Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dannywrocek Zobacz posta
    Imo większość atutów serii D7X00 jest w tej sytuacji do pominięcia (o ile nie planujesz zakupu obiektywów AF bez silnika,co obecnie trochę bez sensu jest,lub manualnych).
    Trochę się nie zgodzę, bo jeden atut jest niesamowicie ważny, a nazywa się mikroregulacja A przydaje się jak się planuje kupić jakiekolwiek jasne szkło. Natomiast nie wiem czy przestałbym kochać obrazek z Nikkora 180 2.8, albo 105 2.5 Ai, żeby odmówić sobie śrubokręta, czy pomiaru z manualnymi szkłami
    Natomiast na miejscu kolegi autora wątku kupiłbym Sony A6000 nawet z PZetem. Będziesz zachwycony możliwościami matrycy po D40
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 14-12-2018 o 21:35

  2. #12

    Domyślnie

    Jeśli uważasz że D40 jest za duży rozważ bezlustra, jeśli na wycieczkach dajesz radę z lustrzanką to polecam D3300.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  3. #13

    Domyślnie

    madebyzosiek ma rację. Kup SONY A6000 najlepiej z 18-105 i będzie to zestaw dobry do zdjęć i do filmów. Jeśli gabaryt 18-105 jest za duży to starczy zwykły "kit".
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  4. #14

    Domyślnie

    Wracając do aparatu i jego wyboru proponuję kupić najdroższy na jaki Cię stać. Każdy wydany dodatkowy grosz to większe możliwości i niekończące się zadowolenie.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Rigor - wpisujesz się w trendy ostatnich rejestracji, gdzie ktoś wchodzi na forum tylko po to, by trochę pobluzgać.
    Ale Ty przecież nie jesteś tu od dwóch dni. Bardzo uprzejmie proponuję, byś się przespał do jutra i trochę ochłonął. I jeszcze pozdrawiam.
    Rzadko zdarza się że komentuje posty, ale cholera mnie bierze, pewnie nie tylko mnie, jak co trzy dni goście piszą z pytaniem "jaki aparat dla amatora". Ostatnie 12 pytań to jaki aparat do zdjęć amstorskich, rodzina, wycieczki, architektura... Lenistwo nowych użytkowników powoduje u mnie reakcje takie, a nie inne. Nie zamierzam ochłonąć. Gdzie jest admin i dlaczego nie moderuje tych wątków?

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Wysłane z telefonu Nokia 3310

  6. #16

    Domyślnie

    Kiedy to jest forum dla wszystkich, dla leniwców też.
    Ja tam mam jedną zasadę, jak mnie nie zainteresuje, to nie wnikam, niech inni sobie łby urywają.
    Ale to tylko takie skutki uboczne, forum jest ok.
    Bo jeśli nie, to co? Fejsbuk? Grupy na pl.rec.foto?
    Dziękuję, postoję.

  7. #17
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Wracając do aparatu i jego wyboru proponuję kupić najdroższy na jaki Cię stać. Każdy wydany dodatkowy grosz to większe możliwości i niekończące się zadowolenie.
    Kolega Żartuje
    Potem ktoś zakłada wątek kupiłem d610 czy mogę do niego podpiąć kita 18-105 bo nie mam kasy na nic innego.
    Obiektywy. Aparat. Taka kolejność.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Przy okazji trolujecie okropnie.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RigorMortis Zobacz posta
    Rzadko zdarza się że komentuje posty, ale cholera mnie bierze, pewnie nie tylko mnie, jak co trzy dni goście piszą z pytaniem "jaki aparat dla amatora". Ostatnie 12 pytań to jaki aparat do zdjęć amstorskich, rodzina, wycieczki, architektura... Lenistwo nowych użytkowników powoduje u mnie reakcje takie, a nie inne. Nie zamierzam ochłonąć. Gdzie jest admin i dlaczego nie moderuje tych wątków?
    To pomysl jakie zycie ma nauczyciel z 20-letnim stazem Mi to nie przeszkadza, takie watki generuja content i forum sie kreci.

    Re up: Ciekawe podejscie, tez chcialem wpierw kupic drugie body i swirowac z dxowymi szklami, ale patent ze szklami na pierwszej linii wydal mi sie niezly Na szczescie fundusze mnie ciagle ograniczaja i mam czas na zbieranie informacji:P

    PS: Co do watku, nawet seria 3xxx i 5xxx przejdzie, whatever, jak padnie w koncu jakas decyzja to polecam zewnetrzna lampe bo w pomieszczeniach robi sieczke i wtedy niewazne czy to stalka czy 18-105:P (znaczy robi roznice ale generalizuje)
    Ostatnio edytowane przez bomkallo ; 17-12-2018 o 18:38

  9. #19

    Domyślnie

    Najprawdopodobniej zakupię D7200...na razie postaram się nauczyć wykorzystywać wszystko co oferuje to body.
    Natomiast w przyszłości pomyślę faktycznie o zmianie jakiegoś szkła...na coś lepszego i jaśniejszego (mam nadzieję, że i w tym aspekcie koledzy mi pomogą)

    Podoba mi się też pomysł z SONY A6000. Mógł by to być na prawdę uniwersalny zakup...który sprawdził by się na wszelakich wyjazdach.

  10. #20

    Domyślnie

    Tylko bateria jest dosyć słaba w a6000. Poza tym fajny aparat (miałem).

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon d7100 obiektywy dla amatora
    By klucha in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-05-2017, 10:27
  2. Nikon D7100 - obiektywy dla amatora
    By marcinkkk in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 05-02-2016, 13:32
  3. Nikon Coolpix L330 - Dla totalnego amatora
    By babciagd in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-08-2014, 13:48
  4. Nikon D3100 dla amatora ?
    By przemek11441 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 19:10
  5. Mały Nikon dla amatora
    By v2conect in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 24-11-2010, 09:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •