Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 98 z 98

Wątek: Marika.

  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Wiesiek zaraz wejdę na Twoją stronę, i rozrzuce Twoje prace po całym forum i Internecie, zdjęcia z modelkami wrzucę na fora z anonsami, twierdząc że tylko linkuje sobie i że cytuję sobie. Ciekaw jestem co na to Twoi klienci powiedzą, że jakiś user sobie rzuca Twoimi zdjęciami po necie, bez Waszej zgody i wiedzy wracacie jak bommerangi, chociaż w konsekwencji rozmowy strzelacie focha tupiąc noga o podłogę mówiąc że nie wrócicie ja czekam, aż Jacek wymyśli kolejne rozkazy, i wróci do tego posta, a jeśli nie to jestem pewien że będzie mi to wytykał przez następne lata w innych postach,jak już straci wszelkie argumenty, tak jak został tu wytknięty temat o d750 sprzed jakiś 4 lat ))


    Pozdro
    To jest naprawdę fatalne, że nie próbujesz doczytać na co Ci prawo pozwala a no co nie. W linku dokładnie jest opisanych parę warunków pod którymi można to robić. Jeśli zrobisz to w taki sposób jaki opisałeś to podam Cię do sądu i wygram. A jeśli w taki jak Zdebik to możesz to robić. Zanim coś napiszesz to sprawdź, źródła. Szczególnie, że jest niezwykle prawdopodobne, że autor blogu ma wiedzę głębszą od "Twojego" doradcy.

    Więc jeszcze raz - zanim coś napiszesz to zbierz informacje. Bzdury, którymi tu częstujesz zostaną na tym forum a jak za 4 lata Ci je wyciągniemy to pewnie oświadczysz: to stary temat.


    http://techlaw.pl/prawo-cytatu/

    Pozdro
    Wiesiek

  2. #92

    Domyślnie

    Być moze na serio...
    Ja biorę to jednak za dobrą monetę - być moze facet naprawdę chce by forum tworzone było przez jakąś rozsądną grupę ludzi. by tworzyło jakiś sensowny byt.
    Kurczak jest jaki jest - nie chce by mu wytłumaczyc pewne sprawy. Za rok, dwa trzy przekona się ze moze być jednak inaczej niż dotąd myslał.
    Z każdym z nas tak jest

  3. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Być moze na serio...
    Ja biorę to jednak za dobrą monetę - być moze facet naprawdę chce by forum tworzone było przez jakąś rozsądną grupę ludzi. by tworzyło jakiś sensowny byt.
    Kurczak jest jaki jest - nie chce by mu wytłumaczyc pewne sprawy. Za rok, dwa trzy przekona się ze moze być jednak inaczej niż dotąd myslał.
    Z każdym z nas tak jest
    Pomimo pewnej swojej zgryźliwości @Jurek Ż akurat jest osobą należącą do tych najmniej "psujących" forum.

  4. #94

    Domyślnie

    @Wujot, jeszcze raz napiszę, zdjęcia które tu wrzucił, nie były z serii które tu udostępniłem. Sciągnął zupełnie inne zdjęcia, z mojej strony. Rozumiem, gdyby posłużył się zdjęciami które tutaj wrzuciłem, ale tak nie było. wg. Twojej teorii(tak pol żartem, pół serio)mogę ściągnąć każde zdjęcie z Twojej strony, i wrzucać tutaj opierając się że mam prawo do cytatu. Mogę wrzucić Twoje zdjęcie ze strony na jakiegoś redtuba, i powiedzieć wrzucam na podstawie prawa do cytatu, bo chce pokazać jakie oświetlenie ma być na masturbujacej się modelce z filmu )))))) dla mnie koniec tenatu. Zdjęcia zostały usunięte. Możemy się tak przepychać, ja raz spróbowałem zrobić taki pozew, człowiekowi który upierał się że może udostępniać moje zdjęcia, też mi wysyłał linki z internetu i różne paragrafy z internetu, śmiejąc się prosto w twarz, ja palcem nie kiwnąłem, prawnik to wziął od ręki, gość przestał być taki uradowany, kiedy sprawa się zakończyła. Także ten.


    Jurek był o niewłaściwej godzinie, i niewłaściwym czasie, i naciął się na cios Panowie, myślę że to czas wyluzować trochę, coraz bliżej święta, ogrom obowiązków mi się dostało od żony chodzę z telefonem przy nosie
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 21-12-2018 o 21:37

  5. #95

    Domyślnie

    Idziesz w skrajności porównując redtube z publikacją w wątku w którym toczy się dyskusja o Twoich zdjęciach w Twoim wątku. Wyżej wytłumaczono Ci szczegóły które nie do końca rozumiesz.

  6. #96

    Domyślnie

    @nikoniarz Przeczytaj jeszcze raz. Zdjęcia które zostały tu wklejone, nie były zdjęciami z tego wątku.

    Chyba to oczywiste, że tych konkretnie zdjęć nie wstawiłem tu, bo nie chciałem żeby były tematem dyskusji. Więc tym bardziej nie chciałem żeby ktoś obcy je tu wstawiał. Mowicie o prawach autorskich, a są tez prawa wizerunkowe, ja mam zgodę modelki na udostępnianie jej wizerunku, czy zdebik miał taką umowę z moją modelka ?

    Tak samo autorskimi projektami są ubrania które były fotografowane. Na które żeby je pokazać też mam zgodę projektantki.

    Wszystkie formalności były przygotowane u prawnika,do którego dzwoniłem, myślicie że sie mylił ?
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 21-12-2018 o 21:59

  7. #97

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    @nikoniarz Przeczytaj jeszcze raz. Zdjęcia które zostały tu wklejone, nie były zdjęciami z tego wątku.
    Ale ja to doskonale wiem. Nie muszę czytać kolejny raz.

  8. #98

    Domyślnie

    @kurczeblade, również pobierasz zdjęcia bez zgody i publikujesz.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Marika
    By anita_wlo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-03-2015, 21:58
  2. [ Portret ] Marika
    By areekw in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-03-2013, 03:04
  3. [ Portret ] Marika
    By emet_b in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 15-05-2011, 11:19
  4. [ Portret ] Marika
    By catintheflat in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-04-2011, 14:21
  5. [ Reportaż ] A oto Marika :-)
    By Zaziel in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-02-2006, 18:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •