Close

Strona 240 z 391 PierwszyPierwszy ... 140190230238239240241242250290340 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 391 do 2 400 z 3909
  1. #2391

    Domyślnie

    Mam nadzieje ze wolno mi w tym temacie:
    co to ikonka oznacza ?
    posiadam z6+ftz+50/1.4G w trybie af-c wydaje mi sie ze aparat nie radzi sobie z ostrzeniem(porownoje do poprzedniego sprzetu d750) i ze ta ikonka mnie o tym informuje :P
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0039.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	760,1 KB
ID:	34836

  2. #2392
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ta ikonka to oznaczenie odnośnie wysyłania pliku po połączeniu wifi, ikonka ma różne kolory oznaczenia, do przesyłania, przesyłanie, przesłany.

  3. #2393

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    Mówisz ze ten Duracell o pojemności 1600mAh jest wydajniejszy od oryginalnego akumulatora Nikona 1900mAh?
    jakoś w to nie wierzę.
    Ja używam atomowej do D4 i D810. Mam oryginalną i Duracell i ta druga wyciąga więcej
    D810, D4, Z6 Nikory 14-24, 24-70, 70-200, 14-30S, 24-70S Sigmy Art 35, 85, 105. 3x Reporter TTL200, SB900 i kilka YG, Ronin S, Ninja Flame, Tascam70d, Saramonic UwMic9

  4. #2394

    Domyślnie

    Za kilka dni (około 17 grudnia) ma podobno wyjść nowy firmware do Z6/Z7.Najbardziej prawdopodobne zmiany to poprawa AF i wprowadzenie Pro Res RAW video i ta opcja raczej powinna z automatu wprowadzić wsparcie dla CFExpress ale...
    Wsparcie CF Express dalej pod znakiem zapytania. Mógłby Nikon zrobić prezent na święta z tymi kartami CF ? choć cenowo to też tanio nie jest z tymi kartami.
    Ostatnio edytowane przez maxwawa ; 15-12-2019 o 08:36

  5. #2395

    Domyślnie

    Ja się zastanawiam czy dla mnie jest sens kupowania kolejnej karty , ale CF. Obecna prędkość w zupełności mi wystarcza. 120gb mi styka. Dlatego mam nadzieje ze XQD pójdzie mocno w dół. No i używanie innego czytnika nie widzi mi się. Czy oprócz większych prędkości i większych pojemności CF będzie się czymś wyróżniało ?

    Co do aktualizacji , Nikon szybko idzie z tematem. Obecnie jest bardzo dobrze. Af działa bardzo dobrze a jeszcze zapowiedź tej aktualizacji i poprawy AF,a. Oj byłem o krok kupna Sony, i na początku do Ztki podchodziłem sceptycznie, ale jestem mega zadowolony ze sprzętu i z tego ze jednak nie wpakowałem się w A7III.

    Co do cen kart, wiadomo na początku będzie drogo, bo będzie podatek od nowości, ale tutaj trzeba brać podsuwane ze CF będą produkowane przez wielu producentów, rynek szybko się nasyci, podatek od nowości pójdzie w zapomnienie i producenci będą między sobą walczyć cenami, wiec naturalnie będzie lecieć cena w dół. W XQD nie było specjalnie konkurencji, wiec cena mogła być sztucznie zwiekszona. Bo klient musiał kupić.
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 15-12-2019 o 11:39

  6. #2396

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maxwawa Zobacz posta
    Za kilka dni (około 17 grudnia) ma podobno wyjść nowy firmware do Z6/Z7.Najbardziej prawdopodobne zmiany to poprawa AF i wprowadzenie Pro Res RAW video i ta opcja raczej powinna z automatu wprowadzić wsparcie dla CFExpress ale...
    Wsparcie CF Express dalej pod znakiem zapytania. Mógłby Nikon zrobić prezent na święta z tymi kartami CF ? choć cenowo to też tanio nie jest z tymi kartami.
    Prezent na święta, to w pierwszej kolejności dla akcjonariuszy ....

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Ja się zastanawiam czy dla mnie jest sens kupowania kolejnej karty , ale CF. Obecna prędkość w zupełności mi wystarcza. 120gb mi styka. Dlatego mam nadzieje ze XQD pójdzie mocno w dół. No i używanie innego czytnika nie widzi mi się. Czy oprócz większych prędkości i większych pojemności CF będzie się czymś wyróżniało ?

    Co do aktualizacji , Nikon szybko idzie z tematem. Obecnie jest bardzo dobrze. Af działa bardzo dobrze a jeszcze zapowiedź tej aktualizacji i poprawy AF,a. Oj byłem o krok kupna Sony, i na początku do Ztki podchodziłem sceptycznie, ale jestem mega zadowolony ze sprzętu i z tego ze jednak nie wpakowałem się w A7III.

    Co do cen kart, wiadomo na początku będzie drogo, bo będzie podatek od nowości, ale tutaj trzeba brać podsuwane ze CF będą produkowane przez wielu producentów, rynek szybko się nasyci, podatek od nowości pójdzie w zapomnienie i producenci będą między sobą walczyć cenami, wiec naturalnie będzie lecieć cena w dół. W XQD nie było specjalnie konkurencji, wiec cena mogła być sztucznie zwiekszona. Bo klient musiał kupić.
    Obyś sie nie mylił, Bo jednak pamięci nigdy za dużo. A gdyby byly po cztery stówki, to nie zastanawiałbyś się.

  7. #2397

    Domyślnie

    Jeśli by na święta wypuścili kolejny upgrade w tym roku to wielkie brawa dla firmy

    To te częste upgrade będzie należało 'wkalkulować' jako dodatkowa wyśmienitą funkcje aparatu

  8. #2398
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Ja się zastanawiam czy dla mnie jest sens kupowania kolejnej karty , ale CF. Obecna prędkość w zupełności mi wystarcza. 120gb mi styka. Dlatego mam nadzieje ze XQD pójdzie mocno w dół. No i używanie innego czytnika nie widzi mi się. Czy oprócz większych prędkości i większych pojemności CF będzie się czymś wyróżniało ?
    CFexpress jest zgodne wstecznie z XQD.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Arta Zobacz posta
    Jeśli by na święta wypuścili kolejny upgrade w tym roku to wielkie brawa dla firmy

    To te częste upgrade będzie należało 'wkalkulować' jako dodatkowa wyśmienitą funkcje aparatu
    Jakby Sony pozostało przy sofcie premierowym to by nikt tego nie kupił, to Sony pokazało ile można wycisnąć ze sprzętu, jakby nie sztuczna i zamierzona blokada możliwości w A7II też byłoby dużo lepiej ale nie mogą uderzać w nowsze konstrukcje, dlatego też Z6 mk2 jeśli jest w planie to pierwsze Z6 nie może dostać wszystkiego co sie da zrobić z tym sprzetem

  9. #2399

    Domyślnie

    Tak to prawda co mówisz, czysty marketing
    Niemogą wszystkimi potrawami nas raczyc, bo musza być podane na kolejny posiłek Z6II

  10. #2400

    Domyślnie

    Wątpię żeby dali kolejne Z6, mają za dużo projektów w szufladzie np Z8, Z5 lub może porzadnego Z DXa...
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

Strona 240 z 391 PierwszyPierwszy ... 140190230238239240241242250290340 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z7 w praktyce forumowiczów
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 625
    Ostatni post / autor: 20-10-2022, 08:05
  2. Nikon D7000 w praktyce
    By Fatman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4783
    Ostatni post / autor: 10-06-2022, 18:22
  3. Nikon D600 w praktyce.
    By Jacek_Z in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2924
    Ostatni post / autor: 06-08-2019, 14:48
  4. Nikon D850 w praktyce
    By Rafał_Sz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-11-2017, 15:33
  5. Fotografia miesiaca Forumowiczow Nikon-a
    By Mekano in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 05:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •