Close

Strona 63 z 68 PierwszyPierwszy ... 13536162636465 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 678
  1. #621

    Domyślnie

    29.06 wyszła aktualizacja do X-T3 i mam pytanie (może głupie), bo nie jestem pewny. Czy najnowsza aktualizacja posiada poprawki z wszystkich wcześniejszych? Znaczy mam aparat z podstawowym oprogramowaniem i jak wgram najnowsze, to będzie miał wszystkie poprawki wcześniej wychodzące?
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  2. #622

    Domyślnie

    Tak, tego bym też oczekiwał, że najnowsza poprawka 4.11 zawiera wszystkie poprzednie (nie wiem czy bywa inaczej kiedykolwiek). Chociaż Fujifilm nie pisze jasno na ten temat.
    https://fujifilm-x.com/support/downl.../cameras/x-t3/
    Jeśli aparat pozwoli zaktualizować się do 4.11 od razu bez wersji pośredniej (spotkałem się z takim rozwiązaniem) to znaczy, że poprzednie aktualizacje zostały też wgrane.
    Ta aktualizacja wygrała się w moim aparacie na górskim szlaku turystycznym ze dwa dni temu.
    Ostatnio edytowane przez NimnuL ; 03-07-2021 o 06:47
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  3. #623

    Domyślnie

    No właśnie, Fuji nie napisało jasno, a od 1.01 do 4.11 jest dosyć długa lista. Same zmiany co drugą, trzecią aktualizację są dosyć poważne. Wychodzi nawet na to, że po którejś tam z kolei mam z X-T3 praktycznie X-T4, tylko bez stabilizacji i "kręconego" ekranu
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  4. #624

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NimnuL Zobacz posta
    Tak, tego bym też oczekiwał, że najnowsza poprawka 4.11 zawiera wszystkie poprzednie (nie wiem czy bywa inaczej kiedykolwiek). Chociaż Fujifilm nie pisze jasno na ten temat.
    https://fujifilm-x.com/support/downl.../cameras/x-t3/
    Jeśli aparat pozwoli zaktualizować się do 4.11 od razu bez wersji pośredniej (spotkałem się z takim rozwiązaniem) to znaczy, że poprzednie aktualizacje zostały też wgrane.
    Ta aktualizacja wygrała się w moim aparacie na górskim szlaku turystycznym ze dwa dni temu.
    Tak, aktualizując do najnowszej wersji masz wszystkie poprzednie już zawarte

    Wysłane z mojego kalkulatora Casio.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  5. #625

    Domyślnie

    Dzięki!
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  6. #626

    Domyślnie

    Tak dwa tygodnie czytania oglądania YT, waham się miedzy Z5 i właśnie XT-3. Czy nie brakuje wam stabilizacji przy robieniu zdjęć?
    Jeszcze jedno, warto kupić odnowiony XT-3 za 4tys? Jak nowy 4700, ceneo pokazuje?

  7. #627

    Domyślnie

    700zl taniej za używkę? Moim zdaniem nie warto. A stabilizacji mi nie brakuje, bo na co dzień nie schodzę poniżej 1/250. A jak schodzę to mam statyw.
    Obejrzyj jakie obiektywy by Ci pasowały u na tej podstawie podejmuj decyzje. Warto mieć na uwadze że tamron już pokazał super zoom do Fuji, a sigma dziś pokażę trio stałej 16/33/56 mm w dobrej cenie.

    Wysłane z mojego kalkulatora Casio przy użyciu Tapatalka
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  8. #628

    Domyślnie

    Wiem o statywie, obiektywy jakaś portretówka i szeroki kąt na początek a te właśnie nie posiadają stabilizacji... Raczej kita bym pominął choć ma właśnie stabilizację. To będzie mój drugi aparat, kilkanaście lat temu fociłem Panasem FZ-7 i tam stabilizacja działała coś tam wiem o fotografowaniu.
    Wiem, że tu lepsze szkła są.

  9. #629

    Domyślnie

    No to do Fuji niedługo dokupisz tanio 16/56 mm czego w Nikonie "tanio" nie znajdziesz.

    Wysłane z mojego kalkulatora Casio przy użyciu Tapatalka
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  10. #630

    Domyślnie

    Przyłączam się do tego co pisze Teu, popatrz na szkla jakie chciałbyś mieć w obu systemach, to moim zdaniem ważniejsze niż stabilizacja lub jej brak. A z drugiej strony - może T4? Sam bym nie dopłacił do IBIS'a (tym bardziej, że w T3 jest fajniejszy mechanizm ruszania ekranikiem), ale może dla Ciebie jest to jakaś opcja.

Strona 63 z 68 PierwszyPierwszy ... 13536162636465 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-10-2017, 11:35
  2. Fuji x100f + wide-konwerter czy Fuji xt-20+23mm+14mm?
    By explorexxx in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 15-09-2017, 11:34
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2012, 12:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •