Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie _WPK1460 Gesture Language

    87654321
    (E, moderacjoadministracja! Moglibyście się wreszcie ogarnąć i coś zrobić z tą "regułą ośmiu znaków", bo w tym przypadku jest po prostu żenująca. Nawet na umierającym forum.)


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_WPK1460 Gesture Language 320.jpg
Wyświetleń:	193
Rozmiar:	33,2 KB
ID:	31420
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #2
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Uprzejmie donosze ze pisze posty ze zdjeciem uzywajac tylko 3 znakow.

  3. #3

    Domyślnie

    Bo masz etykietę zastępczą.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  4. #4
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Bo masz etykietę zastępczą.
    Kiedys wroci ta wlasciwa... jak usiade i ja zrobie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    (E, moderacjoadministracja! Moglibyście się wreszcie ogarnąć i coś zrobić z tą "regułą ośmiu znaków", bo w tym przypadku jest po prostu żenująca. Nawet na umierającym forum.)
    a w sumie jak to jest że w wątku światło, cienie, linie ta sama osoba wstawia post posiadający 4 znaki, a tu musi 8? (nie licząc tego co między kwadratowymi nawiasami do wstawienia obrazka, bo i tam i tu jest prawie ten sam link)
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #6

    Domyślnie

    Odpowiem Ci jako potencjalnie ta sama osoba.
    Otóż jeśli skorzysta się z obcego hostingu, to obowiązuje reguła 0 znaków.
    Lecz jeśli zechce się zagrać na melodię administracji i wrzucić cokolwiek na legendarny hosting Nikoniarzy - nawet miniaturkę odwołującą się potem do właściwego miejsca normalnego obrazka - wtedy - dura lex sed lex - obowiązuje reguła 8 znaków.
    Sens tego rozwiązania pozostawiam bez komentarza.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #7

    Domyślnie

    A w czym to jest taki niesamowity problem, żeby wpisać 2, 5 czy 8 znaków, taki to wysiłek niesamowity? Jeżeli ułatwia to komuś pracę w sensie technicznym prowadzenia forum, jeżeli takie jest rozwiązanie w szablonie a jego zmiana to ileś tam pracy (moim zdaniem kompletnie niepotrzebnej, bo nie widzę w tym żadnego problemu) to naprawdę ci tak ciężko wpisać 8 znaków? Więcej już wklepałeś tych znaków negując wszystko dookoła i to już zaczyna być żenujące...

  8. #8
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Odpowiem Ci jako potencjalnie ta sama osoba.
    Otóż jeśli skorzysta się z obcego hostingu, to obowiązuje reguła 0 znaków.
    Lecz jeśli zechce się zagrać na melodię administracji i wrzucić cokolwiek na legendarny hosting Nikoniarzy - nawet miniaturkę odwołującą się potem do właściwego miejsca normalnego obrazka - wtedy - dura lex sed lex - obowiązuje reguła 8 znaków.
    Sens tego rozwiązania pozostawiam bez komentarza.
    Nie. Wojtek, zaczynasz mnie wkurzać. Ciągle jakieś dąsy, pretensje, uszczypliwości. Wypal sobie skręta, uśmiechnij się. Ja wiem, że jesień, ciemno, ponuro, spada ilość endorfin.
    Aha - dodam, że pretensje są nieuzasadnione. Jak czegos nie rozumiesz to poproś o wytłumaczenie, a nie od razu snujesz teorie spiskowe i krytykujesz forum.
    Jedyne co jest ustalanie przez nas to ile znaków ma być wpisane by dało się zamieścić post. Ustaliliśmy 8 znaków i to możemy modyfikować. Natomiast to, co skrypt uznaje za znak to sprawa tych co pisali skrypt. Czy liczy litery i cyferki w linku traktując go jak tekst, czy liczy emotikony jako tekst - tego nie ustalalamy. To narzuca skrypt. A juz na pewno nie ustalamy kryteriów, że dla zewnętrznego hostingu znaki maja byc liczone inaczej niz dla naszego hostingu.
    Jesteś jedyną osobą co ma z tu ze wszystkim problem.
    Przestań się przypieprzać do administracji. Nie masz obowiązku udzielania się na forum, które ci nie pasuje. Jeśli myślisz, że swoją upierdliwością spowodujesz zmiany to się mylisz. Spowodujesz jedynie to, że dostaniesz bana. I to jest oficjalne ostrzeżenie.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 02-10-2019 o 20:50

  9. #9

    Domyślnie

    Jacek, ale wiesz, że ja to wszystko wiem, prawda?
    Tylko nie pisz, że jestem jedyną osobą, bo to nieprawda. Po prostu wiele osób przestało się udzielać, albo piszą na ćwierć gwizdka. I to osób wartościowych, a nie takich warchołów, jak ja.
    Np. na "8 znaków" już dawno narzekał choćby Marcin, a na wątek sonowy ponoć tłumy składały raporty (tak, jak wcześniej na AO), a teraz, jak zamarł, bo Tobie i rycerzowi się nie podobały offtopy i długość, piszesz, że przecież nic nie musisz moderować... A wątek kiedyś żył.
    Ale OK. Sruba wkręcił mi tu śrubę, Ty dokręciłeś. W porządku. Oczywiście, że mi się należało.
    I muszę przyznać, że masz anielską cierpliwość - ja bym się już dawno zbanował.

    PS Mimo wszystko wydaje mi się, że pomiędzy mną a niektórymi "postowiczami" jest więcej niż subtelna różnica - ja wrzucam na forum zdjęcia.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Mimo wszystko wydaje mi się, że pomiędzy mną a niektórymi "postowiczami" jest więcej niż subtelna różnica
    Tak, jesteś jedyną taką jęczydupą. No ileż można?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. "The C programming language" - Kernighan, Ritchie
    By spiritus in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 15:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •