Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    ok dzięki - zatem musze po prostu kupic klasyczne ubezpieczenie na podróz i doczytac OWU by nie było niespodzianek. Jade w dżungle na miesiąc i nie boje się kradziezy co tego że moge gdzies to wszystko utopic No, ale cóż - torby wodoszczelne i ostroznie trzeba będzie

  2. #12

    Domyślnie

    Jendrusz
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  3. #13
    La
    Gość

    Domyślnie

    Ubezpieczenie swoją drogą, ale z doświadczenia podpowiem, że warto sprzęt przewozić w opakowaniu pozwalającym na prześwietlenie w taki sposób, że nie robią się "warstwy" sprzętu. Np, walizka hermetyczna wyłożona gąbkami i poukładany sprzęt w jednej warstwie. Ma to duże znaczenie na lotniskach - nie musisz rozpakowywać itd. No i sprzęt zabezpieczony dodatkowo jest przed urazami wynikającymi z transportu walizek.

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2018
    Miasto
    Szczecin, Poland
    Posty
    4

    Domyślnie

    Niestety nie widziałam dobrego ubezpieczenia, jeśli uważasz na sprzęt największym zagrożeniem jest zawsze kradzież. a na kradzież zawsze znajdzie się drobny druczek.

  5. #15

    Domyślnie

    Wojażer PZU mógłby mi teoretycznie zrobić ubezpieczenie sprzętu. Za miesiąc ubezpieczenia chca niecały tysiąc zł. Chciałem nawet zapłacić ale nie chcieli mnie ubezpieczyć. Bo jade prywatnie i nie mam u nich historii ubezpieczeniowej. co jest bzdura bo za złamany obojczuk juz mi PZU wypłaciło Ot, heca. Człowiek chce zapłacić a oni nie chcą.

  6. #16

    Domyślnie

    Bo kasę dostałeś pewnie z PZU Życie, czy jak tam się nazywa... ubezpieczenia "człowiekowe" zapewne "nie mieszają" się z majątkowymi

  7. #17

    Domyślnie

    może tak być. Tak czy siak na razie PZU mnie nie chce

  8. #18

    Domyślnie

    Popatrz tu. Widzę, że miesiąc np. w Azji wychodzi w najdroższej opcji ok. 6,5 stówki, sprzęt ubezpieczony na 4k. Kiedyś sporo kupowałem u nich online, ale ponieważ ubezpieczam też auto, itd. i znam agenta, to daje mi trochę lepsze stawki i możliwość np. zwiększenia wartości któregoś z elementów ubezpieczenia, np. podwyższałem wartość sprzętu przy trochę niższych innych sumach. Dwa czy trzy razy nawet coś mi wypłacili, za jakąś wizytę u lekarza i poszło to sprawnie i bezproblemowo. Sprzęt to jedno, ale koszty leczenia to zdecydowanie warto wykupić.

  9. #19

    Domyślnie

    ubezpieczenie sprzętu na 25k. Zostawiłem im swój namiar - zobaczymy czy oddzwonia

  10. #20

    Domyślnie

    W sumie też jestem ciekaw, bo kwota konkretna . Zawsze możesz podzwonić po agentach, może ktoś coś ciekawszego zaproponuje. Musisz dokładnie doczytać OWU, bo czasem są limity na jedną rzecz, obok sumy ubezpieczenia. W każdym razie trzeba to podpiąć do ubezpieczenia kosztów podróży, KL, OC, itd. Na szczęście (?) nie mam takich rozterek

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ubezpieczenie sprzętu foto
    By morzon in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 04-08-2022, 18:25
  2. Samolot - ubezpieczenie sprzętu
    By sailor in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 22-08-2018, 00:12
  3. Ubezpieczenie sprzętu
    By badtorro in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-11-2017, 16:24
  4. Ubezpieczenie sprzętu od urazów mech. na czas meczu
    By apaw in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-11-2014, 20:53
  5. Ubezpieczenie sprzetu NIKON D800 - AZJA
    By gdariusz in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 22-11-2012, 03:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •