Close

Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 180

Wątek: Capture One 12

  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    Mam problem ze znakiem wodnym w Capture One 12. Dodaje znak wodny który jest widoczny na zdjęciu w programie i problem pojawia się wtedy, gdy zapisuje zdjęcie i otwieram w innym programie lub chce wygenerować zdjęcie do internetu i okazuje się że znaku nie ma. W czym może być problem ? Po każdorazowym odpaleniu Capture znak jest na zdjęciu, tylko jakby nie zapisywał tego znaku.
    Eksportujesz strzałką w górę (lewy górny róg), zamiast przez zakładkę "wywoływanie" (zębatka), prawda?
    FF (Fuji + Fuji)

  2. #132

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Eksportujesz strzałką w górę (lewy górny róg), zamiast przez zakładkę "wywoływanie" (zębatka), prawda?
    Otwieram zdjęcie dokonuje obróbki, po czym klikam na zębatkę, dalej Formuła Wywołania i Znak Wodny, w miejscu Tekst dodaje opis, ustawiam Krycie, Skala, Poziomy i znak wodny który widzę na zdjęciu jaki wybrałem.
    Zapisuje tak: Plik, Eksportuj Obrazy następnie Warianty i tam zmniejszam zdjęcie i zapisuje do jpeg na końcu Eksport. Znaku wodnego brak, jak chce dodać do internetu czy otwieram w Irfan View czy innym programie.

    Po lewej stronie w górnym rogu najeżdżam kursorem i tam mam Importuj Obrazy, ale u mnie jest strzałka w dół z podkreśleniem, wiec nie wiem czy o tym samym myślimy i nie widzę tam Eksportuj do docelowego katalogu, być może robię coś nie tak, wiec proszę o podpowiedz.

  3. #133

    Domyślnie

    Jeszce jedno, teraz zauważyłem gdy otwieram każde nowe zdjęcie to znak wodny jest na w programie Capure One, natomiast dalej brakuje gdy zapisuje.

  4. #134

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tandori Zobacz posta
    Otwieram zdjęcie dokonuje obróbki, po czym klikam na zębatkę, dalej Formuła Wywołania i Znak Wodny, w miejscu Tekst dodaje opis, ustawiam Krycie, Skala, Poziomy i znak wodny który widzę na zdjęciu jaki wybrałem.
    Zapisuje tak: Plik, Eksportuj Obrazy następnie Warianty i tam zmniejszam zdjęcie i zapisuje do jpeg na końcu Eksport. Znaku wodnego brak, jak chce dodać do internetu czy otwieram w Irfan View czy innym programie.

    Po lewej stronie w górnym rogu najeżdżam kursorem i tam mam Importuj Obrazy, ale u mnie jest strzałka w dół z podkreśleniem, wiec nie wiem czy o tym samym myślimy i nie widzę tam Eksportuj do docelowego katalogu, być może robię coś nie tak, wiec proszę o podpowiedz.
    Jak na printscreenie - przy eksporcie jak zaznaczyłem przez 1 - nie ma znaku wodnego. Jak dam "Przetwórz" (2), to znak wodny jest. Ty pewnie robisz ekwiwalent "1", tylko z menu.
    Nie wiem czy to bug, czy feature, w każdym razie powinno rozwiązać twój problem.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Untitled.jpg
Wyświetleń:	130
Rozmiar:	121,1 KB
ID:	37770
    FF (Fuji + Fuji)

  5. #135

    Domyślnie

    @Merde Wielkie dzięki, teraz jest bez problemu, według Twojego sposobu zadziałało

  6. #136

    Domyślnie

    Witam
    Mam zrobione katalogi w C1 20 tylko foldery ze zdjęciami znajdują się teraz na innym dysku. W jaki sposób mogę wskazać w programie gdzie znajdują się zdjęcia do danego katalogu?

  7. #137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myrele Zobacz posta
    Witam
    Mam zrobione katalogi w C1 20 tylko foldery ze zdjęciami znajdują się teraz na innym dysku. W jaki sposób mogę wskazać w programie gdzie znajdują się zdjęcia do danego katalogu?
    Prawy przycisk na katalogu -> zlokalizuj.
    FF (Fuji + Fuji)

  8. #138

    Domyślnie

    Dzieki @Merde
    Klikajac na katalog zlokalizuj jest nieaktywne.
    Moge tak zrobic, ale tylko z pojedynczym zdjeciem. Nie moge zaznaczyc i zlokalizowac wszystkich na raz

  9. #139

    Domyślnie

    A zwykłe importuj obrazy z i zaimportuj obrazy do nie działa?

  10. #140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez myrele Zobacz posta
    Dzieki @Merde
    Klikajac na katalog zlokalizuj jest nieaktywne.
    Dziwne, u mnie jest aktywne:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	c1pro20-zlokalizuj.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	77,1 KB
ID:	38380

    Pokaż jak to u ciebie wygląda.
    FF (Fuji + Fuji)

Strona 14 z 18 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Capture One 7 i 8
    By km79 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 724
    Ostatni post / autor: 22-10-2016, 10:09
  2. Capture NX 2.2.5
    By fridayimage in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 06-10-2010, 18:34
  3. Capture NX a Capture NX2
    By drhardware in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 23:05
  4. Capture NX
    By Patio in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-02-2007, 19:48
  5. Capture One LE a D80
    By Jolania in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-01-2007, 14:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •