Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ellen - lipa czy nielipa?

    Czy to zdjecie to jedna wielka lipa? Mnie osobiscie sie podoba i biorac pod uwage ,ze studyjnie nie mialem okazji zbyt wiele focic to jestem z niego zadowolony, no ale moje zadowolenie to jedno, a prawda nt zdjecia wypowiedziana ustami innych fociarzy to drugie.
    Zapraszam do krytyki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ellen3.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	5,97 MB
ID:	16787

  2. #2
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Brak odważnych
    Jest dobrze. Ważny jest nastrój, a tu ci modelka zagrała. Najważniejsze w portrecie są oczy, a ona ma tu ładne spojrzenie. Modelka jest ważna, tzn ułatwia sprawę. Jak jest ładna to zdjęcie jest wyżej oceniane (to niesprawiedliwe, ale tak jest).
    Proste swiatło, ma klimat. Pierw chciałem napisac, że z tyłu powinna być jakaś kontra by odciąć włosy od tła itd, ale .. nie. Nie potrzeba zawsze tego robić. Tu nie trzeba.
    Moim zdaniem.

  3. #3

    Domyślnie

    za Jackiem... jest dobrze!
    D7200

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Brak odważnych
    Jest dobrze. Ważny jest nastrój, a tu ci modelka zagrała. Najważniejsze w portrecie są oczy, a ona ma tu ładne spojrzenie. Modelka jest ważna, tzn ułatwia sprawę. Jak jest ładna to zdjęcie jest wyżej oceniane (to niesprawiedliwe, ale tak jest).
    Proste swiatło, ma klimat. Pierw chciałem napisac, że z tyłu powinna być jakaś kontra by odciąć włosy od tła itd, ale .. nie. Nie potrzeba zawsze tego robić. Tu nie trzeba.
    Moim zdaniem.
    Dzieki za krytyke i poswiecony czas

Podobne wątki

  1. Mary Ellen Mark 25.05.2015
    By elanek in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-05-2015, 00:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •