Close

Strona 4 z 94 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 935
  1. #31

    Domyślnie

    Mam podobne euti niedrogie Hamy, mieści mi x100f nawet z wentylowaną osłonką nakręconą na obiektyw.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Mam podobne euti niedrogie Hamy, mieści mi x100f nawet z wentylowaną osłonką nakręconą na obiektyw.
    Nadal jest produkowany? Podałbyś jakiś link, lub model? Przyznam szczerze, że przed zakupem Lowepro dość intensywnie szukałem czegoś odpowiedniego. Jak znalazłem Lowepro to wziąłem bez zastanowienia bo po pierwsze nic innego nie znalazłem, a po drugie- jestem bardzo zadowolony z wszystkich produktów tej marki. Jedyny minus tego Dashpointa dotyczy mocowania na poziomych- wtedy boczne klapki pokrowca trzeba dać pod pasek na którym się zawiesza pokrowiec i nie spełniają w żaden sposób swojej roli.

  3. #33

    Domyślnie

    Widzę, że to rower. Na rower też mam kompakt w małym pokrowcu przy pasie - rx100

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Próbowałem kiedyś mocować do pasa ramiennego ale przeszkadzało mi jak dotykało ramienia.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Widzę, że to rower. Na rower też mam kompakt w małym pokrowcu przy pasie - rx100
    Akurat innego linka nie znalazłem. Tzn. bez roweru. Ale chodząc pieszo również korzystam z tego rozwiązania. Wtedy mogę zabrać plecak "niefoto". Zresztą jeśli sam korzystasz z takiego rozwiązania to chyba zauważasz szybkość użycia aparat będącego w zasięgu wzroku i ręki, od tego którego po uprzednim rozpięciu pasów (biodrowego i piersiowego) i zdjęciem jednego ramiennego dopiero możemy wyjąć aparat. I żeby schować ta sama procedura.

    Można też używać mocowania Capture Pro i tylko na czas deszczu czy dłuższego nieużywania chować aparat do plecaka. To też jest znacznie wygodniejsze niż każdorazowe wyciąganie z plecaka.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Można też używać mocowania Capture Pro i tylko na czas deszczu (...) chować aparat do plecaka.
    Ostatnio tak właśnie nosiłem aparat, a w czasie deszczu zakryłem go czepkiem prysznicowym z hotelu Niestety jeszcze tego samego dnia odkryłem, że jakimś cudem wykręciła się jedna ze śrubek - niewiele brakowało, a mocowanie razem z aparatem wylądowałoby na ziemi.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Ostatnio tak właśnie nosiłem aparat, a w czasie deszczu zakryłem go czepkiem prysznicowym z hotelu Niestety jeszcze tego samego dnia odkryłem, że jakimś cudem wykręciła się jedna ze śrubek - niewiele brakowało, a mocowanie razem z aparatem wylądowałoby na ziemi.
    Trzeba się z tym liczyć, że każde mocowanie może kiedyś puścić. A to odkręci się śruba, a to odepnie rzep bądź pasek. Ba! Można nawet z ręki wypuścić... Dlatego warto to co jakiś czas kontrolować. Po tym, jak kiedyś odpięło mi się jedno mocowanie w szalkach Reportera, mam nawyk do sprawdzania połączeń.

  7. #37

    Domyślnie

    Tak zgadzam się, szybkość nie do pobicia. Do tego można praktycznie wyciągnąć aparat bez zatrzymywania się. Do jazdy z sakwami, bez plecaka, mam torbę pod ramę.

    Rozpięcie pasów to sekunda, przekręcenie plecaka, rozpięcie komory, wyciągnięcie aparatu, zamknięcie komory, założenie plecaka to może 15s? Nie liczyłem. Ale można to robić idąc, bez zatrzymywania się. Mam nadzieje, że większy zakres ogniskowych i lepsze zdjęcia wynagrodzą ten trud i większą wagę.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Rozpięcie pasów to sekunda, przekręcenie plecaka, rozpięcie komory, wyciągnięcie aparatu, zamknięcie komory, założenie plecaka to może 15s? Nie liczyłem. Ale można to robić idąc, bez zatrzymywania się. Mam nadzieje, że większy zakres ogniskowych i lepsze zdjęcia wynagrodzą ten trud i większą wagę.
    Na pewno wynagrodzą. Do czasu aż stwierdzisz, że jednak chciałbyś bardziej komfortowo sięgać do aparatu.

  9. #39

    Domyślnie

    To wtedy wrócę do kompaktu. Oczywiście do czasu, aż uznam że chce większy zakres i jakość zdjęć
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    To wtedy wrócę do kompaktu. Oczywiście do czasu, aż uznam że chce większy zakres i jakość zdjęć
    Dokładnie. To jest to o czym pisałem wcześniej- sztuka kompromisu. Też zdarza mi się zabierać w góry FXa wraz z 24-70 czy 16-35, i chyba tylko dlatego trzymam jeszcze PhotoSport'a od Lowepro. Ale tylko wtedy gdy wiem, że Panas nie sprosta zadaniu. W większości przypadków wystarcza Panas wraz z Manfrotto Pixi.

Strona 4 z 94 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Fujifilm ] Fujifilm X (bezlusterkowce)
    By Marcin Jakubowski in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 22450
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 01:44
  2. [ Przyroda ] Fujifilm
    By rokus1 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 21:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •