Close

Strona 36 z 68 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 678
  1. #351

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Mnie najbardziej boli to, że aby wymienić baterię muszę za każdym razem odkręcać szybkozłączkę.
    Dokładnie. Tyle czasu wszyscy o tym trąbią.
    Nigdy nie miałem X-t2 dłużej niż przez tydzień. Jak potrzebowałem lepszego AF, to kilka razy wypożyczałem. Wizjer w serii X-T(1-3) to inna bajka. Przede wszystkim rozmiar robi różnicę, ergonomia i uszczelnienia też na duży plus. Więc w kwestii czy t2 czy t30 decydują osobiste preferencje. Ja zmieniłem puszkę po 5 latach używania x-e2 i najbardziej mnie cieszy uchylany wyświetlacz Szybkość i pewność AF też bez porównania. Ustawienia DR, nowe symulacje filmów i wiele innych bardzo przyjemnych rzeczy sprawia, że ten maleńki T30 bardzo dobrze się sprawdza. Przez najbliższe 5 lat pewnie nic lepszego nie będzie mi potrzebne
    Fuji

  2. #352

    Domyślnie

    Ja statywu używam rzadko, ale mocowania Capture Clip wręcz bezustannie. Wystarczy, że raz dziennie muszę szukać kluczyka imbusowego, żeby je odkręcić - bezsensowne komplikowanie czynności, która powinna być dziecinnie prosta. Na spacerze też robię kilkadziesiąt zdjęć, ale moje spacery czasem trwają po 5 godzin, podczas których przez długi czas aparat aktywny, jest wielokrotnie włączany/wyłączany, a często też przeglądam zdjęcia i wywołuję RAWy w aparacie, gdy sobie gdzieś przycupnę na chwilę, żeby odpocząć Rzadko kiedy jeden akumulator starcza na taki cały dzień.

    Zresztą nie ma co się tłumaczyć. Nie ma żadnych argumentów na obronę idiotycznego umiejscowienia gwintu
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #353

    Domyślnie

    Dzięki za recenzję, przeczytam z niecierpliwością, bo rozglądam się cały czas za bezlustrem i jedyne czego mi brakuję w wyższych modelach to ekran 180st. Możecie się śmiać ale często jeździmy z żoną na weekendowe wypady w dwójkę i brakowało by mi opcji zrobienia sobie wygodnie podwójnego selfie z ręki. Wiadomo że będzie to na szerokim kącie ale lubię te takie nasze zdjęcia. Statywu nie zabieram na wyjazdy. A X-T100 ma właśnie taki gibany ekranik.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  4. #354

    Domyślnie

    Protip: selfie rób stworzonym do tego fonem, a resztę fujikiem.

  5. #355

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Zresztą nie ma co się tłumaczyć. Nie ma żadnych argumentów na obronę idiotycznego umiejscowienia gwintu
    To chyba też kwestia wielkości body. Moja szybkozłączka od statywu zakrywa dobra połowę jak nie więcej spodu body. Jeśli miałaby nie zakrywać gwintu to ów gwint musiałby znajdować się bardzo z boku co raczej zachwiałoby w pewien sposób środek cięzkości. Gdybym mial do wyboru duzo większe body ale z mozliwością wymiany baterii bez odkręcania złaczki lub obecny stan bez wahania wolałbym to co mam. No ale wiadomo każdy jest inny Najlepiej jakby bateria dłużej trzymała i byłoby po kłopocie...tak z 2 razy dłużej niż obecnie

  6. #356

    Domyślnie

    Jakby kogoś interesował XF10 to w ABfoto za 999 zł. Złoty niestety.
    https://abfoto.pl/aparat-fujifilm-xf10-zloty

  7. #357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    Jakby kogoś interesował XF10 to w ABfoto za 999 zł. Złoty niestety.
    https://abfoto.pl/aparat-fujifilm-xf10-zloty
    Dzięki za info. Jakoś przeboleję ten kolor i chyba kupię na próbę to pierdziotkodługo polowałem na x70, ale używek nie ma, więc trzeba będzie się zadowolić tym. Tylko jedno pytanko, orientuje się ktoś jaka tam jest matryca, x-trans czy bayer??
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  8. #358

    Domyślnie

    Bayer...
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #359

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    Dzięki za info. Jakoś przeboleję ten kolor i chyba kupię na próbę to pierdziotkodługo polowałem na x70, ale używek nie ma, więc trzeba będzie się zadowolić tym. Tylko jedno pytanko, orientuje się ktoś jaka tam jest matryca, x-trans czy bayer??
    Też myslałem intensywnie o X70, ale brak spowodował, że kupiłem XF10. Dlatego najprawdopodobniej pozbędę się Coolplixa A. Chodził mi po głowie GRII, ale różnica w cenie na kożyść XF10 przeważyła.

  10. #360

    Domyślnie

    No ja gr się pozbyłem, bo stwierdziłem, że będę polował na x70 i fujikowe kolory. No, ale tego ni cholerę nie można znaleźć, więc padnie na xf10. Za tą cenę można sprobowac chociaż zastanawiam się czy nie dołożyć 3stówek do czarnego
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

Strona 36 z 68 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-10-2017, 11:35
  2. Fuji x100f + wide-konwerter czy Fuji xt-20+23mm+14mm?
    By explorexxx in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 15-09-2017, 11:34
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2012, 12:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •