Close

Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 165
  1. #91

    Domyślnie

    Trzy dni po zakupie sklep poinformował mnie (nie z własnej inicjatywy, musiałem się dowiadywać), że nie mają aparatu na stanie (mimo, że w ofercie było zaznaczone, że jest w magazynie w dużej ilości) i dostawa towaru będzie dopiero za tydzień. Nie spieszy mi się, poczekam, choć czuję pod skórą, że jeszcze będą jakieś problemy. Ahoj, przygodo!
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #92

    Domyślnie

    No ja nie mam odwagi rzucić się w wir przygody mimo iż cena 50% mniejsza niż w Polsce, a korci.....

    https://www.eglobalcentralpl.com/fuj...s-srebrny.html

  3. #93

    Domyślnie

    Jak płacisz przez paypal to w czym problem. Transakcję masz ubezpieczoną. Ja kiedyś nie mogłem doczekać się na jakiś adapter do ricoha kupiony w Japonii to w 3dni miałem kasę z powrotem po reklamacji. Czasem może pewnie potrwać to dłużej, ale w razie jakiejś wtopy kasę dostaniesz z porotem.

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czomolungma Zobacz posta
    No ja nie mam odwagi rzucić się w wir przygody mimo iż cena 50% mniejsza niż w Polsce, a korci.....

    https://www.eglobalcentralpl.com/fuj...s-srebrny.html
    Przy takiej różnicy i w sumie nie takiej wysokiej kwocie do zapłaty nie zastanawiałbym się nawet chwilę. Zamawiałem kiedyś u nich obiektyw, trwało może trochę długo ale dotarł normalnie, dostarczył kurier, żadnych ceł itp. Towar wysyłają bodajże z Holandii.

  5. #95
    Oszczędny w słowach Awatar doors
    Dołączył
    10 2020
    Miasto
    Srodkowa Europa
    Posty
    31

    Domyślnie

    To moj pierwszy post na tym forum. Servus!

    „Rhein II“ taki tytul nosi zdjecie z wystawy Andreasa Gursky. Do 2014roku bylo to najdrozsze zdjecie, sprzedane za 3.1 mln.€. Mnie urzeklo na wystawie nie tyle to zdjecie, co jego kolorystyczna harmonia z osoba go ogladajaca. /Fuji X100/


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16Gursky001.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	289,2 KB
ID:	43747
    Ostatnio edytowane przez doors ; 03-10-2020 o 17:42

  6. #96

    Domyślnie

    Świetnie uchwycone
    R | 24-105 | 35 | 50 | 85 |135

  7. #97
    Oszczędny w słowach Awatar doors
    Dołączył
    10 2020
    Miasto
    Srodkowa Europa
    Posty
    31

    Domyślnie

    Dzieki!

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doors Zobacz posta
    Dzieki!
    Rozumiem ze to najdroższe zdjęcie to wisi na ścianie, a kolega uchwycił osobe oglądającą to zdjęcie ? czy autor najdroższego zdjęcia uchwycił kogos kto ogląda jakies zdjęcie i to własnie zdjęcie jest najdroższym ?

  9. #99
    Oszczędny w słowach Awatar doors
    Dołączył
    10 2020
    Miasto
    Srodkowa Europa
    Posty
    31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czomolungma Zobacz posta
    Rozumiem ze to najdroższe zdjęcie to wisi na ścianie, a kolega uchwycił osobe oglądającą to zdjęcie ? czy autor najdroższego zdjęcia uchwycił kogos kto ogląda jakies zdjęcie i to własnie zdjęcie jest najdroższym ?
    No niestety nie. Mnie za moje by 100€ wystarczylo. Ale jak ktos gotowy dac 3 mln., to tez bym nie odmowil. Odpalilbym Andreasowi 2 mln. i kazdy bylby zadowolony.

  10. #100

    Domyślnie

    Po niespełna miesięcu aparat z eGlobala do mnie dotarł - cały, zaplombowany, sprawny. Zakupy w tym sklepie polecam jedynie osobom o mocnych nerwach. Statusy przesyłki, jakie sklep udostępnia i aktualizuje codziennie po rzekomym wysłaniu paczki, są wyssane z palca. Dopiero ostatni etap, gdy przesyłka trafia do Polski, jest wiarygodny, bo wtedy wszystko obsługuje DPD. Brak gwarancji (teoretycznie jest, ale kto będzie odsyłał aparat do Hong Kongu?) sprawia, że jest to zakup tożsamy z zakupem sprzętu używanego, acz w dobrej cenie.

    Co do samego X100V, to myślę, że warto było tyle czekać. Od pierwszych 5 minut czuję, że się z tym aparatem polubimy.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Statki, okręty, łodzie, żaglówki ] Kroniki portowe. Wątek zbiorowy dla wszystkich autorów zdjęć jednostek pływających
    By Wind Mill in forum Wspólne tematy
    Odpowiedzi: 693
    Ostatni post / autor: 04-02-2024, 15:19
  2. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 27-02-2014, 12:04
  3. [ Reportaż ] Stadion Narodowy (X-lecia) [wątek zbiorowy-Freelancer]
    By vasco5 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-12-2007, 18:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •