Close

Strona 590 z 698 PierwszyPierwszy ... 90490540580588589590591592600640690 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 891 do 5 900 z 6976
  1. #5891

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Tak, to prawda. Najbliższą modernizację swojego będę robił tak, że dam zawory przy chłodnicach i przy konieczności dostępu do elektroniki, spust wody tylko z bloków i pompy. Dużo mniej chłodziwa do zlania i nalewania powrotnego, mniej, a raczej prawie wcale nie będzie kapania z rur po rozłączeniu.
    Sam budowałeś swoje chłodzenie wodne w komputerze?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #5892

    Domyślnie

    Tak. Zresztą nie pierwsze. Dawien dawno, jak się takie coś tylko pojawiło, to dopiero było wyzwanie. Nie było gotowych "klocków". Ludzie sami lutowali bloki wodne. Ja np miałem pompę obiegową Grundfoss zainstalowaną, taką od pieca CWU. Nie było obudów z miejscami na chłodnice, rzeźbiłem jakieś stelaże. Teraz to jest bajka. Wybierasz system, kupujesz elementy, wszystko idealnie pasuje. W tej chwili mam w 100% na rozwiązaniach EKWB. Drogie, ale genialne.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #5893

    Domyślnie

    fajna ta myszka, pasuje do klawiatury i zasilacza

    https://www.corsair.com/ww/pl/Catego.../CH-9315511-AP

    galeria google
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 05-02-2022 o 16:54
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #5894

    Domyślnie

    Z wyglądu ciekawa. Dla pełnego szpanu jeszcze musisz, po prostu MUSISZ kupić tą podkładkę z ładowaniem bezprzewodowym.

    PS. Jeśli jesteś nerwowy, to nie wróżę jej długiego życia.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #5895

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Z wyglądu ciekawa. Dla pełnego szpanu jeszcze musisz, po prostu MUSISZ kupić tą podkładkę z ładowaniem bezprzewodowym.

    PS. Jeśli jesteś nerwowy, to nie wróżę jej długiego życia.
    mam dużą podkładkę z allegro (30zł) i ta mi pasuje, mam też drugą podkładkę od MSI (z GPU) ale obecnie jest ona w piwnicy w kartonie

    tak sobie wymyśliłem, że może kiedyś wymienię telefon z ładowaniem bezprzewodowym, kupię ładowarkę i będę jedną ładowarką ładować telefon i myszkę... tylko czy aby Corsair nie zrobił jakiejś blokady... ale chyba nie ... Chociaż GOPRO wymyśliło w swoich kamerkach, że jeśli chcesz podłączyć mikrofon zewnętrzny to MUSISZ kupić od GOPRO adapter audio za 250 zł. Nie ma na to obejścia.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #5896

    Domyślnie

    spokojny człowiek jestem bardzo, dopóki nikt mnie nie wku###a

    a o sprzęt dbam bo za dużo kosztuje ale mam też szacunek do własnej pracy/zarobków

    poprzednią klawiaturę miałem od 2014 r.

    myszki miałem różne, max 80 zł jak pamiętam... czy może 100 zł. Teraz miałem Asusa GT200. Będzie na zapas pewnie.

    Obecny Corsair
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Corsair-Dark-Core-RGB-Pro-SE-wireless-gaming-mouse-03.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	75,0 KB
ID:	60053
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 05-02-2022 o 18:53
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #5897

    Domyślnie

    Bo wiesz... Myszka na kablu, jak dostanie przypadkowego strzała, to zatrzyma się na kablu. Bezprzewodowa na sąsiedniej ścianie.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #5898

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Bo wiesz... Myszka na kablu, jak dostanie przypadkowego strzała, to zatrzyma się na kablu. Bezprzewodowa na sąsiedniej ścianie.
    gdyby nie pandemia a właściwie praca zdalna (jedno z drugiego wynika), to bym nie kupił:
    monitora 21:9
    myszki i nowej klawiatury (też bezprzewodowej)

    Jakoś tak przypadkowo zainteresowałem się tematem klawiatur i wpadła mi informacja że sprzęt Corsair można połączyć z kilkoma (2 czy 3 nawet) urządzeniami. Dla mnie idealnie (laptop służbowy i PC prywatny). Nie muszę przepinać już kabla od myszki ASUS i odbiornika USB BT od klawiatury... tylko klikam przycisk na klawiaturze i już zmiana urządzenia, w myszce u podstawy jest przełącznik WIFI (odbiornik USB) oraz BT.

    Oraz zestaw klawiatury i myszki bezprzewodowej może się przydać by pograć w jakieś wyścigówki na TV w drugim pokoju, a przynajmniej sprawdzę jak to działa/jak się gra. Ale cel był taki by nie przepinać 2 x dziennie klawiatury i myszki... O ile jeszcze teraz to nie problem AŻ taki bo PC stoi na biurku... to pewnie w tym roku może w przyszłym przeniosę swojego KOMPA do drugiego pokoju (sypialni) i komp będzie pod biurkiem... więc wtedy wypinanie i wpinanie 2 x dziennie klawiatury i myszki zdecydowanie ODPADA


    i tak na szybko sprawdziłem, poprzez BT klawiatura i myszka mają lepszy zasięg... może to sprawka zewnętrznej anteny WIFI/BT dołączonej do płyty głównej, nie wiem. Jak sądzicie?

    a moja faza na bezprzewodowość wzięła się niedawno od zakupu na Mikołajki pchełek chińskich z promki w xkom za 59 zł... używam ich właśnie do kompa i telefonu... noszę dziecko/usypiam a jednocześnie słucham sobie radia czy YT super wygodne rozwiązania WARTE tych 59 zł, więcej by było szkoda... np 99 czy 150 zł bym nie dał...
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 05-02-2022 o 18:56
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #5899

    Domyślnie

    No tak, przy konieczności przepinania ma to sens.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #5900

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    No tak, przy konieczności przepinania ma to sens.
    no właśnie... miała być praca zdalna na trochę a ja dalej codziennie pracuje w domu, w biurze jestem średnio 1 dzień na kwartał a tu gadają że praca zdalna będzie kontynuowana i pewnie docelowo jakaś forma łączona/hybrydowa/biuro/dom.

    aż szkoda że wcześniej nie kupiłem, no ale mówią, były święta teraz więc wpadała klawiatura, słuchawki, to teraz uzupełniłem o myszkę z promocji... i jest teraz OK.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 590 z 698 PierwszyPierwszy ... 90490540580588589590591592600640690 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podkręcanie procesora
    By ShutterStill in forum Komputery
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:09
  2. Wymiana procesora w laptopie z t6400 na t9300
    By TomaSzSz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 21:58
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 15:52
  4. [ Krajobraz ] Podkręcanie mgły
    By wingeo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-04-2009, 11:00
  5. Wymiana procesora w laptopie
    By fil_ftp in forum Komputery
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-06-2008, 14:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •