Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 801s vs 90x

  1. #1

    Domyślnie 801s vs 90x

    jakajest wasza opinia na temat tych aparatow,iem ze 90x jest lepszy ale 801 to tez klasa,przy dobrej cenie co polecacie.801 mozna kupic taniej uzywac bede amatorsko z zaangazowaniem.

  2. #2

    Domyślnie

    A możesz trochę bardziej sprecyzować, bo troszkę sie gubisz w zeznaniach. W temacie piszesz F801s, a w pytaniu już F801. To różne sprzęty. Moim zdaniem różnica jest większa niż w przypadku F90 (którego ominołeś całkowicie) a F90x(s)
    Swego czasu miałem identyczny problem. Funduszy było tyle ile było i trzeba było coś wybrać. F801s to model niemal kultowy i w związku z tym trzyma nieźle cenę. Podobnie jest z F90x. pomiedzy nimi jest F90, którego ja nabyłem z mf-26 za cenę mniej więcej F801s.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  3. #3

    Domyślnie

    chdzi oczywiscie o 801spytanie na ile ma mniejsze mozliwosci od 90x,a o do ceny to jednak 801s jest tanszy nawet od 90

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzys123
    chdzi oczywiscie o 801spytanie na ile ma mniejsze mozliwosci od 90x,a o do ceny to jednak 801s jest tanszy nawet od 90
    Zdziwisz się ale goły F801s ma więcej bajerów niż goły F90(x).
    Część funkcji w F90(x) jest dopiero dostępna wraz z MF-26, lub podpięciu pod kompa.
    Ja swego F90 z MF-26 dałem cirka 1K zł. Z tego co widzę na allegro to za F801s śpiewją sobie podobnie.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #5
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    zalezy do czego bedzie ci potzrebny ten aparat. na kozysc f90 przemawia krzyzowy czujnik af i i 3d fill in ble blbe cos tam :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •