Close

Strona 153 z 391 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155163203253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 521 do 1 530 z 3909
  1. #1521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Jeden "b" warto mieć, żeby awaryjnie podładować przez USB. Ale ten z kompletu powinien wystarczyć.
    No właśnie, jakie jeszcze firmy robią zamienniki?

    Apropo B:
    https://www.fotoamigo.pl/akumulator-...xoCwWIQAvD_BwE

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    ONA: Z6 + T24-70/2.8 VC * Nikkor Z24-70/4s + SB-800
    ON: Z6 + Nikkor Z24-70/4s * T70-200/2.8VC + SB-900

  2. #1522

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Uchylisz rąbka tajemnicy, ile kasujesz za taką imprezkę ?
    3500 to materiał. Pózniej selekcja i dostają młodzi znacznie mniej. Co w tym dziwnego ?

  3. #1523

    Domyślnie

    Przecież taka ilość to absolutny standard w branży. Ja zazwyczaj robię między 2,5 a 3,5, ale pracujemy w duecie więc finalnie zdjęć jest 5-6k.

    "No ale wujek w 82 miał 3 rolki filmu i do tego practike (to bylo coś!), a nie to co teraz te fotografy, nie potrafio robić zdjęć, myślo ze nacykajo a później sie wybierze, kurłaaaa, kiedyś to było, kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów"


    Newelle sporo osób poleca, kosztuje to ok 100zł, więc cena dość atrakcyjna. Ewentualnie Pattona (też B), ale już droższe:

    https://sklepbeznazwy.com.pl/zasilan...ByYRUaXM8r09C0

    Ja mam w sumie 4 aku oryginalne, dla D750 + Z6, ale po wejściu na sale od razu ten z Z6 wrzucam do ładowania i później wymieniam w trakcie jak się zużywa to od razu do ładowarki. Niby mi styka z marginesem jednego aku, ale chyba też dokupię jakiś zamiennik dla świętego spokoju.

  4. #1524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotolabmarcin Zobacz posta
    3500 to materiał. Pózniej selekcja i dostają młodzi znacznie mniej. Co w tym dziwnego ?
    Nie znam podobnie pracującego fotografa, więc dla mnie jest to dosyć kuriozalne, ale zważywszy na trudy, musisz solidnie łoić klientów.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez morzon Zobacz posta
    Przecież taka ilość to absolutny standard w branży. Ja zazwyczaj robię między 2,5 a 3,5, ale pracujemy w duecie więc finalnie zdjęć jest 5-6k.
    ...
    Przy takich standardach, lepiej jednak robić filmy, niż zdjęcia.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  5. #1525

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Nie znam podobnie pracującego fotografa, więc dla mnie jest to dosyć kuriozalne
    Więc musisz poznać trochę ludzi a nie żyć wąskim myśleniem. Otwórz się na świata a zobaczysz jak mało wiesz...

  6. #1526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Przy takich standardach, lepiej jednak robić filmy, niż zdjęcia.
    Jak zrobisz 500 zdjęć i oddasz taki materiał jak my oddajemy to przyznam Ci rację. Póki co jednak pozostanę przy swojej wiedzy i doświadczeniu

  7. #1527

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Więc musisz poznać trochę ludzi a nie żyć wąskim myśleniem. Otwórz się na świata a zobaczysz jak mało wiesz...
    Może zabrzmi to okrutnie, ale ta część fotograficznego świata niech lepiej więc pozostanie dla mnie zagadką.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #1528

    Domyślnie

    Znajomy jak porównywał akumulatory duracell i newell w D750 to twierdzi że durecelle duuuuużo lepsze.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    ONA: Z6 + T24-70/2.8 VC * Nikkor Z24-70/4s + SB-800
    ON: Z6 + Nikkor Z24-70/4s * T70-200/2.8VC + SB-900

  9. #1529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prof.Miodek Zobacz posta
    No popatrz a mój wujek chodził na śluby z 3 rolkami po 24 klatki...
    Ten sam wujek pewnie nie wiedział, że będzie istniał internet i dzięki temu nie pisał bezsensownych postów... Może weź przykład...?

  10. #1530

    Domyślnie

    Taki jest standard (3-4 tys) bo nie potraficie robić zdjęć. Zdjęcia to nie tylko obróbka, która robicie dobrze bo widziałem tu ładne zdjęcia, ale tez umiejętność wyboru kadru już na miejscu. Jak można z kilkugodzinnej imprezy na której się tylko tańczy robić 4 tyś zdjęć ??? przecież to blamaż dla fotografa. Nie ma innego wytłumaczenia jak robienie zdjęć przypadkowych, serią jak z karabinu i wybieranie na pałę tych, które wyszły. Przecież zrobienie kilkaset to już dużo, skoro młodzi dostają potem w albumie 20-30 kartkowym je. Tworzycie chyba na nowo jakiś trend. Na to wychodzi że póki nie było cyfrówek to z kilkoma rolkami filmu wesela były niemożliwe. A jednak do tej pory jak poszukacie w necie to robią analogami i kadry mają nie gorsze. Nie trzeba do tego celu robić 5 tyś zdjęc i po kilku weselach mieć migawkę do wymiany.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ten sam wujek pewnie nie wiedział, że będzie istniał internet i dzięki temu nie pisał bezsensownych postów... Może weź przykład...?
    To nie jest bezsensowne, tylko prawdziwe. Kilka tysięcy zdjęć z paru godzin imprezy ?? Co trzeba Zośku robić aby tyle materiału przytargać ? serią z kałasznikowa robić ? Spójrz w net na kilku tuzów fotografii, którzy także i analogiem robią i mając kliszę 24 klatkową przynosza kadry nie gorsze niż ktoś kto zrobi ich 5 tyś.
    Rozumiem, że w ruchu aby lepsze i ciekawsze ujęcie zrobic puści się serię, ale to w przypadku kiedy się coś ciekawego wyszuka, znajdzie kadr, a przy 5 tyś to chyba trzeba chodzić po sali z palcem na spuście wciśniętym. Wszystko jest takie ciekawe na weselu ? raczej brak umiejętności wyszukania takich kadrów, wali się wszystko co popadnie a potem w domu szuka co wyszło, ot takie dziś zdjęcia sa.
    Ostatnio edytowane przez Miodek2 ; 23-07-2019 o 12:22

Strona 153 z 391 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155163203253 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon Z7 w praktyce forumowiczów
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 625
    Ostatni post / autor: 20-10-2022, 08:05
  2. Nikon D7000 w praktyce
    By Fatman in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 4783
    Ostatni post / autor: 10-06-2022, 18:22
  3. Nikon D600 w praktyce.
    By Jacek_Z in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 2924
    Ostatni post / autor: 06-08-2019, 14:48
  4. Nikon D850 w praktyce
    By Rafał_Sz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 11-11-2017, 15:33
  5. Fotografia miesiaca Forumowiczow Nikon-a
    By Mekano in forum Konkursy: RAWki, Fotografia miesiąca, Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 05:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •