Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
Wiesiek zaraz wejdę na Twoją stronę, i rozrzuce Twoje prace po całym forum i Internecie, zdjęcia z modelkami wrzucę na fora z anonsami, twierdząc że tylko linkuje sobie i że cytuję sobie. Ciekaw jestem co na to Twoi klienci powiedzą, że jakiś user sobie rzuca Twoimi zdjęciami po necie, bez Waszej zgody i wiedzy wracacie jak bommerangi, chociaż w konsekwencji rozmowy strzelacie focha tupiąc noga o podłogę mówiąc że nie wrócicie ja czekam, aż Jacek wymyśli kolejne rozkazy, i wróci do tego posta, a jeśli nie to jestem pewien że będzie mi to wytykał przez następne lata w innych postach,jak już straci wszelkie argumenty, tak jak został tu wytknięty temat o d750 sprzed jakiś 4 lat ))


Pozdro
To jest naprawdę fatalne, że nie próbujesz doczytać na co Ci prawo pozwala a no co nie. W linku dokładnie jest opisanych parę warunków pod którymi można to robić. Jeśli zrobisz to w taki sposób jaki opisałeś to podam Cię do sądu i wygram. A jeśli w taki jak Zdebik to możesz to robić. Zanim coś napiszesz to sprawdź, źródła. Szczególnie, że jest niezwykle prawdopodobne, że autor blogu ma wiedzę głębszą od "Twojego" doradcy.

Więc jeszcze raz - zanim coś napiszesz to zbierz informacje. Bzdury, którymi tu częstujesz zostaną na tym forum a jak za 4 lata Ci je wyciągniemy to pewnie oświadczysz: to stary temat.


http://techlaw.pl/prawo-cytatu/

Pozdro
Wiesiek