Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Uszkodzenie ? po burzy????POMOCY

    Witam.Dziś nad moją wsią przeszła niewielka burza , lecz jeden z grzmotów trafił dość blisko ( tak przypuszczam po huku i błysku ) i światło na chwilkę przygasło.Zwykle wyłączam wszystko przy burzy ale ten grzmot był pierwszi i taki mocny- brrr.........
    Póżniej zauważyłem ,że w folderze ,, zakładki" na Mozilli nie ma nic a było ich sporo ( od forum Nikona po forum Canona - tak , tak ) pocztę itd....
    Czy jest jakiś sposób ,żeby to przywrócić do stanu poprzedniego czy odzyskać .
    Do forum Nikona hasło odzyskałem metodą prób i błędów do reszty mogę nie odzyskać, kij z Canonem .
    Może ktoś poradzi jak przywrócić to co było?????
    Resetowałem kilka razy i zero poprawy.
    Jeszcze jedno - w pasku ,, historia " także nie ma nic - jakby był nowy .
    Ostatnio edytowane przez bastek73 ; 16-06-2007 o 14:35
    Nikon D 800,Nikon D300, Nikon Z6, Sigma art 35/1,4 , Sigma 105 1,4 art, AF-S Nikkor 17-55/2,8, Nikkor 70-200 AFS VR ,Tamron 90 /2,8 ,SB800 , Helios 40-1 85 mm f 1,5 ... Quantuumy..itd.

  2. #2

    Domyślnie

    Przywracanie systemu do ostatniego punktu.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  3. #3

    Domyślnie Możesz dokładniej???

    Wyjaśnij jak to wykonać- czyli ,, przywracanie systemu do ostatniego punktu"?.
    Hasło co nieco mówi ale jak to zrobić? Z góry dziękuję.
    Nikon D 800,Nikon D300, Nikon Z6, Sigma art 35/1,4 , Sigma 105 1,4 art, AF-S Nikkor 17-55/2,8, Nikkor 70-200 AFS VR ,Tamron 90 /2,8 ,SB800 , Helios 40-1 85 mm f 1,5 ... Quantuumy..itd.

  4. #4

    Domyślnie

    W następującej kolejności: Start, akcesoria, narzędzia systemowe, przywracanie systemu - Przywróć mój komputer do wcześniejszego stanu
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  5. #5
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Zgadza sie, owszem przywróci do do ostatniego punktu. Jeżeli go prędzej ustawił. Jeżeli nie ustawił takowego komputer przywróci mu z ostatniego dnia.

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Hedonista00
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Turek, wielkopolska
    Posty
    64

    Domyślnie

    Witam, nawet jak nie zrobiłeś punktu przywracania a masz XP to ma on punkty kontrolne, które robi sam ale jak miałeś wyłączone przywracanie systemu to masz nieciekawie. Są programy do odzyskiwania haseł ale to czasochłonne. Pozdrawiam
    Mam D80 18-135 + SB800 to nie czyni ze mnie fotografa

  7. #7

    Domyślnie Niestety trzeba się pogodzić z porażką.

    ,,Witam, nawet jak nie zrobiłeś punktu przywracania a masz XP to ma on punkty kontrolne, które robi sam ale jak miałeś wyłączone przywracanie systemu to masz nieciekawie. Są programy do odzyskiwania haseł ale to czasochłonne. "



    Nie miałem ustawionego przywracania systemu- trudno , mój błąd .
    No nic - dobrze , że nie spaliło kotła CO i elektronicznego sterownika , kompa, telefonu , lodówki, telewizora itd.
    Ciesze się ,że to tylko tyle bo mogło być gorzej.
    Właśnie dzięki takiemu podejściu do zycia jestem szczęśliwy i zyczę tego wszystkim.Gdyby spaliło mój aparat to byłbym w dołku )))).
    Dzięki za pomoc i porady.
    Ostatnio edytowane przez bastek73 ; 16-06-2007 o 20:10
    Nikon D 800,Nikon D300, Nikon Z6, Sigma art 35/1,4 , Sigma 105 1,4 art, AF-S Nikkor 17-55/2,8, Nikkor 70-200 AFS VR ,Tamron 90 /2,8 ,SB800 , Helios 40-1 85 mm f 1,5 ... Quantuumy..itd.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć że masz tę opcję wyłączoną jeśli nie wiedziałeś gdzie tego szukać to pewnie nie wyłączyłeś chyba że włączyłeś oszczędzanie miejsca na dysku przywracanie jest standardowo włączone podczas instalacji spróbuj jeszcze raz ja mam angielską wersję ale powinieneś znaleźć START > HELP AND SUPPORT (ikonka z pytajnikiem) > UNDO CHANGES TO YOUR COMPUTER WITCH SYSTEM RESTORE (po prawej drugie od dołu strzałka ) w następnym polu RESTORE MY COMPUTER TO AN EARLIER TIME ( pierwsze pole od góry ) > NEXT > i wyskoczy okno z kalendarzem zobacz czy na kalendarzu są daty pogrubionym drukiem jeśli tak to możesz przywrócić system do tych dni
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Antonina ma rację, jak nie było interwencji to komputer tworzy automatycznie punkty( na przykład przy każdej instalacji ).
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  10. #10

    Domyślnie Nie było interwencji ale....

    Właśnie - nie było żadnej interwencji.
    Doprowadziłem przywracanie systemu za Waszymi poradami do końca ( zrobiłem przywrócenia na 13.06)- co wskazał komp. ale niestety co kiedyś było w zakładkach nadal nie jest widoczne.
    Została metoda prób i błędów .....niestety.
    Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i jestem zaskoczony tak szerokim odzewem ))
    To miłe
    Nikon D 800,Nikon D300, Nikon Z6, Sigma art 35/1,4 , Sigma 105 1,4 art, AF-S Nikkor 17-55/2,8, Nikkor 70-200 AFS VR ,Tamron 90 /2,8 ,SB800 , Helios 40-1 85 mm f 1,5 ... Quantuumy..itd.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •