Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Trochę rozumiem rozgoryczenie kolegi maniak666. On w tym dziale uraczył nas fenomenalną Toskanią w kwadracie. A ten wątek, to nawet nie żart. Podobał mi się wątek, który poleciał w kierunku odjechanej zabawy, ale co za dużo, to niezdrowo. Choć wolałbym też, żeby reakcje na tego typu wątki były nie tak ostre.
    Krzysztof-to kompletnie nie ma nic wspólnego z moim wątkiem. Ba w ogóle nie ma nic wspólnego ze mną. Powtarzam-co wnosi tego typu wątek (a sporo ich tu ostatnimi czasy) dla kogoś kto zaczyna. Nie tylko dla niego zresztą. Dla kogokolwiek. Czemu ma to służyć? Przerzucaniu się durnowatymi komentarzami? Tak, sam mam w tym udział...
    Też wolałbym mniej ostro. Ale czasem się nie da. Albo Autorzy sami się zreflektują (bo modzi nie mają ochoty, czasu, nie wiem może po prostu umknęło im), albo będę bardzo niemiły. Nie żebym sobie uzurpował jakieś prawa do decydowania o tym co jest krajobrazem a co nie. Ale na Boga-opanujmy sie. Bo śmietnik tu niezgorszy...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Teu, Skoro ma tyle aut to zapewne coś o nich wie, przynajmniej jak się prowadzi takie auto na zakrętach.
    A posiadacz D5 wie, którym guzikiem wyzwala się migawkę.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  3. #13
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Mocno poczyściłem. Panowie, jest sens sie kłócić z sobą? Polemizować raczej można z autorem nad sensem prowokowania takimi wrzutami.
    Nie wiem na ile pozwalać na publikowania tej "inwencji twórczej". Zamykać takie wątki, może nawet usuwać? Będzie zaraz o cenzurowaniu. Zostawiać? Zamiast spadać na liście to wpisy windują taki watek do góry.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Mocno poczyściłem. Panowie, jest sens sie kłócić z sobą? Polemizować raczej można z autorem nad sensem prowokowania takimi wrzutami.
    Nie wiem na ile pozwalać na publikowania tej "inwencji twórczej". Zamykać takie wątki, może nawet usuwać? Będzie zaraz o cenzurowaniu. Zostawiać? Zamiast spadać na liście to wpisy windują taki watek do góry.
    Dokładnie, najlepiej po prostu tego nie komentować, a wątek sam zleci, a jeżeli coś musisz napisać, napisz to do autora pracy. Obserwuje takie wątki i one żyją swoim życiem tzn. autor coś wrzuca, reszta Koleżanek/Kolegów mocno się tym zapienia i tak to się kręci bez większej wartości merytorycznej

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomekk Zobacz posta
    Dokładnie, najlepiej po prostu tego nie komentować, a wątek sam zleci, a jeżeli coś musisz napisać, napisz to do autora pracy. Obserwuje takie wątki i one żyją swoim życiem tzn. autor coś wrzuca, reszta Koleżanek/Kolegów mocno się tym zapienia i tak to się kręci bez większej wartości merytorycznej
    Ale nie rozumiem czemu nie komentować? To, że jakiś wątek będzie "popularny" nawet ze względu na słabe zdjęcie to dosłownie niczego nie zmienia. Słabizna będzie słabizną. A może autor nie zdaje sobie sprawy ze słabizny i wymaga uświadomienia...?

  6. #16

    Domyślnie

    Tyle, że autor nie włącza się w dyskusję, więc ciężko przewidzieć czy wasze/nasze argumenty trafią do niego lub się z nimi zgodzi. Więc toczymy boje sami ze sobą.

  7. #17

    Domyślnie

    Ale czy autor ma obowiązek dyskutować? Może wystarczy mu to co przeczyta...

  8. #18

    Domyślnie

    A czy my w ogóle potrzebujemy autora do dyskusji? Ba, nawet inni dyskutanci nie są niezbędni, prawdziwy Mistrz umie dyskutować sam ze sobą
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  9. #19

    Domyślnie

    Powiem więcej, każdy pretekst dobry aby sobie pomarudzić
    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    A czy my w ogóle potrzebujemy autora do dyskusji? Ba, nawet inni dyskutanci nie są niezbędni, prawdziwy Mistrz umie dyskutować sam ze sobą
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  10. #20

    Domyślnie

    a dlaczegoz to mamy nie dyskutować o dziele? autor nie jest do tego potrzebny. jak najbardziej wskazane jest omawianie dzieła, dzielenie się wrażeniami... jak nad obrazem w muzeum.
    wyobrażam sobie, że poza pokazanym urywkiem jest cała seria.. choć ta scenka przypomina ostatnią klatkę filmu, przypadkowo naświetlona, gdy fotograf chciał tylko naciągnąć go do końca i wypstrykac rolkę.
    lub może to być w połowie zerwany film, nomen omen: film się urwał. co jest też dopełnieniem tytułu.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •