Close

Strona 18 z 94 PierwszyPierwszy ... 816171819202868 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 935
  1. #171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    @Cornelson To się nie zastanawiaj. Ja miałem to szkiełko chyba z 2 tygodnie i trochę je przestrzeliłem. Złego słowa nie powiem. Uważam je za świetne szkło, a za niespełna sześć stów, to się nie zastanawiaj.
    Ja też miałem 27 (sprzdałem, żałuję) ale się zastanawiam czy to za 5 stów jest ok. Niby nie jakaś wielka kasa, ale jakby mnie miało wk...iać.

  2. #172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    Ja też miałem 27 (sprzdałem, żałuję) ale się zastanawiam czy to za 5 stów jest ok. Niby nie jakaś wielka kasa, ale jakby mnie miało wk...iać.
    Czyli myślisz, że ta cena może świadczyć o wadzie szkła?
    Fuji

  3. #173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Czyli myślisz, że ta cena może świadczyć o wadzie szkła?
    Tyle mniej więcej za niego dałem 2 lata temu. 600zł.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  4. #174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Tyle mniej więcej za niego dałem 2 lata temu. 600zł.
    Ja wygrałem go w konkursie. Też jakieś 2 lata temu. Sprzedałem go za 900.
    Fuji

  5. #175

    Domyślnie

    Ja bym sobie podpiął na satłe do M1, które zalega w szafie. Sprzedawać tego body nie ma sensu.

  6. #176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    Ja bym sobie podpiął na satłe do M1, które zalega w szafie. Sprzedawać tego body nie ma sensu.
    Tym bardziej, że obrazek nie odstaje, a M1+27, to mega kompaktowy zestaw, z bardzo, bardzo zadowalającą jakością fotek
    Fuji

  7. #177

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Tym bardziej, że obrazek nie odstaje, a M1+27, to mega kompaktowy zestaw, z bardzo, bardzo zadowalającą jakością fotek
    Racja, nie zawsze chce się nosić T1.

  8. #178

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Nie wiemy też gdzie ustawiony był punkt ostrości i chyba nie można wyrokować czy rzeczywiście nie trafił tam gdzie trzeba.
    Ja już kiedyś wspominałem o AF w fuji. W generacji X-t1 nie jest z nim najlepiej. Nie oznacza to też, że AF nie działa. Działa i to całkiem sprawnie i co najważniejsze po przesiadce z lustra trzeba się tego działania nieco nauczyć. Trzeba eksperymentować, przecież w bezlustrach wszystko widać od razu.
    Ja tam jestem przekonany że ostrzyl na dziecko
    Nie ma tu filozofii, Fuji mimo potwierdzenia(zielona ramka) potrafi ostrzyc na nieskończoność. Szczęśliwie, jak sam wspomniałeś, w bezlustrach widać to live i można reagować. Ja wtedy doostrzam pierścieniem.

  9. #179

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Ja tam jestem przekonany że ostrzyl na dziecko
    Bardziej chodziło mi o fotkę z zenitem, bo chyba oczywiste, że w zdjęciu z dzieckiem, to ono był tematem
    Nie ma tu filozofii, Fuji mimo potwierdzenia(zielona ramka) potrafi ostrzyc na nieskończoność. Szczęśliwie, jak sam wspomniałeś, w bezlustrach widać to live i można reagować. Ja wtedy doostrzam pierścieniem.
    Jak idzie na nieskończoność i nic nie jest ostre, to ciężko do ostrzyć pierścieniem.
    Ostatnio edytowane przez basket ; 03-02-2019 o 20:09
    Fuji

  10. #180
    La
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Bardziej chodziło mi o fotkę z zenitem, bo chyba oczywiste, że w zdjęciu z dzieckiem, to ono był tematem

    .
    Zenit po wyostrzeniu, jak juz pisałem,przesuniety był do wypełnienia kadru i dlatego ostrośc opszła lekko do tyłu. Jest to po prostu minimalna odległość ostrzenia. Ja jestem stary i na ekraniku nie widziałem zbytniej różnicy. Błąd fotografującego a nie obiektywu. W zasadzie jak jest w miarę jasno, trafia tam gdzie chcesz bez problemu. Jedyna rzecz to obligatoryjne wyłączenie pre AF - obiektyw lata tam i z powrotem non stop, strasznie to irytujące

Strona 18 z 94 PierwszyPierwszy ... 816171819202868 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Fujifilm ] Fujifilm X (bezlusterkowce)
    By Marcin Jakubowski in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 22450
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 01:44
  2. [ Przyroda ] Fujifilm
    By rokus1 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 21:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •