Close

Strona 26 z 68 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 678
  1. #251

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie
    Pomożecie szybko w wyborze aparatu.
    Do jutra trwa promocja na X-t30, czy może lepszym rozwiązaniem będzie zakup X-T2 na Amazonie, gdyż jest w tej samej cenie
    https://www.amazon.de/Fujifilm-X-T2-...dp/B01I5LE51A/

  2. #252

    Domyślnie

    Przy tej samej cenie wybrałbym X-T2.

  3. #253

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Przy tej samej cenie wybrałbym X-T2.
    Też się skłaniam ku X-T2. Cena około 3 tys. a z obiektywem XF18-55mm około 3900 więc myślę że nieźle. Mam X-T10 i fajnie by,oby mieć coś szybszego

  4. #254

    Domyślnie

    Ja przeszedłem na T2 i jestem bardzo zadowolony. AF w końcu petarda, ergonomia wzorowa, z dłoni nie wypada.
    Często korzystam z T10 i dla mnie jego wielkość jest nieakceptowalna. Jakość/solidność budowy też gorsza, mniejszy wizjer, brak uszczelnień.
    Wierzę że T30 ma lepszy AF-C, dla mnie to bez znaczenia.

  5. #255

    Domyślnie

    I po co ja tu wchodziłem Miałem się cieszyć moim X-T10 jeszcze długi czas, a tu info o promocji na Amazon. Co robić, kliknąłem, ale wersję z obiektywem, której aktualnie nie ma na stanie, zamówienia jednak przyjmują. Ciekawe, czy wyślą, czy anulują zamówienie.
    clusca
    Fufu X

  6. #256

    Domyślnie

    Jak anulują to weź body samo i dokup niedrogi 35/2wr.
    Przypadkowo mam taki na zbyciu

  7. #257

    Domyślnie

    Aż dziwne, że nikt tu jeszcze nie pisał o tym, że w X-T30 (i pewnie też w X-T3) pojawił się tryb priorytetu dynamiki, który potrafi takie rzeczy, że szczęka opada. Jestem po pierwszych testach i wciąż dochodzę do siebie
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Jak anulują to weź body samo i dokup niedrogi 35/2wr.
    Przypadkowo mam taki na zbyciu
    Jak na razie przyjęli zamówienie, więc może spodziewają się dostawy. Do niedawna myślałem, że 18-55 to klocek, nie miałem okazji go widzieć wcześniej na żywo. Po prostu założyłem, że w porównaniu z 16-50 jest wyraźnie większy i cięższy. Kiedy jednak miałem okazję pobawić się nim jakiś czas temu, byłem zaskoczony, jakie to niewielkie szkiełko. Stąd decyzja o wymianie 16-50 na 18-55 CO do innych szkiełek, to mam w torbie jeszcze kilka, ale korci mnie 90mm

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Aż dziwne, że nikt tu jeszcze nie pisał o tym, że w X-T30 (i pewnie też w X-T3) pojawił się tryb priorytetu dynamiki, który potrafi takie rzeczy, że szczęka opada. Jestem po pierwszych testach i wciąż dochodzę do siebie
    Napisz coś więcej proszę o tej funkcji. To taki wspomagacz D-Range'a? Jak na razie pomimo włączonego trybu innych priorytetów dynamicznie przewietrzyłem portfel, ale może warto zamiast X-T2 wziąć X-T30
    clusca
    Fufu X

  9. #259

  10. #260

    Domyślnie

    Ok, trochę doczytałem. To w zasadzie takie wyciąganie cieni w puszce. W sumie gdybym robił w samych jpeg, to pewnie byłoby pomocne, ponieważ niemalże każde zdjęcie w RAF nieco z cieni wyciągam
    clusca
    Fufu X

Strona 26 z 68 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-10-2017, 11:35
  2. Fuji x100f + wide-konwerter czy Fuji xt-20+23mm+14mm?
    By explorexxx in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 15-09-2017, 11:34
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2012, 12:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •