Close

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 129 z 129
  1. #121

    Domyślnie

    No nie wiem, jak ogladalem zdjęcia z tego Canona, to na ekranie tv poniżej 50' szału nie było. Do d7200 nie ma co porównywać. Ja bym sugerował przyjrzenie się Sony bo obecnie wybór szkieł chyba największy. Przejściówki nie są takie sexy. Za chwilę będzie wielkość lustrzanki

  2. #122

    Domyślnie

    Dlatego pytam o poradę. A cena tez ma znaczenie. Powyższy zestaw można mieć w cenie 2500-2800zl. Jak to wyglada z Sony?

  3. #123

    Domyślnie

    W zasadzie znalazłem nawet gotowy zestaw: https://foto-szop.pl/aparat-canon-eo...m-p-34565.html
    Czy w podobnej cenie uda znaleźć się jakąś ciekawą alternatywę na start?

  4. #124
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tu masz sample z tego zestawu, jeśli taka ogniskowa nie będzie ograniczeniem to bierz, u nas pewnie wiele dobrego o aps-c canona nie zobaczysz bo mamy specyficzny rynek ale na świecie canon to nr1 w bezlustrach z małymi matrycami, przegonili nawet olympusa w tamtym roku.

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chucky80 Zobacz posta
    Rozumiem więc, że pomysł body Canona plus stałoogniskowy jasny obiektyw mają sens na tle konkurencji? Myślę, że do obsługi się przyzwyczaję bo nie mam obecnie nawyków ze sprzętu konkurencji.
    A więc zestaw body https://www.ceneo.pl/51780200 plus np taki obiektyw https://www.ceneo.pl/19820448 ?
    Jak ma się ten Canon na tle konkurencji? Czy szukać na siłę czegoś z wizjerem? Ew. "walczyć" o stabilizację matrycy?
    Z tym że ja bym wziął zestaw z "kitem". Kit eMkowy jest bardzo przyzwoity, do codziennego użytku w zupełności wystarcza. Do tej eMki moźna dokupić osobny wizjer ale to dosyć droga zabawa i średnio opłacalna. Jak wizjer jest dla Ciebie istotny to celuj w M50.
    Co do jakości obrazka - nie zawiedziesz się. To jest matryca nowej generacji nie ustępująca konkurencji. Moim zdaniem daje lepszy obrazek niż Sony A6000 - /mam oba /. Do tego w Canonie masz dotyk, który umożliwia bardzo intuicyjny sposób używania AFa.

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Tu masz sample z tego zestawu, jeśli taka ogniskowa nie będzie ograniczeniem to bierz, u nas pewnie wiele dobrego o aps-c canona nie zobaczysz bo mamy specyficzny rynek ale na świecie canon to nr1 w bezlustrach z małymi matrycami, przegonili nawet olympusa w tamtym roku.
    Biorąc pod uwagę jakie są eMki to się nie dziwię, że tak jest.
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #126

    Domyślnie

    Muszę to przemyśleć "kitowy" ma stabilizację, więc przypuszczam, że może w części zastąpić moją kamerę. Z drugiej strony, ten 22mm otwiera nowe możliwości ze zdjęciami w nienajlepszych warunkach oświetleniowych. Różnica w cenie, to ok 300zł na korzyść "kit'a".

  7. #127

    Domyślnie

    I zdecydowałem się jednak na kita Inny obiektyw odkupię z czasem a kit będzie uniwersalny na początek.

  8. #128

    Domyślnie

    Pierwsze praktyczne pytanie do Was Czy wszystkie obiektywy Canona z zoomem (to mój pierwszy zmiennogniskowy nie w małpce) mają blokadę/przełącznik cofania obiektywu? Jak to wygląda od strony praktycznej, za każdym razem kiedy kończę pracę z aparatem muszę więc wykonać poniższe kroki?

    1. Wyłącznik On/Off
    2. Zamknięcie obiektywu dekielkiem
    3. Cofnięcie i zablokowanie obiektywu

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chucky80 Zobacz posta
    Pierwsze praktyczne pytanie do Was Czy wszystkie obiektywy Canona z zoomem (to mój pierwszy zmiennogniskowy nie w małpce) mają blokadę/przełącznik cofania obiektywu? Jak to wygląda od strony praktycznej, za każdym razem kiedy kończę pracę z aparatem muszę więc wykonać poniższe kroki?

    1. Wyłącznik On/Off
    2. Zamknięcie obiektywu dekielkiem
    3. Cofnięcie i zablokowanie obiektywu
    Nie, nie wszystkie. Akurat kit do eMki tak ma .
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 13:03
  2. Jaki bezlusterkowiec z teleobiektywem?
    By spiritus in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-06-2016, 10:06
  3. Jaki bezlusterkowiec wybrać?
    By Pumba in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 13-03-2015, 17:39
  4. Jaki bezlusterkowiec?
    By ichris in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-02-2015, 20:37
  5. Bezlusterkowiec, ale kurczaki jaki ?
    By Strus in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 18-12-2014, 21:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •