Close

Strona 671 z 698 PierwszyPierwszy ... 171571621661669670671672673681 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 701 do 6 710 z 6976
  1. #6701

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morzon Zobacz posta
    Macie jakieś sprawdzone sposoby na organizację kabli pod biurkiem? Czy po prostu trytytka/taśma rzepowa i jazda?
    Trafiłeś idealnie właśnie zamówiłem dla żony organizer pod biurko. Mam identyczny pod moim biurkiem.
    69 zł biały
    79 zł czarny
    Świetny produkt, świetnie zapakowany jak premium, wykonanie bardzo dobry, aż dziwie się ze to sprzedaje za 7 dych...
    Nie chciałem by listwa zasilająca i wszystkie przewody leżały na podłodze. Trochę taśmy rzepowej też wykorzystałem by te kable pospinać. Dodatkowo mam takie gumowe organizery na kable, samoprzylepne, przykleiłem do blatu i z tyłu łóżka kilka by kable nie leżały na podłodze by ich odkurzacz nie wciągał. Zabawy było nie powiem. Jeszcze przykleję jeden

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20220923_200606.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	15,8 KB
ID:	68314
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	received_5597983026911690.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	46,2 KB
ID:	68315
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 03-12-2022 o 12:15
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #6702

    Domyślnie

    Jak się nazywa takie ustrojstwo? Nie mogę znaleśc...

  3. #6703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cosnek Zobacz posta
    Jak się nazywa takie ustrojstwo? Nie mogę znaleśc...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capture.JPG
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	68365

    Ja używam korytek kablowych grzebieniowych (z pokrywką).
    W razie jakiś przepinek czy przełączeń, nic nie trzeba rozpinać (opaski, taśma), wyjmujesz zbędny kabel, wkładasz nowy i zamykasz pokrywę.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  4. #6704

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cosnek Zobacz posta
    Jak się nazywa takie ustrojstwo? Nie mogę znaleśc...
    Organizer do kabli... Ja na allegro kupiłem oba. Jutro odbieram z paczkomatu.
    Powiem Wam szczerze, że te pierdoły na kable, organizery, gumowe samoprzylepne organizery na kable, uchwyty do monitorów Robią Robotę. RR. więcej miejsca na biurku, porządek z kablami, fakt że ułożyć wszystkie przewody to nie taka prosta sprawa a później utrzymać ten porządek....ehh ale warto. Chociaż dla początkowego efektu. A uchwyt na monitor to efekt długoterminowy

    Naszła mnie myśl sprzedać te Edifiery moje i kupić jakiś soundbar na biurko, właśnie pod monitor... Ale nie wiem czy warto wydawać kase i w ogóle zajmować się tym tematem.

    Jade zaraz do budowlanego, może znajdę taki bolec/zworzeń pasujący do uchwytu i ktoś mi to pospawa... Albo ten soundbar... Co myślicie? Edifiery sprzedam za 250 może... A dopłacać średnio mi się chce 500 zł albo więcej do soudbara... Niedużego sairbara bo nie chce metrowego... Chodzi o to by mi się zmieścił pomiędzy uchwytami na monitory... Mógłby je od siebie oddalic/inaczej ustawić... Ale ile to zabawy... Odkręcanie monitorów, potem układanie kabli za biurkiem... Pewnie bo ja mam tam wzystko pospinane...

    A jutro pracuje zdalnie!!! Uchwyt na laptopa przejdzie chrzest w boju
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #6705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    Naszła mnie myśl sprzedać te Edifiery moje i kupić jakiś soundbar na biurko, właśnie pod monitor... Ale nie wiem czy warto wydawać kase i w ogóle zajmować się tym tematem.

    Jade zaraz do budowlanego, może znajdę taki bolec/zworzeń pasujący do uchwytu i ktoś mi to pospawa... Albo ten soundbar... Co myślicie? Edifiery sprzedam za 250 może... A dopłacać średnio mi się chce 500 zł albo więcej do soudbara... Niedużego sairbara bo nie chce metrowego... Chodzi o to by mi się zmieścił pomiędzy uchwytami na monitory... Mógłby je od siebie oddalic/inaczej ustawić... Ale ile to zabawy... Odkręcanie monitorów, potem układanie kabli za biurkiem... Pewnie bo ja mam tam wzystko pospinane...
    )
    Rany kochany ale ciebie to cieszy

  6. #6706

    Domyślnie

    Na razie kombinuje z uchwytem pod głośnik... Lubię takie projekty hehe
    Okazało się że sprzedawca tego uchwytu wyślę mi ten bolec za 15 zł plus koszty wysyłki sprawdzili i mają taką część i mi wyślą elegancko, może coś z tego będzie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #6707

    Domyślnie

    No dobra... Namówiłeś mnie, Sokolnik, na ten metalowy organizer pod blatem biurka Bo ja akurat zaczynam walkę z kablami. Komputer pod stołem, a na blacie monitor, magnetowid S-VHS, 2 stacje dokujące (2 inne udało mi się wypchnąć poza biurko), klawiatura przewodowa, router, tuner TV, odtwarzacz multimedialny i kilka elektronicznych pierdołek, których używam przy zgrywaniu video na komputer. Niezły bałagan mi się tu zrobił. A tu jeszcze chcę wcisnąć pod stół drugi komputer na Windowsie XP, którego używam do pracy na kilku starych programach, których odpowiedników na nowe systemy nie mam albo mnie na nie nie stać finansowo.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  8. #6708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    No dobra... Namówiłeś mnie, Sokolnik, na ten metalowy organizer pod blatem biurka Bo ja akurat zaczynam walkę z kablami. Komputer pod stołem, a na blacie monitor, magnetowid S-VHS, 2 stacje dokujące (2 inne udało mi się wypchnąć poza biurko), klawiatura przewodowa, router, tuner TV, odtwarzacz multimedialny i kilka elektronicznych pierdołek, których używam przy zgrywaniu video na komputer. Niezły bałagan mi się tu zrobił. A tu jeszcze chcę wcisnąć pod stół drugi komputer na Windowsie XP, którego używam do pracy na kilku starych programach, których odpowiedników na nowe systemy nie mam albo mnie na nie nie stać finansowo.
    Będziesz zadowolony ale czy Ty tam zmieścisz to wszystko?

    Pokaż później efekt, przed i po
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #6709

    Domyślnie

    Dostałem ta metalowa część do ramienia, sklep wysłał mi używane trochę rozwalone całe górne ramię czyli bolec jest zamontowany, trzeba go jakiś wyciągnąć... I dać komuś kto by dorobił 2 elementy do tego bolca he
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #6710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Dostałem ta metalowa część do ramienia, sklep wysłał mi używane trochę rozwalone całe górne ramię czyli bolec jest zamontowany, trzeba go jakiś wyciągnąć... I dać komuś kto by dorobił 2 elementy do tego bolca he
    Czy oni wiedza co uczynili?
    Przeciez ty to ramie posklejasz tasma, pare trytytek i sobie czwarty uchwyt ogarniesz.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 671 z 698 PierwszyPierwszy ... 171571621661669670671672673681 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podkręcanie procesora
    By ShutterStill in forum Komputery
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:09
  2. Wymiana procesora w laptopie z t6400 na t9300
    By TomaSzSz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 21:58
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 15:52
  4. [ Krajobraz ] Podkręcanie mgły
    By wingeo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-04-2009, 11:00
  5. Wymiana procesora w laptopie
    By fil_ftp in forum Komputery
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-06-2008, 14:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •