Close

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa w RAWki 183 DOGRYWKA - GŁOSOWANIE

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - koesh

    14 73,68%
  • 2 - paparapa

    5 26,32%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    ...

    Nie mniej jednak przyznaję Tobie rację, być może zbyt luźno traktuję tą zabawę, jeżeli czujesz, że regulamin nic nie znaczy to moja w tym wina i postaram się doprowadzić jak najszybciej jednocześnie do edycji regulaminu, którego zapisy są powiedzmy … przestarzałe oraz przyłożę się bardziej do restrykcji w nim zawartych.
    @crusiek a jak masz traktować? Tylko i wyłącznie na luzie. To jest zabawa. ZABAWA! W każdym razie jeżeli widzisz potrzeby zmian regulaminu, czyń to Prawda jest taka, że co drugą edycję, może nawet w każdej edycji musiałbyś odrzucać prace gdzie rozmiar jest niezgodny z regulaminem. Trzymam kciuki żebyś miał jak najspokojniejszą głowę Bo nie wiadomo kiedy znów chmurka zniknie i nastąpi tąpnięcie, i wytoczone zostaną działa Kończę, bo mogę się rozkręcić i ktoś będzie mnie musiał na czerwono oznaczyć

    Życzę wszystkim miłego popołudnia
    Pozdrowionka
    Ostatnio edytowane przez siemalysy ; 07-12-2018 o 16:53
    Kanał YT ​? ??​

  2. #42

    Domyślnie

    Dla mnie jest to rowniez tylko zabawa i byloby mi obojetne kto i w czym obrabia rawki, gdyby nie fakt, ze w kazdej nowej zabawie kierownik podaje linka do regulaminu a nastepnie ... jest jak jest

  3. #43

    Domyślnie

    Krecik, jak Ci pasuje wyedytować regulamin, to na co czekasz? Ja prowadzę "miesiączki" (pozdro ten, kto to wymyślił, @siemalysy?) od kwietnia, a regulamin modyfikowałem ze 3 czy 4 razy.
    Ciekawe, co @madebyzosiek na to?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #44

    Domyślnie

    @OjTam Ja nic nie wymyślałem.
    @6868 szanuję Twoje zdanie.
    Kanał YT ​? ??​

  5. #45

    Domyślnie

    To nie Ty mi tymi "miesiączkami" w ramach zemsty za Kierownika Zaczeskę rzuciłeś? Hm... SKS mnie bierze?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #46

    Domyślnie

    Dlatego też wprowadzamy zmiany.
    Zapraszam do dyskusji -> O TUTAJ
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #47
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Co do samej obróbki to bardzo często efekt finalny jest przypadkiem, nie ma u mnie przy takiej zabawie jakiś schematów, a często jak zerknę na historie to śmiesznie wygląda powracanie do ustawień jakie wcześniej zmieniałem już parę razy albo jedne zmiany niwelują poprzednie, raczej robię na czuja i co mi się podoba ale biorąc pod uwagę że to jest jednak pod tą zabawę czyli nie zawsze idealna poprawność wywoływania ma sens, tak samo jak demolowanie zdjęcia, które raczej zostawiam na specjalną edycje

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Krecik, jak Ci pasuje wyedytować regulamin, to na co czekasz? Ja prowadzę "miesiączki" (pozdro ten, kto to wymyślił, @siemalysy?) od kwietnia, a regulamin modyfikowałem ze 3 czy 4 razy.
    Ciekawe, co @madebyzosiek na to?
    Ufam w pełni temu, kogo wyznaczyłem na swego następcę Jak najbardziej te zabawy żyją dzięki osobom które je prowadzą i w nich uczestniczą. Jeżeli widzicie potrzebę zmian, to śmiało. Ja na ojcowskim się wyłączyłem prawie z wszystkiego i dziś nawet nie wiem czy trzeba coś zmieniać, czy nie. Wy z pewnością wiecie, jesteście na bieżąco

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki 172 DOGRYWKA - GŁOSOWANIE
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-07-2018, 06:49
  2. Zabawa w RAWki 162 DOGRYWKA - GŁOSOWANIE
    By siemalysy in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 14-03-2018, 23:01
  3. Zabawa w RAWki nr 117 - DOGRYWKA - głosowanie
    By Archibald6803 in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 13-09-2016, 21:01
  4. [Głosowanie - Dogrywka]Zabawa w RAWki nr 23
    By Reed in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-08-2012, 21:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •