Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: 4S

  1. #1
    Lu
    Gość

    Domyślnie 4S

    ...czyli sky, sea, sand, stone

    Załącznik 18809

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nic?
    A przecież całkiem, całkiem.
    W dodatku według wszelkich forumowych zasad - hosting, prefix…
    Lecz kto? Nowy... Nawet wcześniej się przywitał, a Krzysiek go za Rycerza wziął.
    W tym musi być jakieś szachrajstwo.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  3. #3

    Domyślnie

    Po autorytetach pozostała pustka.
    Nie ma kto ocenić zgodności z kanonami.

    Mi osobiście kwadratowe krajobrazy nie pasują.

  4. #4
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Nikt nic?
    A przecież całkiem, całkiem.
    W dodatku według wszelkich forumowych zasad - hosting, prefix…
    Lecz kto? Nowy... Nawet wcześniej się przywitał, a Krzysiek go za Rycerza wziął.
    W tym musi być jakieś szachrajstwo.
    Oho-Kapitan Sowa na tropie...

  5. #5

    Domyślnie

    Ojtam… Lepsza sowa na tropie niż marabut na trupie.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vid3 Zobacz posta
    Po autorytetach pozostała pustka.
    Nie ma kto ocenić zgodności z kanonami.
    Coś na rzeczy jest. Ja się nie podejmuję ocenić, czy ten kamień należy przesunąć 2 mm w lewo, czy w dół, bo kompozycji w krajobrazie nie rozumiem. Dla mnie ma być prosto, centralnie, ewentualnie tak, aby wcisnąć to co ma być na zdjęcie. Imć bombel by napisał, że poziom jest poziomy (sprawdziłem), a że pionów nie ma, to nie ma jak sprawdzić, czy się nie walą. Wydaje się też, że autor z aparatem za posag żony nie wstawał o trzeciej w nocy by zrobić to zdjęcie. Mogę napisać, że technicznie poprawne, ale nie podejmuję się oceniać. I jeśli jakiś nastrój to zdjęcie buduje, to ciszę z delikatnym szumem morza w tle.

  7. #7
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Coś na rzeczy jest. Ja się nie podejmuję ocenić, czy ten kamień należy przesunąć 2 mm w lewo, czy w dół, bo kompozycji w krajobrazie nie rozumiem. Dla mnie ma być prosto, centralnie, ewentualnie tak, aby wcisnąć to co ma być na zdjęcie. Imć bombel by napisał, że poziom jest poziomy (sprawdziłem), a że pionów nie ma, to nie ma jak sprawdzić, czy się nie walą. Wydaje się też, że autor z aparatem za posag żony nie wstawał o trzeciej w nocy by zrobić to zdjęcie. Mogę napisać, że technicznie poprawne, ale nie podejmuję się oceniać. I jeśli jakiś nastrój to zdjęcie buduje, to ciszę z delikatnym szumem morza w tle.
    A to w zależności od nazwijmy to "kategorii" fotografii jest uzależniona kompozycja???
    Dziwne to zaiste i niezwykłe jak mawiała siostra Konstancja we wrocławskich "Urszulankach"...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lufa Zobacz posta
    A to w zależności od nazwijmy to "kategorii" fotografii jest uzależniona kompozycja???
    Dziwne to zaiste i niezwykłe jak mawiała siostra Konstancja we wrocławskich "Urszulankach"...
    Oj, technicznie może masz rację, ale to trochę czepianie się słówek. Fotografia powinna coś opowiadać, a jednym ze środków do realizacji tego jest właściwa kompozycja która pozwala czytać zdjęcia w założony sposób. Mój problem polega na tym, że zdjęcia krajobrazowe (o ile nie są spartaczone technicznie) do mnie nie mówią więcej, niż "o... kamień, o... góry".

  9. #9
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Oj, technicznie może masz rację, ale to trochę czepianie się słówek. Fotografia powinna coś opowiadać, a jednym ze środków do realizacji tego jest właściwa kompozycja która pozwala czytać zdjęcia w założony sposób. Mój problem polega na tym, że zdjęcia krajobrazowe (o ile nie są spartaczone technicznie) do mnie nie mówią więcej, niż "o... kamień, o... góry".
    Aaa, rozumiem.
    Ja tak mam z techno itp. To dla mnie tylko up, cup, up, cup,up, cup...

  10. #10

    Domyślnie

    Music non stop, techno-pop
    Music non stop, techno-pop
    Synthetic electronic sounds
    Industrial rhythms all around
    Music non stop, techno-pop
    Synthetic electronic sounds
    Industrial rhythms all around
    Music non stop, techno-pop
    Music non stop, techno-pop
    Synthetic electronic sounds
    Industrial rhythms all around
    Music non stop, techno-pop
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •