Close

Strona 18 z 698 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118518 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 6976
  1. #171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Chciałem się pochwalić niebywałym sukcesem, sprzedałem stara obudowę za 150 zł z moim dowozem do Gdańska.
    Czyli znalazł się desperat na ten estetyczny koszmar
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  2. #172
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Każda potwora znajdzie swego amatora
    ......

  3. #173

    Domyślnie

    Jak widać, latka lecą a gusta wciąż te same... Kupił taki chlopaczek... Nie wiem czy miał 20 lat
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    noo 900 V2 to już wielkie bydle można tam sporo wsadzić, budować nawet układ chłodzenia cieczą CPU oraz GPU i jeszcze by zostało sporo miejsca
    Ja mam wersję V1 - wielkością chyba to samo, tylko nie ma "piwnicy" do zasilacza. Chłodzenia wodnego od CPU nie udało się wcisnąć normalnie - u góry miałem za mało miejsca. Ja sobie nie wyobrażam komputera bez napędów optycznych. W każdym bądź razie musiałem płytę główna montować do góry nogami na lewej ścianie komputera (patrząc od frontu). Dopiero wtedy u góry mogłem zamontować cały ten blok chłodzenia z wentylatorami. Blok wodny od GPU mieści się ładnie na froncie. Te świecidełka na obudowie, jeśli dobrze pamiętam, są załączane do zestawu osobno (znaczy się - walają się luzem w pudełku, a nie są zamontowane w obudowie) i ja je od razu wyrzuciłem. Co do samej obudowy - służy już od długiego czasu i jestem zadowolony. Mam wersję bez tego nowego gniazda USB, za to z jakąś ładowarką indukcyjną do telefonów, której nie używam, bo mam stary model Nokii Wolałbym to gniazdo USB, ale jakoś wtedy nie było tej wersji, gdy kupowałem klamota.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  5. #175

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    Ja mam wersję V1 - wielkością chyba to samo, tylko nie ma "piwnicy" do zasilacza. Chłodzenia wodnego od CPU nie udało się wcisnąć normalnie - u góry miałem za mało miejsca. Ja sobie nie wyobrażam komputera bez napędów optycznych. W każdym bądź razie musiałem płytę główna montować do góry nogami na lewej ścianie komputera (patrząc od frontu). Dopiero wtedy u góry mogłem zamontować cały ten blok chłodzenia z wentylatorami. Blok wodny od GPU mieści się ładnie na froncie. Te świecidełka na obudowie, jeśli dobrze pamiętam, są załączane do zestawu osobno (znaczy się - walają się luzem w pudełku, a nie są zamontowane w obudowie) i ja je od razu wyrzuciłem. Co do samej obudowy - służy już od długiego czasu i jestem zadowolony. Mam wersję bez tego nowego gniazda USB, za to z jakąś ładowarką indukcyjną do telefonów, której nie używam, bo mam stary model Nokii Wolałbym to gniazdo USB, ale jakoś wtedy nie było tej wersji, gdy kupowałem klamota.
    Pokaż fotki
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #176

    Domyślnie

    ktoś tam szukał w tym wątku obudowy...

    Promocji 399 zł - be quiet! Silent Base 601
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #177

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yanis Zobacz posta
    Ja sobie nie wyobrażam komputera bez napędów optycznych..
    Ile razy tego używasz raz na rok? Ale jaki sen pchać to kompa jak można kupić zewnętrzny i połączyć tylko w razie potrzeby? W dodatku można z niego skorzystać nie tylko w PC ale i laptopie czy netbooku.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  8. #178
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja wywaliłem pięć lat temu napęd optyczny, nie widzę zastosowania dla takich muzealnych rzeczy, napęd na usb można kupić za grosze jak ktoś potrzebuje.
    Ślubniacy nadal nagrywają płyty z tymi obciachowymi nadrukami ? Nie lepiej w albumie umieścić pendrive ? Widziałem takie coś w w Irlandii.

  9. #179

    Domyślnie

    Ostatnio nagrałem 2 płyty (nie dla mnie )... to podpiąłem swój stary wewnętrzny napęd do kompa ... ale ile to roboty zasilanie, SATA, odkręcić obudowę...

    Napęd zewnętrzny to koszt 100 zł, nawet niecałe... Kupię sobie, bo ze 2 razy w roku, może 3 nagrywam płyty DVD.

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ślubniacy nadal nagrywają płyty z tymi obciachowymi nadrukami ?
    Obciachowymi nadrukami? Jakie to obciachowe?

    Takie? jeszcze ludzie chcą takie płytki... Ja bym wolał (wolałem i dostałem) PENDRIVE

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9813.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	315,0 KB
ID:	19912
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #180
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nooo właśnie takie, kiczowato to wygląda, zresztą ja ogólnie jak patrzę godzinami na te paczki zdjęć przy obrabianiu i te pozowania sztuczne, flary, świece dymne, sypiące się brokaty, czasami sztuczny wiatr itd blee... no ale co zrobić jak ludziaki to kupują, paczki z IRL/UK są serio całkowicie inne, chyba że to cygańskie albo naszych imigrantów wesela to kicz aż wylewa się z kadrów

Strona 18 z 698 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118518 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podkręcanie procesora
    By ShutterStill in forum Komputery
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:09
  2. Wymiana procesora w laptopie z t6400 na t9300
    By TomaSzSz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 21:58
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 15:52
  4. [ Krajobraz ] Podkręcanie mgły
    By wingeo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-04-2009, 11:00
  5. Wymiana procesora w laptopie
    By fil_ftp in forum Komputery
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-06-2008, 14:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •