Close

Strona 290 z 698 PierwszyPierwszy ... 190240280288289290291292300340390 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 891 do 2 900 z 6976
  1. #2891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    to się wątek zrobił - audiofilów... a ja chciałem tylko KD kupić

    coś mi tu żona mówi, że moje komputerowe "pierdziawki" nie pasują do mebli w salonie i że mam kupić do salonu inne głośniki oszaleje

    no i już problem

    czyli do obecnych pierdziawek Edifiera, może lepiej kupić KD zewnątrzną? Tylko moje pierdziawki nie mają wyjścia optycznego, nic, tylko te chinche
    Kup inne głośniki. Takie, które przypasują Ci dźwiękiem bez wymiany karty. Bo ona nie zamieni Ci dźwięku na lepszy.

  2. #2892
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    to się wątek zrobił - audiofilów... a ja chciałem tylko KD kupić
    Oj nie, nie ma tu żadnych audiofilskich tematów, nie ten sprzęt i nie ten przedział cenowy

    czyli do obecnych pierdziawek Edifiera, może lepiej kupić KD zewnątrzną? Tylko moje pierdziawki nie mają wyjścia optycznego, nic, tylko te chinche
    Niestety jeśli chcesz poprawy to karta dźwiękowa w twoim przypadku ale czy odczuwasz potrzebę wydania kasy czy poprawy dźwięku, to jest ważne pytanie, dobre głośniki mogą dać więcej, jakbyś miał płytę inną niż MSI to być sobie podpiął do coax i z głowy problem.

  3. #2893

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Kup inne głośniki. Takie, które przypasują Ci dźwiękiem bez wymiany karty. Bo ona nie zamieni Ci dźwięku na lepszy.
    Zmieni i to znaczaco, przerabialem ten temat na wlasnej skorze.

    Dobra, co my sie tu produkujemy i tak pewnie sokol nic nie kupi.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #2894

    Domyślnie

    Za kiepskie są te głośniki by karta cokolwiek poprawiła

  5. #2895
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zależy do czego porównujemy, jakieś logitechy czy creative będą przy nich szmelcem, a te edifiery przy zwykłych podstawkowych będą szmelcem
    Padło tu już kilka razy pytanie o źródło i jest też istotne, kolejna sprawa to własne gusta co do dzwięku, jedni lubią umc..umc... z podbitego basu, inni na maksa rozkręcone wszystko w korekcie, a inni chcą by dźwięk był wierny oryginałowi i słuchać to co twórca chciał przekazać, w ostatnim przypadku trafiamy na barierę kasy jeśli nie zachowamy rozsądku.

    Ja mam na tyle w kinie malutkie tanie Tannoy i jak chwilę miałem je przy kompie podpięte przez amplituner to grały rewelacyjnie, przy remoncie planuję pewne zmiany z ustawieniem całości ale ponownie sprzętu nie zmieniam bo nie ma powodu.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 01-06-2020 o 23:47

  6. #2896

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Oczywiście że HDMI albo nawet USB zastąpi ci coax, nie ma z tym problemu, jednak sam widzisz jak ładnie wszystko sprowadza się do amplitunera
    No i nie ma czegoś takiego że tylko HDMI, jak masz dekoder odpowiedni to mu lata jaki kabel użyjesz byle w standardzie cyfrowym, zerknij na amplitunery.
    Tak piszą że dolby atmos tylko idzie przez HDMI
    Sprawdziłem te apke i u mnie nie działa bo słuchawki idą przez USB a na głośniki nie mają wsparcia.
    Więc lipton w moim przypadku, nic ciekawszego nie wymyślę.
    Ale i tak nie ma co kombinować bo dopiero z nową generacją konsol będzie sens myśleć o tym atmos pod granie. Na razie lista tytułów z pełnym wsparciem jest bardzo kiepska.

  7. #2897

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Tak piszą że dolby atmos tylko idzie przez HDMI.
    Bo tylko HDMI oferuje przepustowość pod Dolby Atmos...

  8. #2898
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Czyli konsola ma jakieś ograniczenia ze tylko HDMI ?

    Amplitunery normalnie wykorzystujesz połączenia jakie chcesz, przykładowo taki w miarę tani dobrze wyposażony https://f01.esfr.pl/foto/4/488812041...81204177_5.jpg ale nie upieram się bo nie korzystam i nie wiem.

  9. #2899

    Domyślnie

    Tak pisało w artykule na ten temat, nawet podali jaki typ tego HDMI musi być bo nie na każdym pójdzie. I to było o PC właśnie.
    Widziałem też zestaw słuchawkowy 9.1 z amplitunerem pod ten system. Cena kosmos. Ale ponoć bańka 360 robi wrażenie.
    Poczekam 10 lat jak stanieje i sprawdzę )

  10. #2900

    Domyślnie

    Ograniczeniem dla Dolby Atmos oraz DTS-X jest przepustowość kabla. Starsze HDMI są niewystarczajace.. Dopiero HDMI 2.0.
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 02-06-2020 o 00:59

Strona 290 z 698 PierwszyPierwszy ... 190240280288289290291292300340390 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podkręcanie procesora
    By ShutterStill in forum Komputery
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:09
  2. Wymiana procesora w laptopie z t6400 na t9300
    By TomaSzSz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 21:58
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 15:52
  4. [ Krajobraz ] Podkręcanie mgły
    By wingeo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-04-2009, 11:00
  5. Wymiana procesora w laptopie
    By fil_ftp in forum Komputery
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-06-2008, 14:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •