Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Leśne ścieżki Mikoszewa

    Bardzo lubię to miejsce, szczególnie pod wieczór... jeszcze nie do końca zajeżdżone przez turystów, za lasem wydmy, mega szeroka plaża, drobny, jasny piasek .... można sobie nazbierać odrobinkę bursztynu

    Chętnie wchłonę od Was porady, las jest dla mnie trudnym tematem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CRU_0709-1.JPG
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	1,02 MB
ID:	19124
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    las jest dla mnie trudnym tematem
    Las jet dla wielu trudnym tematem .

    W innym miejscu pisałeś że będziesz "walczył" z obróbką, także napiszę co o tym myślę.
    Wydobyłeś ścieżkę, która zaprasza do spaceru. Im dalej las (na boki) tym ciemniej i nieomal straszniej. Tak by nikt nie wchodził w głąb.
    Niestety jak na mój gust to przesadziłeś z różnicą jasności, ale to łatwe do korekty. Do tego mało ostre to zdjęcie. Nie chodzi tylko o małą GO, ale o ogólny odbiór. Warto podostrzyć.

    Kadr.
    Znowu zaprasza do zagłębienie się w las, ale za szybko ścieżka znika za pagórkiem. Może lepiej by było wejść na niego i pokazać tą drogę w głąb lasu (jeśli jest co pokazywać).
    I jeszcze jedno. Nie przeszkadza Ci pomazany farbą pień?

    W sumie, to po kilku drobnych poprawkach może być przyjemny pstryk ze spaceru. Może być wstępem do serii pokazującej co jest dalej w tym lesie.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję @tbogdanowicz. Po przyjrzeniu się faktycznie, jakoś słaba ostrość, farba mi umknęła a jest dość prosta do ogarnięcia, co do światła, to może faktycznie za bardzo ten środek wydobyłem, na moim starym monitorze ciężko to wyrównać żeby nie przesadzić w którąś stronę, muszę się zawsze wspomóc drugim w pracy, tabletem Chyba czas na zmianę tego mojego rzęcha Wieczorem poćwiczę jeszcze i wrzucę efekt moich wypocin
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #4

    Domyślnie

    Zdziebko podbiłem ostrość, zjechałem ze światłem prawie do zera na ścieżce jednocześnie zmniejszyłem trochę winietę, którą wcześniej dodałem aby uwydatnić jeszcze ścieżkę i dodać mroczności lasu ... pozbyłem się znaku na drzewie i nie wiem sam które mi się bardziej podoba a to nie jest dobry znak dla dalszego życia tego zdjęcia

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CRU_0709-1a.JPG
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	1,19 MB
ID:	19174
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    nie wiem sam które mi się bardziej podoba a to nie jest dobry znak dla dalszego życia tego zdjęcia
    No właśnie. Czasem tak jest że zdjęcie się podoba, bo się jeszcze żyje ostatnią wycieczką. Na chłodno traci .
    Wiem że marudzę, ale ścieżka rozjaśniona wyglądała ciekawiej. Teraz straciła swój wabiący charakter .

    Jedno na pewno osiągnąłeś. CHCĘ DO LASU!!!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    No właśnie. Czasem tak jest że zdjęcie się podoba, bo się jeszcze żyje ostatnią wycieczką. Na chłodno traci .
    Wiem że marudzę, ale ścieżka rozjaśniona wyglądała ciekawiej. Teraz straciła swój wabiący charakter .

    Jedno na pewno osiągnąłeś. CHCĘ DO LASU!!!
    To dobrze, to jednak jakiś pozytywny efekt jest tej mojej wrzutki
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] wydeptane ścieżki...
    By darek_d in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-10-2011, 20:52
  2. [ Krajobraz ] Bobrowe ścieżki...
    By darek_d in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 16:37
  3. [ Krajobraz ] Jesienne ścieżki leśne
    By Valdek_Tychy in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 06-11-2009, 15:09
  4. [ Krajobraz ] Leśne ścieżki - ostre/nieostre...gdzie jest problem?
    By Ark in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 27-08-2009, 12:43
  5. [ Krajobraz ] leśne ścieżki
    By to in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-05-2008, 21:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •