Close

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 98

Wątek: Marika.

  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Sugerujesz, że prace kogoś, kto foci na potrzeby mało znanego producenta ciuchów należy tylko podziwiać.
    Jeśli autor wrzucił set i nie napisał, że oczekuje uwag, co poprawić, zmienić to po prostu tego nie oczekuje.
    Nie ma po co prowadzić krucjat.
    Dariusz Breś dobrze to napisał krótko wprost a Wujot w dłuższej wypowiedzi.

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    Pierwszy raz skomentuję cudze foty tutaj, normalnie tego nie robię.
    Ale ci co krytykują tę sesję zapominają że to fashion/edytorial dla klienta.
    Wujot w punkcie 3 bardzo ładnie to opisał.

    To nie jest TFP jakich pełno wszędzie.


    Pokazany ciuch ładnie i estetycznie, aż dziw bierze że cała twarz jest bo teraz tniemy tuż pod nosem już
    Ja jestem na tak. Te przy aucie podoba mi się fryzura. Te przy budynku będą ładnie wyglądały na rozkładówkach z tekstem na rozmytym tle.

    Nie rozumiem też tych tekstów mógł zrobić tak, albo siak. To jest przedstawienie swojej wizji a przecież nie to chodzi żeby kurczeblade robił zdjęcia jak pan iksińki.
    Ja bym modelinę wsadził do metra i na ulicy pośród szarych ludzi w ruchu patrzącą się wszędzie byle nie w kadr. Ale to tylko moja wizja, dla kurczeblade może być beznadziejna, kapujecie panowie?
    Nadal nie kapiszi ??

    - - - - kolejny post - - - - - -

    We wcześniejszym wpisie wspominałem o tym https://fotoblogia.pl/11835,okladka-...od-internautow

    i cytaty :
    "Krzywy kadr na okładce największego i najbardziej poważanego magazynu o modzie na świecie — o zgrozo! To chyba nie powinno mieć miejsca. Kolejna rzecz, która ukłuła mnie w oczy, to kolor. Modelki są strasznie żółte, co zupełnie gryzie się z zimowym tłem. Chyba przy postprodukcji poszło coś nie tak, jak trzeba. Urody pań nie będę komentował — obie są znane i doceniane w świecie mody."
    "Według mnie prezentowanie czegoś takiego na okładce pierwszego wydania polskiego Vogue to brak poszanowania dla polskiej historii i kultury."


    Ten gość z fotoblogii, jesli pisał na poważnie, jest tak samo śmieszny jak co poniektóre krucjaty tutaj Rozumiem że przytaczał tylko opinie starszych ludzi a nie swoje, co go trochę tłumaczy ale z tym brakiem poszanowania historii to wyskoczył jak Filip z konopii
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 21-12-2018 o 16:10
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Forum samo kopiuje z adresu URL (a pewnie to podał zdebik). Ale to jest bez znaczenia
    Ma to znaczenie o tyle, że w razie czego to nie zdebik zrobił coś niezgodnego z prawem, tylko forum. Chyba, że jest opcja wyłączenia kopiowania linków przy wrzucaniu linka.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  3. #83

    Domyślnie

    Do zdjęć się nie odnoszę, bo są poprawne, zapewne zgodne z wizją zamawiającego, którą @kurczeblade zrealizował dobrze. Patrząc na zdjęcia autora przez ostatnie lata widać postęp, o czym zresztą świadczy fakt życia z tego zajęcia. Ale Łukaszu z Tobą się ciężko dyskutuje. Ja rozumiem, że Ty bronisz swojej wizji, masz prawo, ale robisz to zawsze atakiem, który powoduje kontratak, i tak to się ciągnie. Nawet jeżeli nie masz ochoty wyciągać wniosków z krytyki, która nie jest zaskakująca, przecież to forum fotograficzne, to możesz komentarz olać, albo napisać "dzięki, nie skorzystam, wiem lepiej". Ty natomiast często wpadasz w szał atakowania i nakręca się tutaj kilka stron o niczym... I tak jest z Twoimi zdjęciami, wyborem sprzętu, czy techniką pracy. Każdy tu ma jakieś doświadczenie, większe lub mniejsze, zgodne z Twoim sposobem pracy lub całkiem inne. Często warto posłuchać co ktoś ma do powiedzenia, bo można coś udoskonalić, poprawić, albo zobaczyć, że ktoś też tak pracuje. Powodujesz, że w wątkach z Twoim udziałem rozmowy spadają na merytoryczne dno. A szkoda, bo wielokrotnie mówiłem, że Ty masz dobry warsztat i sporo doświadcza, którym można się wymieniać z innymi, a nie obrzucać jak błotem...

  4. #84
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Ma to znaczenie o tyle, że w razie czego to nie zdebik zrobił coś niezgodnego z prawem, tylko forum. Chyba, że jest opcja wyłączenia kopiowania linków przy wrzucaniu linka.
    Oczywiście, że jest taka opcja.

    W kwestiach administracyjnych. Zdebik lub kurczeblade powinni wysyłać raport, że chca usunięcia zdjęć. Nie zrobili tego. PW do/od zdebik nic nie daje, bo on nie może edytowac postu tyle czasu wstecz.
    No to jak zniknęły zdjęcia?
    Czytałem wątek, zobaczyłem wpis zdebika ze zdjeciami i poniżej wpisy kurczeblade, że tego nie chce. Więc bez żadnego wniosku kurczeblade czy zdebika usunąłem zdjęcia. To była samodzielnie podjęta moja decyzja, zanim zaczęto o tym goręcej tu dyskutować. Niepotrzebnie, bo zdjęć juz od pewnego czasu nie było.

    Ktoś pytał jak były zamieszczone. Niestety były zassane i wrzucone na nasz serwer. Nie jako link.

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Jeśli autor wrzucił set i nie napisał, że oczekuje uwag, co poprawić, zmienić to po prostu tego nie oczekuje.
    ??? to zaprzecza idei forum i tradycji tego miejsca. Powinna co najwyżej zaistnieć sytuacja odwrotna. Autor powinien napisać, że nie oczekuje komentowania zdjęć. Albo jeszcze bardzej hardcorowo - by nie pisać krytycznie o jego zdjęciach. Nie bardzo to sobie wyobrażam, bo forumowicze nagminnie będa pytali po co tu w takim razie ktoś wrzuca zdjęcia.
    Zdjęcia są komentowane, sa zgłaszane uwagi, a główne uwagi jesli chodzi o funkcjonowanie forum dotyczą tego, że za mało się komentuje zdjęcia. I będziemy robili wszystko by promowac komentowanie.
    Piszesz cos pod prąd, nie wiem dlaczego. Dawno zarejestrowany, ale z dużą wyrwą w pisaniu na forum. Ale przecież tu zawsze się komentowało zdjęcia! Główny powód wrzucania zdjeć na forum to chęć nauki. Dla lajków jest fejsbuk.

  5. #85

    Domyślnie

    Mówiłem że wrócisz , wygrałem 4 pak

    Nie mówię o krytyce, bo krytykować można, nigdzie nie napisałem że nie można, tylko trzeba umieć krytykować! Mówię o tym bełkocie tutaj, który niektorzy nazywają krytyką. Jacku mówienie komuś "ja bym to zrobił inaczej" to bełkot nie mający niczego wspólnego z krytyką. Jak na ten bełkot odpowiadam, "to idź i zrób inaczej" to lada moment ktoś się rzuca do gardła, wali focha jak skrzywdzona dziewczynka i próbuje trybem nakazującym, kłaniac się w pas na każde słowo wmawiając komuś że brakuje mu pokory - tak samo jak Ty Jacku, na siłę próbowałeś mi zmienić koncept sesji, wrzucając jakieś linki z filmami, gdzie pokazują matematyczne wzory, a na końcu robiąc mi jakieś wyrzuty ze sprzętem fotograficznym , próbując mi wjechać na sumienie, jakimiś prehistorycznymi postami o sprzęcie- gdzie tu krytyka he?

    Jak sobie poczytacie cytaty, które wyciągnąłem z komentarzy od zdebika, to przecież widać jak na dłoni że to totalnie zawistne komentarze.Zawistne wiadro pomyj to nie krytyka i warto przed takim czymś się bronić.

    Masz rację, można krytykować, ale można też odpowiedzieć na ta krytykę, osoba krytykując, powinna wiedzieć że autor może odpowiedzieć. A na tym forum, działa to tylko w jedną stronę, można krytykować, można wylewać wiadro pomyj na kogoś zdjęcia, a autor powinien dziękować i kłaniać się w pas. Ty Jacku jesteś administratorem, i sam uczestniczysz w tych incydentach, zamiast siedzieć i pisać kolejnego posta tutaj , mógłbyś spożytkować czas na zmianę w regulaminie, wstawić definicje krytyki, i dać możliwość obrony tym którzy chcieliby tutaj wystawiać swoje prace, a przestali cokolwiek tu pokazywać bo bezustannie rzucał w nich z wiadra pomyj, ale wolisz jednak dorzucać swoje 3 grosze do tego absurdalnego kółka wzajemnego lizania sobie 4 liter, stałych bywalców forumowych, którzy jedynie co potrafią kpić i szydzić ze zdjęć wystawianych tutaj, gdzie wylewanie wiadra pomyj na kogoś zostaje nazwane krytyką. I wiesz w czym Jacku jest problem tego działu? W tym że właśnie pozwalacie na wiadra pomyj, i nigdy bojkotujcie często tych samych użytkowników, którzy wyładowują się swoim brakiem umiejętności na innych tutaj, bo często to osoby z tandetym PF (ciągle te same osoby)potrafią wejść do kogoś z ********ym warsztatem i pojechać mu zdjęcia, do takiego stopnia że następnym razem już tutaj sie nie pokazuja żadnych prac. To właśnie dlatego coraz mniej

    "Ja bym to zrobił tak "

    "Kopanie z koniem"
    "reagujesz pianą"
    "Nic by nie zapłacili"
    "i jest na bogato"
    "zabrałeś dwa speedlighty"
    "To moja sprawa"


    To jest ta Wasza krytyka ?


    WTF ?
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 21-12-2018 o 17:43

  6. #86

    Domyślnie

    Powiem Wam, że @kurczeblade ma charakterek i wie czego chce. Życzę mu samych sukcesów.

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Piszesz cos pod prąd, nie wiem dlaczego. Dawno zarejestrowany, ale z dużą wyrwą w pisaniu na forum. Ale przecież tu zawsze się komentowało zdjęcia! Główny powód wrzucania zdjeć na forum to chęć nauki. Dla lajków jest fejsbuk.


    Czy ja wiem czy rzeczywiście pod prąd ?
    Może być tak, że “prąd na naszym forum” jest niezgodny z aktualnym nurtem głównym i co wtedy ?

    Czasy się zmieniają, zmieniają się oczekiwania.
    Skoro coraz mniej ludzi wrzuca tu swoje zdjęcia a za to wrzuacją na 500px, 35photo, flikr, fb czy instagram to właśnie może już nie chcą “nauki” a wolą pochwały i lajki lub po prostu brak negatywnych komentarzy ?
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    @kurczeblade ma charakterek
    Właśnie. A różnica między charakterkiem a charakterem jest ogromna.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  9. #89
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Beznadzieja.
    Wkurza mnie, że chcecie wygonić z forum kolejnego fotografa.
    Jak się ktoś nie mieści w waszym TWA to tak dlugo go gnębicie, że odchodzi. Nie zgadzam się na takie rzeczy!!
    Na końcu na forum zostanie jeden artysta
    I to nie do końca, bo raz już się obraził i usunął wszystkie zdjęcia.

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rycerz Zobacz posta
    Beznadzieja.
    Wkurza mnie, że chcecie wygonić z forum kolejnego fotografa.
    Jak się ktoś nie mieści w waszym TWA to tak dlugo go gnębicie, że odchodzi. Nie zgadzam się na takie rzeczy!!
    Na końcu na forum zostanie jeden artysta
    I to nie do końca, bo raz już się obraził i usunął wszystkie zdjęcia.
    Wszyscy Cię kochamy. Za kilka dni święta.

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Marika
    By anita_wlo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-03-2015, 21:58
  2. [ Portret ] Marika
    By areekw in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-03-2013, 03:04
  3. [ Portret ] Marika
    By emet_b in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 15-05-2011, 11:19
  4. [ Portret ] Marika
    By catintheflat in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 14:21
  5. [ Reportaż ] A oto Marika :-)
    By Zaziel in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-02-2006, 18:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •