę dziwne zarzuty, ale ok.
    Inna sprawa, że technika fotograficzna jest ciekawa, ale nigdy nie widziałem dobrego zdjęcia, które by powstało w ten sposób.

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    @stachmuszel a co jest nie tak w słowie "typ"? Z małej litery też jest poprawnie.
    To kolokwializm i niektórych może razić.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Nowe prawo: Mandat zamiast więzienia
    By Calme in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 17-04-2012, 09:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •