Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Lampa błyskowa do Fuji, jeśli nie Godox to co?

    Szukam alternatywy (o ile jest) dla Godox TT350 czy po prostu brać Fuji ef42? Liczba przewodnia w okolicy 32 wystarczy.

    Do okazjonalnego doświetlania ze stopki. Głowica ma się obracać w każdą stronę - prawie zawsze odbijam błysk od czegoś.

    Zależy mi też na HSS, a bezprzewodowe wyzwalanie to bonus.
    Ostatnio edytowane przez NimnuL ; 02-02-2021 o 21:45
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli nie Godox to Quadralite.

    Wysłane z mojego kalkulatora Casio.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  3. #3

    Domyślnie

    Dobrze rozumiem, że Godox tt350 da się wyzwolić bezprzewodowo za pomocą body X-T3 bez dodatkowego transmitera?
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  4. #4

    Domyślnie

    Zawsze potrzeby jest nadajnik aby błyskać bezprzewodowo.

    Wysłane z mojego kalkulatora Casio.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  5. #5

    Domyślnie

    Fotocela.
    Zakładając, że jest kukułka i lampa to obsługuje.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #6

    Domyślnie

    Ten TT350 to trochę słaby model na 2 paluszki. W cenie Fuji możesz mieć już taki zestaw:
    https://www.bhphotovideo.com/c/produ...ttl_flash.html

  7. #7

    Domyślnie

    Yep, pomerdalem zatem. Fotocela czasem też mnie urządzi. Dzięki. Stroboss 36 jest nawet całe 10 cebul tańszy niż Godox
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NimnuL Zobacz posta
    Yep, pomerdalem zatem. Fotocela czasem też mnie urządzi. Dzięki. Stroboss 36 jest nawet całe 10 cebul tańszy niż Godox
    Strobossa 36 oczywiście wyzwolisz lampą, ale to bardzo kiepskie rozwiązanie jest. Będziesz się męczył. Dokup navigatora i ciesz się wygodą, zasięgiem i wszystkimi innymi dobrodziejstwami
    Nie wiem jak jest teraz, ale pamiętam. że w nikonie dałem za lampę ok 900zł-fakt. że była nowa Używany zestaw stroboss 36+navigator kupiłem za 260zł.
    Fuji

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki, rzucę okiem na używki, lampy używam okazjonalnie...
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  10. #10

    Domyślnie

    Jako ciekawostkę dodam, że w systemie Fuji kontrola błysku kiepsko wypada gdy porównamy to z systemem Nikona.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-08-2020, 14:41
  2. Niesytemowa lampa błyskowa do Fuji S3Pro
    By goblinos in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-09-2009, 16:02
  3. Co wybrać jesli chodzi o lampę błyskową
    By Andrzej1976 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-11-2008, 14:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •