Close

Strona 74 z 698 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174574 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 6976
  1. #731

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    No to cena sugerowana 2300zł, teraz taniej nie ma szans, raczej podnoszą ceny.

    Tylko go tam sobie nie udziubaj bo ma nóżki, nie jak intel
    Montaż w nd popołudniu. Raczej problemów nie przewiduje, bo z tego co widziałem na YT, Ryzeny pięknie wpadają w socket.

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #732

    Domyślnie

    Płyta odebrana, montaż w nd.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190809_141003.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	60,1 KB
ID:	28911Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190809_140952.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	59,3 KB
ID:	28912

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #733
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja jestem ciekaw tego chłodzenia czy faktycznie wydajny i cichy ale pewnie go nie przetestujesz jak masz swoje chłodzenie dobre.

  4. #734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja jestem ciekaw tego chłodzenia czy faktycznie wydajny i cichy ale pewnie go nie przetestujesz jak masz swoje chłodzenie dobre.
    Ja chce je sprzedać. Dziś wystawie na olx czy allegro.
    Nie będę tego testować nawet bo nie mam czasu na testy i zabawy z pastami itp.
    Ja mam remont, maluję mieszkanie od 2 dni, dziś też będę malować, od czwartku kładzenie kafelek, dziś zdjęcia w klubie w Sopocie, jutro plener, jutro klub Sopot... W nd będę ledwo żył... Ale składanie nowego kompa to przyjemność... A później już tylko format ha

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #735

    Domyślnie

    Ja się cieszyłem jakąś godzinę, po czym zacząłem się bawić w Biosie (ustawienie częstotliwości procesora i pamięci) no i mam kłopot, bo teraz mam blackscreen i nie mogę dojść, co jest nie tak. Na MB pali się dioda błędu od VGA. Zresetowałem Bios (na pewno zadziałało, bo zmieniły się kolory podświetlenia na domyślne), ale cały czas jest blackout. Ktoś ma jakiś pomysł ?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #736

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Ja się cieszyłem jakąś godzinę, po czym zacząłem się bawić w Biosie (ustawienie częstotliwości procesora i pamięci) no i mam kłopot, bo teraz mam blackscreen i nie mogę dojść, co jest nie tak. Na MB pali się dioda błędu od VGA. Zresetowałem Bios (na pewno zadziałało, bo zmieniły się kolory podświetlenia na domyślne), ale cały czas jest blackout. Ktoś ma jakiś pomysł ?
    spokojnie ... ja tak miałem jak bawiłem się podkręcaniem RAMU jeszcze na obecnym sprzęcie INTELa
    zrób tak... przywróć w BIOS ustawienia fabryczne, chyba już to zrobiłeś...
    iiii
    wyjmij kabel od zasilacza na minute, dwie, wciśnij POWER komputera, dla rozładowania napięć później podepnij kabel do zasilacza, włącz kompa... banalne... ale u mnie zadziałał... a też monitor nic nie wyświetlał, nic ... czarna dziura była.

    EDIT:
    Czym swój procesor będziesz chłodzić?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #737

    Domyślnie

    Chłodzenie mam Fortis 3. Te napięcia to ja już niestety chyba już rozładowywałem, łącznie z wyjęciem baterii na MB i zwarciem na pinach od resetu :/
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #738

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Chłodzenie mam Fortis 3. Te napięcia to ja już niestety chyba już rozładowywałem, łącznie z wyjęciem baterii na MB i zwarciem na pinach od resetu :/
    Iii co dalej nie działa? Wyjmij wtyczkę od monitora w sensie od płyty głównej czy tam karty graficznej. Komp działa tylko obrazu ni ma.

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #739

    Domyślnie

    No już wszystko rozłączałem i podłączałem od nowa i nic. Komp działa, obrazu ni ma.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  10. #740
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale ty masz tą płytę co ja gigabyte ?
    Tam jeśli doprowadzisz że nie wstaje to reset robiony podczas startu jakieś 3 sekundy na pinach.
    Każde złe ustawienie testuje i potrafi 2-3x startować aż wyzeruje ustawienia złe np napięcie cpu/ram, zegar itd ale to działa przy malutkich niedopuszczalnych zmianach.

    Nigdy nie rób zmian więcej niż jednej rzeczy.
    Generalnie możesz ustawić wysokie napięcie i bezpieczne MHz cpu, potem zjeżdżasz z napięciem testując stabilność.
    RAM ustawiasz inaczej, dajesz natywne ustawienia z XMP zegar/napięcie, podnosisz powolutku zegar aż nie będzie stabilności, wtedy możesz podnieść napięcie, jak chcesz się bawić taktami pamięci to zabawa dłuuuga przed tobą ale ty chyba nie masz pamieci dobrych do amd, jak ruszy stabilnie na natywnych to będzie ok.

    edit: co to znaczy że chodzi, słyszysz wiatraki tylko?
    Zrób poprawnie reset na pinach.

Strona 74 z 698 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124174574 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podkręcanie procesora
    By ShutterStill in forum Komputery
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:09
  2. Wymiana procesora w laptopie z t6400 na t9300
    By TomaSzSz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 21:58
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 15:52
  4. [ Krajobraz ] Podkręcanie mgły
    By wingeo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-04-2009, 11:00
  5. Wymiana procesora w laptopie
    By fil_ftp in forum Komputery
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-06-2008, 14:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •