Close

Strona 271 z 698 PierwszyPierwszy ... 171221261269270271272273281321371 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 701 do 2 710 z 6976
  1. #2701

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Ktoś mi wyjaśni jak to zrobić by grać w drużynie i rozmawiać cały czas ze sobą... Pomagać sobie w oslanianiu, kto gdzie biegnie z kim, kto strzela a kto niesie amunicję

    Chyba warto gadac w drużynie jak się gra na multi drużynowo.

    To ma być zabawa a nie jakąś spina o złoty karabin na pustyni

    Wysłane z mojego Samsunga przy użyciu Tapatalka.
    Jak się ma uruchomiony voip - opcja w grze, to wciskając nie pamiętam, prawy albo lewy alt, możesz mówić do drużyny, w której jesteś. Inni tez muszą mieć to włączone, żeby słyszeć, i tyle ....
    Ja po BF Bad Company2, w którą grałem 100 lat temu, już dawno w podobnego typu grę nie grałem, więc wczorajsze kilka rundek było dla mnie dość trudne, ale to kwestia praktyki i poznania mapy.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #2702

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Jak się ma uruchomiony voip - opcja w grze, to wciskając nie pamiętam, prawy albo lewy alt, możesz mówić do drużyny, w której jesteś. Inni tez muszą mieć to włączone, żeby słyszeć, i tyle ....
    Ja po BF Bad Company2, w którą grałem 100 lat temu, już dawno w podobnego typu grę nie grałem, więc wczorajsze kilka rundek było dla mnie dość trudne, ale to kwestia praktyki i poznania mapy.
    A co ja mam powiedzieć, 1 raz w życiu grałem BF4
    tych broni tam jest dziesiątki, nie ogarniam

    To trzeba grać z opcją VOIP koniecznie

    Wysłane z mojego Samsunga przy użyciu Tapatalka.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #2703

    Domyślnie

    Dziś to pewnie nie będę miał czasu zagrać chyba że się rozpada deszcz, wtedy siedzę w domu

    Wysłane z mojego Samsunga przy użyciu Tapatalka.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #2704
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Ktoś mi wyjaśni jak to zrobić by grać w drużynie i rozmawiać cały czas ze sobą... Pomagać sobie w oslanianiu, kto gdzie biegnie z kim, kto strzela a kto niesie amunicję

    Chyba warto gadac w drużynie jak się gra na multi drużynowo.

    To ma być zabawa a nie jakąś spina o złoty karabin na pustyni

    Wysłane z mojego Samsunga przy użyciu Tapatalka.
    Wybierasz sobie czym chcesz grać, raczej nie ma wpływu kto czym gra w grupie, to jest BF, a nie CoD czy CS, rozmowa ale nie na chacie tylko głosowa to podstawa, nie wyobrażam sobie gry bez tego w grupie.

  5. #2705

    Domyślnie

    Sokol zaczynasz od konca.
    Naprawe posluchaj jak ktos ci dobrze radzi.
    Przejdz kamapnie zebys poznal podstawy i mechaniki gry.

    Ktorym kalwiszem sie "spotuje" wrogow, jak sie zmienia bronie, jak ja przypiswc do klawiszy i pelno tego jest. Jakie lunety/celowniki sobie zakladac na bron.
    To multi nie polega na tym ze sie leci przed siebie i rzadzi.

    Sa rozne klasy postaci. Technik ma palnik i moze naprawiac pojazdy, ma bonusy do pojazdow, ale ma slabsza bron troche. Wsparcie ma bron ktora ma najwiecej amunicji i sam nosi amunicje dla innych. Medyk ma najbardziej zabojcza bron i apteczki rozrzuca i moze reanimowac poleglych. Sniper no to snajpi ale ma tez duze mozliwosci zwiadu.

    Przejdziesz kampanie to poznasz klawiszologie i podstawy rozgrywki.
    I na 3/4 pytan bedziesz mial odpowiedz.

    Co do multi. Sa dwa rodzaje serwerow hardcore-tam nie wchodz. I normal, czasem ktos lekko modyfikuje i sa wlasne. Ale normal jest najbardziej przyjazny do grania.
    Sa rozne tryby rozgrywki. Deatchmach, jakies latanie z bomba i rozbrajanie i PODBOJ.
    Podboj jest najpopularniejszym trybem, kwintesencja Battlefielda. Duze mapy, pojazdy najczesciej, chodzi o zajmowanie, bronienie i atakowanie checkpointow.

    Ja np gram 90% czasu podboj. Lubie pojazdy i mam je wymaksowane.
    Dobrze jest zaczac od pojazdow wlasnie na multib i przez pewien czas nie wysciubiac nosa z czolgu.

    Jeszcze raz ci napisze zdanie klucz.
    Przejdz kampanie, ktora jest samouczkiem jednoczesnie.
    Potem multi.

    Te same mechaniki, tylko ze bez prowadzenia za raczke i z zywymi graczami a nie AI.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #2706
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Ja po BF Bad Company2, w którą grałem 100 lat temu, już dawno w podobnego typu grę nie grałem, więc wczorajsze kilka rundek było dla mnie dość trudne, ale to kwestia praktyki i poznania mapy.
    Bad Company to najlepszy BF jaki stworzono, może czwórka i piatka za swoje wielkie mapy plusuje jeśli ktoś to lubi ale BC2 i potem dodatek Vietnam wymiatał i aż mi przyszłą ochota zagrać

    Ja się będę jednak upierał że olac singla i grać na multi od początku, wszystko poznasz spokojnie, na początku będziesz szmacony, jak masz dużo czasu to po 6-8 godzinek dziennie i za tydzień może już nie będziesz chodzącym fragiem
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 29-04-2020 o 11:23

  7. #2707

    Domyślnie

    @krzysztofz24 ze strony https://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/platoons/ mając 10 poziom można założyć pluton.
    Dzięki temu będzie nam łatwiej
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #2708

    Domyślnie

    To dlatego nie moglem chyba cie dodac do druzuny mimo ze mialem cie w znajomych, bo miales 3 poziom.
    Do 10 to bedzie moment. Doslownie pare godzin. Wazne, zobacz czy masz jakies premie 25,50,100% do expa. Dostaje sie je w pakietach/skrzynkach po zaliczeniu poziomu. Powinienes juz miec. Zalacz sobie.
    Esc w czasie gry-zalacz premie-powrot do gry.

    Sokol ogarniaj kampanie a potem musisz przezyc sam na multi do 10 poziomu.
    No chyba ze tak na spontanie jak z @crusiek wczoraj, ze logujemy sie na jeden serwer i rzuca nas po tej samej stronie.
    Gra tak chyba robi sama z siebie ze stara sie dac znajomych na ta sama strone.
    Ale czy w ramach tej strony beda oni w druzynie gdzie mozna sie odradzac na sobie jak ktos zginie i komunikowac to juz szansa 50/50.
    Takze lepiej samemu stworzyc druzyne. Takze cwicz sokol na kampani i rob 10 poziom.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 29-04-2020 o 11:46
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #2709

    Domyślnie

    Niekoniecznie, na ostatnim serwerze po dołączeniu sam szukałem w której drużynie jesteś, zmieniłem teamy i dołączyłem, ale fakt, do reszty połączył sam
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #2710

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Ktoś mi wyjaśni jak to zrobić by grać w drużynie i rozmawiać cały czas ze sobą... Pomagać sobie w oslanianiu, kto gdzie biegnie z kim, kto strzela a kto niesie amunicję

    Chyba warto gadac w drużynie jak się gra na multi drużynowo.

    To ma być zabawa a nie jakąś spina o złoty karabin na pustyni

    Wysłane z mojego Samsunga przy użyciu Tapatalka.
    Cały czas? czyli chcesz aktywacje głosową? wbudowane komunikatory w grach wieloosobowych nie mają takiej opcji bo byłby spam. Możesz użyć discorda, TSa albo komunikatora na steam. Masz tam opcje aktywacji przyciskiem lub głosowo.
    Osobiście odradzam aktywacje głosową, zwłaszcza jak jeszcze masz klawiaturę mechaniczną lub mocno się emocjonujesz

Strona 271 z 698 PierwszyPierwszy ... 171221261269270271272273281321371 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Podkręcanie procesora
    By ShutterStill in forum Komputery
    Odpowiedzi: 153
    Ostatni post / autor: 20-01-2017, 11:09
  2. Wymiana procesora w laptopie z t6400 na t9300
    By TomaSzSz in forum Komputery
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 26-12-2012, 21:58
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 15:52
  4. [ Krajobraz ] Podkręcanie mgły
    By wingeo in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-04-2009, 11:00
  5. Wymiana procesora w laptopie
    By fil_ftp in forum Komputery
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-06-2008, 14:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •