Close

Strona 78 z 698 PierwszyPierwszy ... 2868767778798088128178578 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 6976
  1. #771

    Domyślnie

    w X-KOM zmienił się status zatowarowania 3900x - kup teraz a otrzymasz we wtorek... Jakaś dodatkowa partia nagle się pojawi?
    https://www.x-kom.pl/p/500091-proces...n-9-3900x.html

    Czekać nie chciałem, jakbym czekał na x-kom to bym składanie komputera przełożył o cały tydzień, bo od środy kafelki będą kładzione... remont ciąg dalszy.
    A tak już komputer będzie złożony, stare części wysłane/sprzedane. Sprawy komputerowe załatwione będą pomiędzy remontami

    Fotorelację chcecie z budowy?
    jakieś foty? film? muszę mieć co obrabiać na szybko na nowym Ryzenie
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 10-08-2019 o 12:45
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    No nic, już nie będę się męczył. W poniedziałek zaniosę do serwisu.
    No ale możesz wykonać jeszcze jedną próbę, to nic nie kosztuje. Odłącz od płyty głównej RAM, kartę graficzną, dyski twarde i zasilanie (chodzi o wtyczkę zasilającą na płycie głównej). Potem wyjmij baterię, zewrzyj styki złącza baterii i odczekaj 10s. Następnie podłącz TYLKO zasilanie i naciśnij przycisk power. Płyta główna powinna kilkakrotnie zapiszczeć. Potem wyłącz zasilanie i podłącz RAM oraz kartę graficzną z monitorem i włącz zasilanie. Jeśli nie pomoże to pozostaje tylko serwis. Jeśli zadziała to z resztą sobie poradzisz.

  3. #773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbyszek Zobacz posta
    No ale możesz wykonać jeszcze jedną próbę, to nic nie kosztuje. Odłącz od płyty głównej RAM, kartę graficzną, dyski twarde i zasilanie (chodzi o wtyczkę zasilającą na płycie głównej). Potem wyjmij baterię, zewrzyj styki złącza baterii i odczekaj 10s. Następnie podłącz TYLKO zasilanie i naciśnij przycisk power. Płyta główna powinna kilkakrotnie zapiszczeć. Potem wyłącz zasilanie i podłącz RAM oraz kartę graficzną z monitorem i włącz zasilanie. Jeśli nie pomoże to pozostaje tylko serwis. Jeśli zadziała to z resztą sobie poradzisz.
    ja bym próbował... no chyba gorzej zepsuć się nie da... bo jeszcze się okaże że to jakaś błąchostka/prościzna a serwis skasuje za to jak za nową płytę główną... 300-400 zł... bo przecież za 100 zł nikt pewnie tego nie naprawi.
    serwis będzie robił to samo co Ty teraz... resetował, bawił się zworkami... kablami... bateryjkami...
    Niech serwis konsultuje z Tobą cenę naprawy, wtedy zdecydujesz czy naprawiać. Diagnoza - tyle, naprawa - tyle.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #774

    Domyślnie

    Procesora nie wyciągać? To zwarcie 10s po wyłączeniu zasilania, czy włączyć i trzymać?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  5. #775

    Domyślnie

    yyy radziłbym tak od siebie... wymieńcie się telefonami i sobie pogadajcie jak ludzie... 10 min i załatwione a jak nie to kilka telefonów... bo na forum to taka gadka średnia... MOIM ZDANIEM.
    a na koniec podsumowanie naprawy/serwisu
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #776
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    na koniec?
    Zmontuj wszystko i niech instalator ci wszystko zrobi sam, potem wymuszaj aktualizacje aż do finalnej wersji, na koniec dopiero sprawdzisz czy czegoś nie znalazł i dodasz ale mi od dawna nie przytrafiło się żeby coś dodawać samemu poza tym co warto ze strony producenta płyty ale to robisz na końcu końców

    Antywirusa tradycyjnego nie uzywam od dawna, jak wyszły testy że to co jest wbudowane w win10 najnowsze ma najmniej dziur, dodaje tylko Avira Browser do pilnowania syfu z netu, dbania o dziwne połączenia, wyłudzanie danych itd.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 10-08-2019 o 13:29

  7. #777

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Zmontuj wszystko i niech instalator ci wszystko zrobi sam, potem wymuszaj aktualizacje aż do finalnej wersji, na koniec dopiero sprawdzisz czy czegoś nie znalazł i dodasz ale mi od dawna nie przytrafiło się żeby coś dodawać samemu poza tym co warto ze strony producenta płyty ale to robisz na końcu końców

    Antywirusa tradycyjnego nie uzywam od dawna, jak wyszły testy że to co jest wbudowane w win10 najnowsze ma najmniej dziur, dodaje tylko Avira Browser do pilnowania syfu z netu, dbania o dziwne połączenia, wyłudzanie danych itd.
    Zmontuje wszystko oprócz dysków. Wloze tylko Samsunga zainstaluje system. Później jak już wszystko się pięknie zainstaluje, skonfiguruje, wloze drugi ssd sata i 2 magazyny danych HDD.
    Żeby mi magicznym sposobem nic nie zginęło z HDD... kopie mam w szufladzie na zewnętrznych ale lepiej dmuchać na zimne

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #778
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Procesora nie wyciągać? To zwarcie 10s po wyłączeniu zasilania, czy włączyć i trzymać?
    Wszystko zmontowane, zwierasz np śrubokrętem piny, wciskasz power, po powiedzmy pięciu sekundach puszczasz, komputer po chwili wstaje na default bios.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Zmontuje wszystko oprócz dysków. Wloze tylko Samsunga zainstaluje system. Później jak już wszystko się pięknie zainstaluje, skonfiguruje, wloze drugi ssd sata i 2 magazyny danych HDD.
    Żeby mi magicznym sposobem nic nie zginęło z HDD... kopie mam w szufladzie na zewnętrznych ale lepiej dmuchać na zimne

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Ja podpinam zawsze stare dyski i ustawiam przed instalacją systemu w bios żeby w boot nie było magazynów tylko usb i dysk główny.

  9. #779

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    (....)
    Antywirusa tradycyjnego nie uzywam od dawna, jak wyszły testy że to co jest wbudowane w win10 najnowsze ma najmniej dziur, dodaje tylko Avira Browser do pilnowania syfu z netu, dbania o dziwne połączenia, wyłudzanie danych itd.
    No co ty gadasz?
    Ja mam jakas starsza piracka wersje Eset (co za ironia, pitacki antywirus ).
    Cos tam sobie dziala i czasami cos przyblokuje. Tak bym sie bal totalnie bez zadnego antywira.
    Mam jeszcze rownie piracki antymalware.
    Brat mi posciagal.
    A tak 2-3 razy na rok zapuszczam Esset online scanner antywirus (bo ma najnowsza baze wirusow).
    Informatyk w pracy mi polecil.

    I jak moj drugi o wiele mlodszy, brat cioteczny. Ktory oglada strony xxx (uprzedzam zarty, to nie ja ). Mial tak zawirusowanego kompa, ze ledwo dzialal.
    I ten antywir online wszystko elegancko wykryl i usunal.
    Az pare godzin mielil.
    Takze ja polecam akurat jego.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #780

    Domyślnie

    Ja kupiłem licencje eset nod32 antywirus coś tam coś na 2 lata za 30 zł ha legal full opcja

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 78 z 698 PierwszyPierwszy ... 2868767778798088128178578 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podkręcanie procesora
    By ShutterStill in forum Komputery
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:09
  2. Wymiana procesora w laptopie z t6400 na t9300
    By TomaSzSz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 21:58
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 15:52
  4. [ Krajobraz ] Podkręcanie mgły
    By wingeo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-04-2009, 11:00
  5. Wymiana procesora w laptopie
    By fil_ftp in forum Komputery
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-06-2008, 14:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •