Close

Strona 99 z 324 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109149199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 3232
  1. #981

    Domyślnie

    Ufff już myślałem, że tylko mi się nie podoba to co wypluła pucha w trybie dr-p high. Wygląda jak jakiś nieudolny hdr.
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  2. #982

    Domyślnie

    A ja z kolei jestem zaskoczony tymi opiniami, bo mi się podoba - oczywiście nie ma każdym zdjęciu, ale fajnie, że są takie możliwości, bo czasem mogą się przydać. Porównania do HDRów też za bardzo nie rozumiem. Wszystkie HDRy, jakie widziałem w życiu, wyglądały fatalnie w porównaniu tego DR-P. Gdyby wziąć RAW i podciągnąć trochę światła i cienie, wyglądałoby to podobnie. A gdzie tu HDR z mapowaniem tonów i potężnym kontrastem tonalnym?
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #983

    Domyślnie

    Na prawdę słabo to wygląda. Ale w tym przypadku najważniejsze, że Tobie to pasuje i tyle.

  4. #984

    Domyślnie

    Fujowe dr400 trochę za mocne i wygląda już jak hdr, programowo. Można tego nie używać i tyle.
    Inne aparaty nie mają takich możliwości w sobie ale można tak samo obrobić w programie graficznym. I to samo.

  5. #985

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Gdyby wziąć RAW i podciągnąć trochę światła i cienie, wyglądałoby to podobnie.

    To popatrz na ten ostatni most który kolega wrzucił i na to co wypluło fuji w tym dziwnym trybie serio wygląda to podobnie ? Moim zdaniem nie. O ile zawsze troche szczegółu się w cieniach straci, to nie wygląda to tak nienaturalnie jak z tego trybu w aparacie. Ceniłem obie fujika bo z matrycy sporo można było wysupłać, uzywanie suwaków z umiarem nigdy nie dawało takich nienaturalnych rzeczy jak te wbudowane w aparat tryby.
    Ostatnio edytowane przez Miodek2 ; 21-10-2019 o 20:55

  6. #986

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    To popatrz na ten ostatni most który kolega wrzucił i na to co wypluło fuji w tym dziwnym trybie serio wygląda to podobnie ? Moim zdaniem nie.
    Przecież to zupełnie różne sceny i zupełnie inne warunki oświetleniowe. Jutro będę miał dostęp do komputera, to sam zrobię takie porównanie na tych samych kadrach
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  7. #987

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Przecież to zupełnie różne sceny i zupełnie inne warunki oświetleniowe. Jutro będę miał dostęp do komputera, to sam zrobię takie porównanie na tych samych kadrach
    Inne owszem, ale tez zapewne ciągnięte ze sporych cieni, a jednak jest o wiele bardziej naturalnie. @niedzielny_pstrykacz czy masz może jeszcze oryginał z którego to wyciągaleś ? Czy to z jednego pliku czy jakas sklejka ? Chciałbym zobaczyc z jak głębokich cieni to wyciagałeś. Z góry dzięki.

  8. #988

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Inne aparaty nie mają takich możliwości w sobie.
    Poważnie?

  9. #989

  10. #990

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    Inne owszem, ale tez zapewne ciągnięte ze sporych cieni, a jednak jest o wiele bardziej naturalnie.
    Ja nie mam takiego przekonania, żeby tam była potrzeba mocnego wyciągania czegokolwiek z cienia. Autor zdjęcia to wie.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Strona 99 z 324 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109149199 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Opinie mile widziane....
    By Kosy8 in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-05-2013, 20:31
  2. Kto z Wrocka na piwo. 24/2.8 mile widziane
    By genghiskhan in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-08-2011, 11:59
  3. [ Krajobraz ] Uczę się , porady mile widziane :)
    By Patryk Olczyk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-06-2011, 12:51
  4. Tokina 50-135 mm f/2.8 AT-X PRO - opinie mile widziane :]
    By Funky_Koval in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 30-01-2008, 19:54
  5. [ Przyroda ] No ostro - czarne tło mile widziane.
    By admin in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-02-2007, 18:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •