Close

Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 165
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Czary mary szklana kulo - będzie x100z albo x200. Kupuj x200
    Za 3 lata będzie x200f więc poczekaj nie kupuj byle czego, kup zanim wyprodukują
    Czy mogę wiedzieć skąd ten sarkazm? Dlaczego traktujesz mnie jak niedorozwiniętego gówniarza?

    W moim pytaniu było, czy „ktoś coś wie?”. Jeśli nie wiesz, to dlaczego zabierasz głos w dyskusji?
    D300 N105mm f2.8 VR Micro, S17-70mm/2.8-4

  2. #112

    Domyślnie

    Myślałem, że trochę sobie żartujesz, więc ironizuję. Nie wiem czy x100v jest taki zły? Nawet x100 jest świetny.
    Ostatnio edytowane przez jurkarol ; 13-02-2022 o 11:18

  3. #113

    Domyślnie

    Nie żartuję.
    Po prostu czekam na X100 ze stabilizacją matrycy. Jeśli jej nie będzie, to kupię V z niższą już ceną.
    D300 N105mm f2.8 VR Micro, S17-70mm/2.8-4

  4. #114

    Domyślnie

    Nie ma żadnych plotek póki co. Najpierw Fuji pokaże coś z nową matrycą, pewnie następcę X-T4 i/lub X-H1, a dopiero później będą ją implementować w niższych modelach. Jeśli miałbym wróżyć z fusów, to w tym roku bym nie liczył na następcę X100. A nawet gdy on się już pojawi, to nie ma co się nastawiać na jakąkolwiek stabilizację, nie mówiąc już o stabilizacji matrycy.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Nie ma żadnych plotek póki co. Najpierw Fuji pokaże coś z nową matrycą, pewnie następcę X-T4 i/lub X-H1, a dopiero później będą ją implementować w niższych modelach. Jeśli miałbym wróżyć z fusów, to w tym roku bym nie liczył na następcę X100. A nawet gdy on się już pojawi, to nie ma co się nastawiać na jakąkolwiek stabilizację, nie mówiąc już o stabilizacji matrycy.
    Dziękuję za odpowiedź.
    D300 N105mm f2.8 VR Micro, S17-70mm/2.8-4

  6. #116

    Domyślnie

    Fuji mogłoby wrzucić do X100 stabilizację matrycy, ale wtedy aparat najprawdopodobniej straciłby na smukłości i "kieszonkowości".

  7. #117

    Domyślnie

    Ależ wszystko potrafi być względne.Kiedy mialem pierwszą x-100 to wydawała mi sie rzeczywiście smukła i kieszonkowa w porównaniu do lustrzanek Nikona {moich}.
    Dziś mam inne odczucia porównawcze i przy gm1,gm5 czy choćby olku penie-7 nie wspominając o Nikonie Coolpixie A czy ricohu gr to Fuji wydaje mi sie dużą i niezgrabną kobyłą}}}}.
    Porównując wlasnie do innych, mniejszych korpusów to stabilizacja w Fuji przy aktualnych gabarytach powinna być bezproblemowa, jak będzie to sie okaże i do jakiej ceny dobije, to zobaczymy.
    Ciekaw jestem, kiedy autofocus sie poprawi, bo w x-100v sprawuje sie moim zdaniem znacząco gorzej, niż w starym ponad 1o letnim panasoniku {w gorszym oświetleniu AF pompuje tam i nazad by w koncu zrobić nieostre zdjęcie {AF S}, chyba, że otrzymałem niesprawny egzemplarz.}

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzejek Zobacz posta
    Dziś mam inne odczucia porównawcze i przy gm1,gm5 czy choćby olku penie-7
    To prawda, wszystko jest względne. Ale też konstrukcje Oly i Panasia to zupełnie inna bajka. W teorii gorsze od takiego X100, a w praktyce znacznie lepsze.
    Proszę nie bić.

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzejek Zobacz posta
    Porównując wlasnie do innych, mniejszych korpusów to stabilizacja w Fuji przy aktualnych gabarytach powinna być bezproblemowa,.}
    Nie zapominaj tylko że matryce są różnej wielkości, znacznie łatwiej jest wystabilizować mniejszą M4/3 niz FF czy APSC.

  10. #120

    Domyślnie

    Ricoh gr iii jest chyba troszkę mniejszy od fuji z podobna rozmiarowo matrycą APSC i stabilizacja sie zmiesciła, więc jestem przekonany, że w puszce wielkości x-100v tez sie da.Sony A7C też ma stabilizację, wymiary nie większe , niz Fuji więc jakos sie udaje.Pewnie w następnym "ych} wydaniu Fuji?}}}

Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Statki, okręty, łodzie, żaglówki ] Kroniki portowe. Wątek zbiorowy dla wszystkich autorów zdjęć jednostek pływających
    By Wind Mill in forum Wspólne tematy
    Odpowiedzi: 693
    Ostatni post / autor: 04-02-2024, 15:19
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 27-02-2014, 12:04
  3. [ Reportaż ] Stadion Narodowy (X-lecia) [wątek zbiorowy-Freelancer]
    By vasco5 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-12-2007, 18:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •