Close

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 129
  1. #101

    Domyślnie

    Tak to ten.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wiem, Zenit też robi zdjęcia ale nie o tym tu piszemy . Jak dla mnie kupowanie w tej chwili A6000 to bezsens.
    Ale ja nie pisze o Zenitach tylko o bardzo dobrym aparacie, ktorym mozesz robic swietne foty oraz krecic wysokiej jakosci filmy hd
    A6000 nie jest nowoscia i nie wyglada jak topowy model powiedzialbym, ze wyglada bardziej na plastikowy badziew
    ale ma cechy (bardzo szybki AF, swietne algorytmy sledzace cel, wysoka jakosc obrazu) ktore caly czas utrzymuja go na rynku

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jak dla mnie kupowanie w tej chwili A6000 to bezsens.
    Bezsens to negowanie zalet dobrego aparatu i jego obecnie niskiej ceny
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Ale ja nie pisze o Zenitach tylko o bardzo dobrym aparacie, ktorym mozesz robic swietne foty oraz krecic wysokiej jakosci filmy hd
    A6000 nie jest nowoscia i nie wyglada jak topowy model powiedzialbym, ze wyglada bardziej na plastikowy badziew
    ale ma cechy (bardzo szybki AF, swietne algorytmy sledzace cel, wysoka jakosc obrazu) ktore caly czas utrzymuja go na rynku
    Problem polega na tym że cały czas podkreślasz zalety tego co w tej chwili jest normą, a we współczesnych aparatach jest jeszcze lepsze i dodatkowo dochodzą rzeczy których w alfie nie uświadczysz. I chyba mamy różne aparaty, bo alfa dla mnie ani nie wygląda na plastikowy badziew ani nim nie jest. To jest ostatnia rzecz która by mnie drażniła w tym body.
    Żartobliwe wspomnienie o Zenicie miało na celu uświadomienie Ci - co najwyraźniej bardzo potrzebne , że praktycznie każdym aparatem jesteś w tej chwili w stanie zrobić świetne foty i filmy ale przecież nie o tym tu mowa .
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Problem polega na tym że cały czas podkreślasz zalety tego co w tej chwili jest normą, a we współczesnych aparatach jest jeszcze lepsze i dodatkowo dochodzą rzeczy których w alfie nie uświadczysz. I chyba mamy różne aparaty, bo alfa dla mnie ani nie wygląda na plastikowy badziew ani nim nie jest. To jest ostatnia rzecz która by mnie drażniła w tym body.
    Żartobliwe wspomnienie o Zenicie miało na celu uświadomienie Ci - co najwyraźniej bardzo potrzebne , że praktycznie każdym aparatem jesteś w tej chwili w stanie zrobić świetne foty i filmy ale przecież nie o tym tu mowa .
    Wedlug mnie problem, ktory mamy polega na tym, ze biore pod uwage cechy sprzetu, cene i jego mozliwosci.
    Niestety bardzo mylisz sie co do twierdzenia ze kazdym aparatem zrobisz swietne foty oraz filmy.
    Jeden z wiekszych problemow to sa wlasnie filmy i tutaj wiekszosc aparatow nie nadaje sie do tego zadania.
    Przykladowo seria Sony A laczy w sobie obie te cechy i wlasnie staram Ci to uzmyslowic.
    Pisanie, ze A6000 nie warto kupowac to ewidentna nieznajomosc tematu i wprowadzanie ludzi w blad.
    Wez pod uwage, ze niekoniecznie sa potrzebne najnowsze puszki aby dobrze focic i filmowac
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Wedlug mnie problem, ktory mamy polega na tym, ze biore pod uwage cechy sprzetu, cene i jego mozliwosci.
    Niestety bardzo mylisz sie co do twierdzenia ze kazdym aparatem zrobisz swietne foty oraz filmy.
    Jeden z wiekszych problemow to sa wlasnie filmy i tutaj wiekszosc aparatow nie nadaje sie do tego zadania.
    Przykladowo seria Sony A laczy w sobie obie te cechy i wlasnie staram Ci to uzmyslowic.
    Pisanie, ze A6000 nie warto kupowac to ewidentna nieznajomosc tematu i wprowadzanie ludzi w blad.
    Wez pod uwage, ze niekoniecznie sa potrzebne najnowsze puszki aby dobrze focic i filmowac
    Nie warto, bo w tej chwili za to samo można mieć więcej - proste. To że nie jesteś w stanie tego zaakceptować trudno - będziesz musiał z tym jakoś żyć . Reszta to oczywistości nad którymi nie warto tu dyskutować.

    BTW: pisanie że A6000 teraz warto kupować to dopiero wprowadzanie w błąd, bo ludzie mogą te pieniądze obecnie wydać lepiej. Dostając więcej za to samo. Dodatkowo nie wylądują w systemie z g.... kitem gdzie na dzieńdobry pasowałoby go wymienić na coś lepszego.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 16-01-2019 o 01:03
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #106

    Domyślnie

    no właśnie chcę kupić aparat nie kitowymi obiektywami tylko
    1.Obiektyw PANASONIC 14-140mm F3.5-5.6 ASPH POWER O.I.S. + gx80
    2.Obiektyw Panasonic 12-60 f/3.5-5.6 ASPH. POWER O.I.S. H-FS12060 + gx9
    3.Sony 18-135mm f/3.5-5.6 OSS (SEL18135) + a6000
    no racja nr 2 ma kitowy chyba
    ale teraz wchodzi a6400 to pewnie a6300 będzie tańszy i się zmieszczę

  7. #107
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    A6300 już jest tańszy, lepiej kupuj póki jest cashback.

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie warto, bo w tej chwili za to samo można mieć więcej - proste. To że nie jesteś w stanie tego zaakceptować trudno - będziesz musiał z tym jakoś żyć . Reszta to oczywistości nad którymi nie warto tu dyskutować.

    BTW: pisanie że A6000 teraz warto kupować to dopiero wprowadzanie w błąd, bo ludzie mogą te pieniądze obecnie wydać lepiej. Dostając więcej za to samo. Dodatkowo nie wylądują w systemie z g.... kitem gdzie na dzieńdobry pasowałoby go wymienić na coś lepszego.
    1. Niekoniecznie za to samo. Malo ktory sprzet laczy w sobie bardzo szybki AF + swietne filmowanie + swietnej jakosci foty + obiektyw PZ.
    2. Masz problem bo nie jestes w stanie zaakceptowac dobrej puszki w dobrej cenie. ( Cena za nowy A6000 + kit z PZ-tem to okolo 2000 zl )
    3. Bazowanie na nowych puszkach nie zawsze ma sens. Moze warto pomyslec zanim sie wyda kase i rozczaruje.
    4. A6000 nie ma az tak g... kita jak to probujesz przedstawic ludziom.
    5. Zestaw z kitem jest bardzo kompaktowy a calosc ma bardzo duze mozliwosci o ile ktos umie i potrafi to ogarnac
    6. Kazdy ma wolny wybór co kupic i za ile i warto zastanowic sie czy A6000 lub nowsza jego wersja nie bedzie
    dobrym rozwiazaniem.


    Ogolnie mowiac w zaden sposob nie przekonales mnie do swoich racji i uwazam, ze troche malo cenisz dobre i sprawdzone rozwiazania
    ktore daja bardzo dobre rezultaty.


    Po mimo, ze foce i focilem roznymi systemami (FF,APS-C,m.4/3, 1", Huawei P20) moglbym kupowac nowe zabawki z kolejnymi bajerami i miec wiecej niz mam tylko jest jeden szkopuł w tej calej sprawie.
    Najwiecej foce A6000 + Nissin i40, ktory "wygral" ze wszystkim pod wzgledem jakosci i funkcjonalnosci
    Dlaczego mam nie polecac najlepszego dla mnie rozwiazania ktore caly czas sie sprawdza i jestem z tego
    bardzo zadowolony.
    Chcialbym aby inni tez byli zadowoleni


    I tak niezaleznie co napiszemy klient ma prawo do wlasnego wyboru co i za ile kupic.


    Kazdy z Nas ma wlasne racje i tyle co mozna w tym temacie napisac

    Musisz z tym żyć i pogodzic sie ze inni mysla inaczej
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  9. #109

    Domyślnie

    Ad a6000
    Przed świętami, szukając prezentów, m.in natknąłem sie w którejś galerii w Warszawie na stoisko Sony gdzie była miła dziewczyna prenetująca różne zabawki, nowe ale też te stare modele. Wziąłem do ręki wspomiany A6000 z podpiętym dłuższym zoomem, już nie pamietam jakim i cyknąłem trochę w różne strony.
    Nawet na maksymalnym powiększeniu na ekranie było ostro i nie było widać szumu. Naprawdę dobry sprzęt za te pieniążki. Czy nowsze bajery są potrzebne to już nie mnie oceniać, ponieważ często płaci się za nie zbyt dużo w stosunku do użyteczności. A ostatecznie chodzi m.in przecież o obrazek i wygodę.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  10. #110
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    A6000 mimo że dziadek to nadal dobry tak samo jak i nie produkowane już samsungi nx.
    Kwestia ceny i jak dużo dokładamy do nowszego modelu i czy ten nowszy model jest nam potrzebny.
    A6300 jest nie wiele droższy w promocjach ale co oferuje więcej, wydaje mi sie że skok dopiero mamy w A6500, może ten nowy A6400 będzie coś pośredniego.

    Podobnie jest z A7 pierwszym gdzie czasami na amazon z kitem jest za 2500zł, czy warto ?

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 13:03
  2. Jaki bezlusterkowiec z teleobiektywem?
    By spiritus in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-06-2016, 10:06
  3. Jaki bezlusterkowiec wybrać?
    By Pumba in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 13-03-2015, 17:39
  4. Jaki bezlusterkowiec?
    By ichris in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-02-2015, 20:37
  5. Bezlusterkowiec, ale kurczaki jaki ?
    By Strus in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 18-12-2014, 21:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •