Close

Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 162
  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    śmiejcie się śmiejcie testowałem lampę na biurku z żarówką 60W
    zgadnijcie ile miernik wskazywał?

    właśnie równe 60W
    No to gratuluje tak dobrej żarówki )))

  2. #132

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    No to gratuluje tak dobrej żarówki )))
    Miernik jest dobry i tyle w temacie
    Zresztą pobór mocy u mnie pokrywa się z testami opiniami na internecie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #133

    Domyślnie

    Powiem Wam że jeśli AMD utrzyma takie ceny procesorów, to już nigdy nie kupię Intela. Ja zawsze kupowałem Intela procki, teraz miałem spory dystans do Ryzena, bo to AMD ☺ ale mając taką wydajność za tak spoko cenę , jestem mega zadowolony. Nie wiem czy karta grafiki na tu jakiś mocny wpływ na obróbkę, ale pliki z d850 śmigają aż miło, przy moim wcześniejszym i5 to spory skok do przodu. Tak samo jak gry, przy tym zestawie co mam to wszystko lata powyżej 100kl/s, na ps4 miałem 30 kl/s i byłem zadowolony , a tutaj ustawienia ultra i poniżej 60 nic nie schodzi jak ktoś ma wątpliwości co do AMD to polecam się przełamać
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 12-01-2019 o 01:43

  4. #134
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zapewne z Intela tez byłbyś zadowolony ale nie o to chodzi, trzeba skalkulować zwyczajnie i AMD opłaca się zwłaszcza jak policzymy zestaw z płytą główną bo do intela badziewia za 400zł nie kupisz, a do AMD są bardzo dobre płyty nawet za 300zł, jeśli ktoś nie ma problemu z kasą to inna sprawa.
    Intel wróci do gry ale w 2020 roku i to dość mocno ale to taka sama śpiewka jak dla tych co zastanawiają się czy kupić nowego D7500, a dyskusja jest o tym że zaraz na rynku pojawi się sony A9II

  5. #135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Powiem Wam że jeśli AMD utrzyma takie ceny procesorów, to już nigdy nie kupię Intela. Ja zawsze kupowałem Intela procki, teraz miałem spory dystans do Ryzena, bo to AMD ale mając taką wydajność za tak spoko cenę , jestem mega zadowolony. Nie wiem czy karta grafiki na tu jakiś mocny wpływ na obróbkę, ale pliki z d850 śmigają aż miło, przy moim wcześniejszym i5 to spory skok do przodu. Tak samo jak gry, przy tym zestawie co mam to wszystko lata powyżej 100kl/s, na ps4 miałem 30 kl/s i byłem zadowolony , a tutaj ustawienia ultra i poniżej 60 nic nie schodzi jak ktoś ma wątpliwości co do AMD to polecam się przełamać
    Podobno karta graficzna nie robi różnicy w obróbce. A jeśli robi to minimalnie praktycznie niezauważalne.
    GPU robi straszną różnicę w obróbce video. Eksport pliku finalnego jest 5 razy szybszy teraz u mnie. Jestem mega z tego zadowolony, bo eksport trwa teraz 20 min a nie 2h
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #136

    Domyślnie

    Ja nie bawię się w filmy, kartę g. mogłem zostawić starą, ale zostało dawnych lat trochę zainteresowania grami, chociaż widzę że będzie ciężko jednak w coś się wkręcić,
    bo ani tu nie ma czasu na gry, a zarazem chęci, ale karta grafika zostanie, chyba dla zaspokojenia swojego kaprysu.

  7. #137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Ja nie bawię się w filmy, kartę g. mogłem zostawić starą, ale zostało dawnych lat trochę zainteresowania grami, chociaż widzę że będzie ciężko jednak w coś się wkręcić,
    bo ani tu nie ma czasu na gry, a zarazem chęci, ale karta grafika zostanie, chyba dla zaspokojenia swojego kaprysu.
    Jak nie masz czasu na gry to pójdź w VR . Ja sobie ściągnąłem Samsung HMD Odyssey i jest fajna zabawa . Wtedy wykorzystasz moc karty.

  8. #138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Podobno karta graficzna nie robi różnicy w obróbce. A jeśli robi to minimalnie praktycznie niezauważalne.
    Jak uzywasz programu, ktory nie wspiera gpu, albo robi, to słabo, to nie robi roznicy.

  9. #139

    Domyślnie

    panowie nowy sezon i chciałbym by laptop do pracy w terenie przyspieszył ...wiadomo procka nie zmienię ale czy z 8gb zmiana na 12-16 odczuje różnice? bo teraz wrzucając do lr zdjęcia masowo np 200-300 zdj to komp dostaje takiej zadyszki ze aż mi wskaźnik myszki skacze od zamulenia wszystko sie zmieniło odkąd z lr 4 przeszedłem na pakiet miesięczny .czy czas na zmianę lapa ? laptop to lenovo y50-70 z i7 4720hq 4 rdzenie
    d750 + d800+dk17m+dk19+ gripy newell+> nikkor 28 1.8g , Jupiter 37a, sigma 35 art, sigma 24 art, sigma 50 art, sigma 85 art +> sb910 + 400ws z aku +yn685 -> kiev 60 + sonnar 180
    https://500px.com/witoldpiotrowski

  10. #140
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    RAM w tym przypadku nic nie da, tu wszystko zalezy od wydajności procesora, a ten jest strasznie słabiutki co masz w laptopie.

    ( kilka dni temu szukaliśmy ze znajomym wydajnego laptopa )
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 04-03-2019 o 11:30

Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. modernizacja kompa który procesor?
    By Bartek in forum Komputery
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-10-2017, 10:33
  2. modernizacja kompa do obrobki
    By pierwszak85 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 16:23
  3. Modernizacja komputera
    By Jacek S. in forum Komputery
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 29-09-2012, 19:35
  4. Modernizacja kompa
    By Slon in forum Komputery
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 08-04-2011, 13:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •