Close

Strona 196 z 391 PierwszyPierwszy ... 96146186194195196197198206246296 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 951 do 1 960 z 3909
  1. #1951

    Domyślnie

    Najgorsze, że innych poprawiasz, a sam sadzisz babole. Żenada.

  2. #1952

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    Saint po jakiemu to ?

    Cenię sobie (kogo ? co? w bierniku) dobrze działający AF i uchylny/uchylany ekranik.
    O ile można obronić w bierniku odmieniając słowo AF (co widzę?) "dobrze działającego autofocusa" to nie można "uchylanego ekraniku"

    Teraz możecie po mnie jechać, że się mądrze a nie mam portfolio
    Pisalem cos, a pozniej edytowalem, moj blad, ze nie sprawdzilem przed wyslaniem. Ale w takich przypadkach jak Twoj to najbardziej jako odpowiedz pasuje takie powiedzonko: „nie zes**j się”

  3. #1953

    Domyślnie

    AAAAleście się rozpisali o tym batery pack, na szczęście udało mi się anulować zamówienie więc nie będzie żadnego prania po pysku


    złapałem łosia 2 dni temu w lesie zetą + 500 4 sport


  4. #1954

    Domyślnie

    A co on tak stoi i żuje? Zastanawia się czy brać Zetkę od Nikona?
    Ostatnio też spotkałem się z łosiem, tylko nie w lesie a w restauracji .

  5. #1955

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    A co on tak stoi i żuje? Zastanawia się czy brać Zetkę od Nikona?
    Ostatnio też spotkałem się z łosiem, tylko nie w lesie a w restauracji .
    Nie stoi tylko siedzi, jakiś niebojaźliwy się trafił, naćpany pewnie


  6. #1956

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    Teraz możecie po mnie jechać, że się mądrze a nie mam portfolio
    Fakt, portfolio słowne masz tak słabe jakby go nie było...

  7. #1957
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    AAAAleście się rozpisali o tym batery pack, na szczęście udało mi się anulować zamówienie więc nie będzie żadnego prania po pysku

    ...
    Los fajny... pogratulowac szczescia... u mnie tylko sarny i jelenie dzisiaj.

    PS.
    Bedziesz strugal z drewna tego gripa ? Bo ja zamowie jak bedzie dostepny... tylko musze wykombinowac jak zmyc ten wielki napis z przodu...
    Ostatnio edytowane przez J1 ; 22-10-2019 o 21:18

  8. #1958

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Los fajny... pogratulowac szczescia... u mnie tylko sarny i jelenie dzisiaj.

    PS.
    Bedziesz strugal z drewna tego gripa ? Bo ja zamowie jak bedzie dostepny... tylko musze wykombinowac jak zmyc ten wielki napis z przodu...
    HHEHE, odpuściłem nikonowi, dokupuje soniacza A7IVR z gripem więc nie myślę już o tym gripe zwanym szrotem

    pa jakie kropelki poranne
    zeta + 70-200 2.8 FL


  9. #1959
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    HHEHE, odpuściłem nikonowi, dokupuje soniacza A7IVR z gripem więc nie myślę już o tym gripe zwanym szrotem

    pa jakie kropelki poranne
    zeta + 70-200 2.8 FL

    ...
    Kropelki fajne... a jak bardzo poranne ? Ja dzisiaj stwierdzilem ze trzeba by sie raz do lasu wybrac o wschodzie slonca... a nie w srodku dnia i zostawac do zachodu. Ciezkie zadanie... poczekam do zmiany czasu

    Kup... kup to Sony... zostaniesz naszym nadwornym krolikiem doswiadczalnym... tylko Zetke zostaw... mnie bardzo ciekawi ta oslawiona ergonomia Sony ponoc zaprojektowana przez inteligentnych inaczej. Ja nawet myslalem zeby cos z Sony zamowic na probe... ale ostatnio jak zamowilem Zetke to zrobilem rewolucje... przy okazji kilka swinek skarbonek poszlo w drobny mak. Wiec ja juz wole uniknac kolejnej rewolucji... aczkolwiek focilem dzisiaj jelenie Z7 i obok mialem goscia z A9 i jakims dlugim bialym tele od Sony. Tyle ze rozmawialismy bardziej o polskiej wodce i ludziach z Liverpool

    PS.
    Tego losia masz wiecej ? Bo fajny on.

  10. #1960

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Kropelki fajne... a jak bardzo poranne ? Ja dzisiaj stwierdzilem ze trzeba by sie raz do lasu wybrac o wschodzie slonca... a nie w srodku dnia i zostawac do zachodu. Ciezkie zadanie... poczekam do zmiany czasu
    7 rano

    zeta + rybka nikona




    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Kup... kup to Sony... zostaniesz naszym nadwornym krolikiem doswiadczalnym... tylko Zetke zostaw... mnie bardzo ciekawi ta oslawiona ergonomia Sony ponoc zaprojektowana przez inteligentnych inaczej. Ja nawet myslalem zeby cos z Sony zamowic na probe... ale ostatnio jak zamowilem Zetke to zrobilem rewolucje... przy okazji kilka swinek skarbonek poszlo w drobny mak. Wiec ja juz wole uniknac kolejnej rewolucji... aczkolwiek focilem dzisiaj jelenie Z7 i obok mialem goscia z A9 i jakims dlugim bialym tele od Sony. Tyle ze rozmawialismy bardziej o polskiej wodce i ludziach z Liverpool
    Musisz kr...a przypominać o tej ergonomii, aż mnie wykręciło... znowu

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    PS.
    Tego losia masz wiecej ? Bo fajny on.
    Zeta + 500 4


Strona 196 z 391 PierwszyPierwszy ... 96146186194195196197198206246296 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z7 w praktyce forumowiczów
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 625
    Ostatni post / autor: 20-10-2022, 08:05
  2. Nikon D7000 w praktyce
    By Fatman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4783
    Ostatni post / autor: 10-06-2022, 18:22
  3. Nikon D600 w praktyce.
    By Jacek_Z in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2924
    Ostatni post / autor: 06-08-2019, 14:48
  4. Nikon D850 w praktyce
    By Rafał_Sz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-11-2017, 15:33
  5. Fotografia miesiaca Forumowiczow Nikon-a
    By Mekano in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 05:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •