Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar misty00
    Dołączył
    12 2013
    Miasto
    Kraków/Wrocław/Katowice
    Posty
    29

    Domyślnie skąd bierzecie modelki?

    No właśnie, skąd bierzecie modelki do TFP? Dawniej głównym portalem do nawiązywania tego typu współprac było MaxModels ale chyba teraz modne jest coś innego, bo na +/- 20 wysłanych wiadomości nie dostałam żadnej odpowiedzi (chociaż kilka lat temu miałam tam spory ruch).

  2. #2

    Domyślnie

    brak odpowiedzi może wynikac z kilku spraw. Czyli np niekulturalna modelka która nie odpowiada na wiadomości, Twoje portfolio które jej nie pasuje itp itd.
    Sprawdź sobie megamodels, modelmayhem itp itd.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja wiem, czy to brak kultury? Czasem może tak, ale jak ktoś ma puste konto albo słabe zdjęcia, to co taka dziewczyna ma odpisać? Ja sam też nie odpisuję wszystkim dziewczynom, które do mnie piszą, bo co mam napisać jakiejś Halince 40+, która szuka frajera?

    Jak masz dobre zdjęcia, to same powinny do Ciebie pisać. Jak zaczynasz, to może być trudniej. Poszukaj grupy TFP na fejsie w twoim mieście i daj tam ogłoszenie. Napisz co chcesz zrobić, kiedy, pokaż swoje portfolio. Reszta to kwestia statystyki. Maxmodels jest nadal dobrym miejscem na wyszukiwanie modelek. Upewnij się tylko, że wyszukujesz po ostatnio aktywnych.
    Ostatnio edytowane przez Umbra ; 17-12-2018 o 12:11

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar misty00
    Dołączył
    12 2013
    Miasto
    Kraków/Wrocław/Katowice
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Ja wiem, czy to brak kultury? Czasem może tak, ale jak ktoś ma puste konto albo słabe zdjęcia, to co taka dziewczyna ma odpisać? Ja sam też nie odpisuję wszystkim dziewczynom, które do mnie piszą, bo co mam napisać jakiejś Halince 40+, która szuka frajera?
    Może wystarczy "nie jestem zainteresowana współpracą"?

  5. #5

    Domyślnie

    @Umbra Zakładam, ze jak autor watku pyta to pewnie jakies portfolio ma (skoro TFP to wiadomo że też nie jest mega przebogate i genialne), ale z drugiej strony jakiej wiadomości bym nie dostał i od kogo to wypadałoby przynajmniej odpisać, "Hej, Dziękuję ale nie" i po sprawie.
    No ale to nie jest temat watku więc nie ma co debatowac. Maxmodels, megamodels - to miejsca w których można szukac. Oczywiście najlepiej po aktywnych ostatnio. Szanse ze odpisze ktoś kto był aktywny 5 lat temu sa znikome

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar misty00
    Dołączył
    12 2013
    Miasto
    Kraków/Wrocław/Katowice
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    @Umbra Zakładam, ze jak autor watku pyta to pewnie jakies portfolio ma (skoro TFP to wiadomo że też nie jest mega przebogate i genialne), ale z drugiej strony jakiej wiadomości bym nie dostał i od kogo to wypadałoby przynajmniej odpisać, "Hej, Dziękuję ale nie" i po sprawie.
    No ale to nie jest temat watku więc nie ma co debatowac. Maxmodels, megamodels - to miejsca w których można szukac. Oczywiście najlepiej po aktywnych ostatnio. Szanse ze odpisze ktoś kto był aktywny 5 lat temu sa znikome
    Właśnie szukam wyłącznie po aktywnych ostatnio :P

  7. #7

    Domyślnie

    To próbuj do skutku. Spróbuj też na fejsie.

Podobne wątki

  1. Skąd wziąść modelki za darmo
    By Radosso in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-08-2010, 14:30
  2. Skąd bierzecie kreacje na sesje?
    By mini21 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 23-03-2010, 12:49
  3. Skąd bierzecie ślubne zdjęcia ? :)
    By camilia in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-06-2009, 07:49
  4. Skąd modelki do aktu?
    By Al Bundy in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 00:57
  5. skad modelki do zdjec?
    By Campo in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 09-08-2005, 11:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •