Close

Strona 10 z 68 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 678
  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Słyszałem, że serwis Fuji w USA pakuje do tych aparatów matrycę FF w ramach modernizacji
    Awionikę też wymieniają i podobno po tym lepiej się lata
    Fuji

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Słyszałem, że serwis Fuji w USA pakuje do tych aparatów matrycę FF w ramach modernizacji
    To będzie efekt uboczny.

    A tak na serio, chcę wymienić filtr przed matrycą. Zmodernizować do H-alpha, do astro.
    https://www.lifepixel.com/shop/our-s...era-conversion

    Rozmawiałem z chłopakiem z Krakowa, który robi takie modyfikacje. Niestety tylko Canony. Więc pozostaje mi wysyłka do USA.

  3. #93

    Domyślnie

    Panowie!
    Czy mieliście jakieś problemy z połączeniem bezprzewodowym X-T1 z telefonem poprzez WiFi?
    Ja nie mogę sparować obu urządzeń, nie widzą się. Zainstalowana aplikacja FujiFilm Remote Camera na telefonie Samsung S8. Podpowiecie co mogę źle robić?
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Panowie!
    Czy mieliście jakieś problemy z połączeniem bezprzewodowym X-T1 z telefonem poprzez WiFi?
    Ja nie mogę sparować obu urządzeń, nie widzą się. Zainstalowana aplikacja FujiFilm Remote Camera na telefonie Samsung S8. Podpowiecie co mogę źle robić?
    Mam T1 i nie mam problemu czy to z androidem ios. Napisz jak robisz.

  5. #95

    Domyślnie

    Wszystko, co do łba mi przychodzi, to reset fona.
    Ja nigdy nie miałem problemu z tym oprogramowaniem na różnym sprzęcie.
    Fuji

  6. #96

    Domyślnie

    Ok, dzięki Panowie. Trochę za szybko podniosłem larum
    Okazało się, że trzeba wpierw połączyć urządzenia z poziomu menu ustawień sieci WiFi w telefonie, a później zabrać się za firmowe aplikacje Fuji. Przynajmniej u mnie tak to zadziałało.
    Pozdrawiam.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  7. #97

    Domyślnie

    Panowie, zna ktoś z was ten sklep:

    https://www.eglobalcentral.pl/aparat...AaAqXeEALw_wcB

    Całkiem atrakcyjna cena na X-T1.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #98

    Domyślnie

    Kupowałem tam obiektyw. Akurat nie wyszło jak chciałem. Obiektyw był wadliwy.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  9. #99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Kupowałem tam obiektyw. Akurat nie wyszło jak chciałem. Obiektyw był wadliwy.
    To dziwne bo oni sprzedają nowy sprzęt. więc musiał być wadliwy już po wyjściu z fabryki Fuji.
    Kolega kupił u nich cały sprzęt Fuji aparat+obiektywy, wszytko nowe, bez zarzutu powiedział w cenie wyszło go nawet 50% taniej niż u nas
    jedyny "minus" to brak gwarancji u Nas, ma rękojmie sklepu w GB na 2 lata jak co się będzie działo do wysyłka.
    Ja kupiłem w Polsce dwa miesiące temu X-T20 za tę sama kwotę co jest teraz czyli około 3400zł ( i jeszcze do tej pory nie otrzymałem cash backu)
    a na eglobal jest nówka ... za 2250zł i obiektywy też w śmiesznych cenach porównując do "naszych" sklepów.
    Ostatnio edytowane przez maxwawa ; 20-01-2019 o 11:40

  10. #100

    Domyślnie

    Całkiem możliwe. Lub popsuł się w transporcie. Nie twierdzę, że sprzedali mi używany (nie wyglądał na takiego). Po prostu piszę jak było. Kupując w Polsce też zdarzyło mi się dostać wadliwy towar.

    Jednak trochę się sparzyłem - zwrot to "koszty manipulacyjne" (65 zł) plus przesyłka pocztą 90 zł (o ile dobrze pamiętam). Plus czekanie aż dojdzie, niepewność co do ich sprawdzenia.

    Oczywiście brałem pod uwagę ryzyko ale i wspomniane przez ciebie zalety. 50-230 jest za około 700 zł, taniej niż u nas używane.
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

Strona 10 z 68 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-10-2017, 11:35
  2. Fuji x100f + wide-konwerter czy Fuji xt-20+23mm+14mm?
    By explorexxx in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 15-09-2017, 11:34
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2012, 12:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •