Close

Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 162
  1. #91
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    "syczące cewki" to często efekt słabego zasilania jakie karta dostaje z płyty i z zasilacza, pokombinuj z kabelkami, może zasilacz ma dwa mocne kanały 12V to wtedy w płytę dodatkowe 12V z jednego, a gpu z drugiego.

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Nowy komp poskładany do kupy. Pierwsze wrażenie to takie że pełne pliki d850 szybciej śmigają, niż pliki z d750 na moim starym kompie. Jestem bardzo dobrze i szybko ale to pierwsze wrażenie, a ostatecznie będę obrabiał studyjne bjuti dzisiaj wieczorem. W każdym razie, komfort pracy dużo lepszy. Generalnie ten Ryzen śmiga aż miło, i ciężko go zmęczyć. W porównaniu do mojej poprzedniej i5 to mega skok do przodu. Minus taki że planowałem do d850 zmodernizować starego kompa, i d850 okazała się sporym wydatkiem, bo pociągnęła mnie w koszta jednak nowego kompa i kart XQD. Ale wszystko pięknie śmiga, i nie mogę doczekać się pierwszych ślubów Jednak trzeba inwestować, i iść do przodu.

    Drugi minus, to kupiłem kartę graficzną używaną, i słychać cewki, a sprzedający się wypierał wcześniej że nie słychać, i w sumie nie wiem czy mu wierzyć, bo sprawdzałem u niego w domu i było wszystko w porządku robiąc testy, dopiero po jakimś czasie u siebie, gdy odpaliłem testy karty to zaczęło syczeć. W każdym razie nie jest to jakoś uciążliwe, bo słychać to na maxie wydajności karty. I mam gwarancję do 2022r. Teraz tylko się zastanawiam, czy warto ją reklamować, czy producent uzna taka reklamacje, bo z tego co czytałem w necie, dużo osób ma problem z 1070 ti i cewkami, żyją z tym, albo piszą że to nie podlega reklamacji.
    Super że zmiana bebechów przyniosła widoczne rezultaty o to chodzi

    Co do karty graficznej... mam nową MSI 1070 Ti i u mnie nic nie piszczy a raczej zdążyła się już "wygrzać", oby tak dalej Gdzieś czytałem, że gwarancja na daną kartę graficzną dot. tylko pierwotnego kupującego... nie wiem gdzie to czytałem, ale gdzieś czytałem, chyba to dot. jakiś kart graficznych.
    Sprawdź tą kartę graficzną w innym komputerze... może Twój zasilacz nie daje rady albo po prostu ten model tak ma... Chociaż dziwna sprawa że u gościa nie piszczała a u Ciebie zaczęła i to tak szybko po zakupie... :/
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #93

    Domyślnie

    Generalnie nie miałem tak wymagającej gry żeby to przetestować w praniu. Bo przy słabszych grach to się nie ujawnia. Ale była okazją kupić na Orginie BF1 za 17zł i wszystko śmiga na Ultra powyżej 60 kl/s. Zamknąłem budę i jest dużo lepiej, trochę to słychać, ale tylko przy wyciszonym dźwięku w grze, tak to raczej nie będę zwracał na to uwagi i zostanie jak jest Zasilacz jest dobry.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 03-01-2019 o 00:58

  4. #94

    Domyślnie

    Na kartę masz długą gwarancję to bym się nią nie przejmował, póki działa niech działa. Gorzej jak syczy tylko w Twojej budzie, bo to znaczy że coś z prądem u Ciebie nie tak. A szkoda by było uwalić coś innego np dysk przez fabrycznie zwalony zasilacz...

    A co do obudowy za 200zł, kupiłem kiedyś Aerocool VS-92 i nie widzę żadnych powodów do zmiany jak zmienię kompa. 184zł obecnie w Morele, cały przód edytowalny, możesz wpiac dysków ile chcesz, a że ja używam do kazdego dysku kieszeni zeby szybciej wymieniać bez otwierania budy to dla mnie super sprawa. Jak nie wpinasz dysków masz uchwyty na wiatraki na przód. Dajesz ich tyle ile chcesz tam gdzie chcesz. Jak z klocków lego. Maty przód i spód. Góra i tył nie, ale tam jest miejsce na chłodzenie wodne to nie dali. Pełno miejsca na wiatraki, kable upycha sie za płytą więc wewnątrz jest luz, do tego zasilacz modularny więc jest ich tylko tyle co potrzeba. Solidnie zrobiona. Jestem bardzo zadowolony.
    ;]

  5. #95

    Domyślnie

    OK, to ja muzę tak. Mam już nie najmłodszy sprzęt ale daje rade. tak sobie czytam ten wątek i mnie korci ale koszty na razie mam inne :/, Może mi ktoś pomoże / powie jak można to pudło podkręcić bo ja na OC znam się jak świnia na gwiazdach, a opcji w biosie jest sporo.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cpu.JPG
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	58,7 KB
ID:	19398
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MB.JPG
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	19399
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mem.JPG
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	42,2 KB
ID:	19400
    ----------------------
    Pozdrawiam Herdi.
    Zenith'y, A6300, D5000, D5200, D7200, D750, Sigmy, Nikkory, Tamrony i ... USSR

  6. #96
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Herdi, odpuść kwestie kręcenia w tym co masz, te stare AMD to istne piekło bez kręcenia.

  7. #97

    Domyślnie

    No szczerze mówiąc to nie narzekam, nie gram więc jakieś chore 3D mi nie jest potrzebne, a obróbka to i tak 2D. Tak tylko myślałem czy może coś ... ale to chyba dlatego bo .... mieć żeby mieć
    ----------------------
    Pozdrawiam Herdi.
    Zenith'y, A6300, D5000, D5200, D7200, D750, Sigmy, Nikkory, Tamrony i ... USSR

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Herdi, odpuść kwestie kręcenia w tym co masz, te stare AMD to istne piekło bez kręcenia.
    Kręć ile możesz, kup dobra pastę, dobre chłodzenie, dobrze wentylowana obudowę i zyskaj te 2% wydajności, może 5 %
    Warto, dla każdych 100 Hz
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #99
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    sokolnik chyba nie masz pojęcia jak piekielnie gorący jest ten procesor i jakie są możliwości kręcenia.
    Herdi nie ruszaj tego zestawu, szkoda kłopotu.

  10. #100

    Domyślnie

    gorący ? teraz mam non stop - 37/38 st
    ----------------------
    Pozdrawiam Herdi.
    Zenith'y, A6300, D5000, D5200, D7200, D750, Sigmy, Nikkory, Tamrony i ... USSR

Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. modernizacja kompa który procesor?
    By Bartek in forum Komputery
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-10-2017, 10:33
  2. modernizacja kompa do obrobki
    By pierwszak85 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 16:23
  3. Modernizacja komputera
    By Jacek S. in forum Komputery
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 29-09-2012, 19:35
  4. Modernizacja kompa
    By Slon in forum Komputery
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 08-04-2011, 13:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •