Close

Strona 43 z 94 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 935
  1. #421

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lacov Zobacz posta
    Czy chcąc wejść fuji i mieć taki zakres jak podałem pozostaje mi taki zestaw
    X-t3 + 16-55 2.8 + jakis gimbal + 56 1.2?
    Zacny zestawik sobie wybrałeś. T3 jest pieruńsko szybki i myślę, że z 16-55 to jest petarda. Testowałem to szkło z T2 i też było szybko. 56 1.2 klasa sama w sobie(ostrość, rozmycie- piękne szkło do portretu i fajna ogniskowa pod APS-C)
    Tylko jeśli chodzi o gimbal, to może być problem. Mnie ten temat za bardzo nie interesuje, bo nie filmuje, ale jest chyba problem ze współpracą fuji.
    Fuji

  2. #422

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Zacny zestawik sobie wybrałeś. T3 jest pieruńsko szybki i myślę, że z 16-55 to jest petarda. Testowałem to szkło z T2 i też było szybko. 56 1.2 klasa sama w sobie(ostrość, rozmycie- piękne szkło do portretu i fajna ogniskowa pod APS-C)
    Tylko jeśli chodzi o gimbal, to może być problem. Mnie ten temat za bardzo nie interesuje, bo nie filmuje, ale jest chyba problem ze współpracą fuji.
    Mnie też nie interesuje za bardzo.
    Kwestia rozważań w przypadku gdyby było fuji , a nie Nikon
    Choć pewnie Nikon. W nim nie podoba mi się jedynie 1 x xqd. W fuji brak stabilizacji.
    Pewne jest , że będzie zakup bo lustro sprzedałem, a że foto robię dla przyjemności to mogę się chwilę zastanowić choć cierpliwość minie powoli kończy

  3. #423

    Domyślnie

    @Walle: Dzięki. Póki co mam 15-45 więc jeszcze szerzej ale jednak jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego power zooma i planuję wymianę nawet na 16-50 z normalnym pierścieniem ogniskowych.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  4. #424

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    2. 27 i 18
    Ten 27 mm wygląda bardzo interesująco ale cena jest mordercza
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #425

  6. #426

    Domyślnie

    Ja kupiłem za 600 pln.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  7. #427

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    Ja kupiłem za 600 pln.
    Nowy, gdzie? Wchodzi w rachubę niestety tylko zakup na firmę - musi być nowy z gwarancją i fakturą. Jak patrzę po sklepach to wszędzie są okolice 1600 zeta... razem z body wychodzi ponad 4.... trochę dużo.
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #428

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nowy, gdzie? Wchodzi w rachubę niestety tylko zakup na firmę - musi być nowy z gwarancją i fakturą. Jak patrzę po sklepach to wszędzie są okolice 1600 zeta... razem z body wychodzi ponad 4.... trochę dużo.
    No to lipa. Na eglobal ludzie kupują za lekko ponad 600zł. To przecież i tak dużo mniej niż po odliczeniu vatu.
    Fuji

  9. #429

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    To przecież i tak dużo mniej niż po odliczeniu vatu.
    Nie chodzi o żadne odliczenia tylko o to że finansuje to tzw. jednostka budżetowa ...
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #430

    Domyślnie

    Widziałem kilka sztuk na allegroszu za nieco ponad 700, może ktoś wystawi fakturę. Ale możliwe że to są te z eglobal albo używki.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

Strona 43 z 94 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Fujifilm ] Fujifilm X (bezlusterkowce)
    By Marcin Jakubowski in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 22450
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 01:44
  2. [ Przyroda ] Fujifilm
    By rokus1 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 21:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •